1

@geass ale nie jest niemożliwe:) patrz Elkeson - Guanghzou:) Brazylijczyk który gra w kadrze Chin:) ostatnio patrzyłem jakiś mecz, bo czasem leci na Polsatach sport i mówili o innym Brazylijczyku który ma obywatelstwo i chyba jeden mecz w kadrze Brazylii ale robi co może być grać dla Chin. Nie chce skłamać ale możliwe ze chodzi o Alana:)

0

@NeroTFP Chiny już zaczęły ładnych kilka lat temu sprowadzać gwiazdy. Czy to do gry czy na ławkę trenerską.
Co do limitu to z tego co się orientuję mieli zapis, że tylko 3 bez paszportów może być na boisku. Jeśli wchodził "czwarty" z ławki to musiał zmienić innego "obcego". teraz widzę, że jest nawet 4 w jedenastce, ale nie wiem czy akurat któryś z nich ma już paszport chiński, czy może zwiększyli limit do 4 zawodników.

Co do Chińskich piłkarzy to myślę, że obcowanie z myślą szkoleniową z Europy, z zawodnikami, nie oszukujmy się z topu, da im kopa ale i jakiś rozwój.

4

Raport Chiny:)

Bakambu strzela gola, jego Beijing wygrywa 5:1, tym samym wysunął się on o 1 gola wyżej nad Paulinho.

W tej chwili klasyfikacja wygląda następująco (tylko przód i ci bardziej znani):
10 - Bakambu
9 - Paulinho
8 - Rondon
7 - Eder, Arnautovic
...
5 - Pelle, Oscar (do tego 8 asyst)
4 - Fellaini M.
3 - (do tego 5 asyst) Adriano Mierzejewski, który dzisiaj ma jeszcze mecz

0

@Ghotti Oby Arsenal i oby odżył:)

6

@BarcaInfo oho.. znam gościa, który może nakręcić film na ten temat... znaczy znam.. Luis zna bardziej:)

1

@Ghotti Czyli Morata na szpice, CR7 na lewą i Kulu na prawą:)
tylko ta pomoc... Ramsey, Rabiot i Mckennie wygląda śmiesznie:)

1

@Lucky_Luke 50 na 50. Barto chce a chłopaki nie:)

5

@NaFazieHitman bidulek...

0

@NeroTFP widziałem wczoraj, postanowił się już odnieść do tego czy milczy?:)

1

@JaroCoach szczerze to pieprze newsy:) poczekam aż ruszy liga i mecze o punkty;)

0

@Keson o tym nie wspominał:)

6

@JaroCoach Patrząc na ławkę Realu to zdecydowanie mamy mocniejszą. Z resztą bez żartów. Mamy mega skład naprawdę. Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Jeśli Koeman przypomni im jak się zapierlala na boisku to będzie dobrze:)

4

@Striker Ta, a zaraz wywiad z Vidalem: "W szatni na mnie krzyczeli, głównie Suarez i Messi, który nie jest wcale taki spokojny na jakiego wygląda. Wyżywali się na mnie, za wszystko obwiniali mnie, dlatego na boisku byłem sfrustrowany i często głupio faulowałem. Cieszę się, że odszedłem":D

6

@Danny Gaucho co kolejkę derby Londynu:) albo i dwa derby:D

2

@Maciek069 bo wpadnie 30-40 za Semedo to trzeba od razu rozpierdaczyć na jakiegoś gniota:)

0

@lucca87 Brahim Diaz

2

@VamosRakieta Tak jak Danilo czy Cancelo:D

0

@MESSIah16 w tej chwili prowadzi Oldham Athletic:)

0

@Kosteq73 @MESSIah16 Przede wszystkim był wysoki. Dzisiaj center rozgrywa, "wczoraj" wystarczyło, żeby być wysokim i potrafić złapać piłkę pod tablicą:)

0

@Fabik87 @kakusus kolega @Fabik87 pisał do Ciebie:)

0

@Survier uffff:) zmyliły mnie wykrzykniki pomieszane z "jedynkami":)

1

@kakusus tak, tak.

0

@Survier nie miał czasu się wyrobić? Pełna profeska.
Dla mnie niech strzela u Simeone, Lamparda czy u Kloppa, byle nie tu. Niestety poczuł się jak świeta krowa, której nic nie grozi. Ja zamiast goli widzę buractwo na boisku, niestety.

2

@Mocher91 ja nie zapomniałem i ja nie rozpaczam, a jeśli zacznę rozpaczać to tylko z powodu, że tak późno go żegnamy. Powtarzam to raz za razem, dziękuję za "liczby". Poza wieloma golami, skurczybyk zaliczył mnóstwo asyst, aż jestem w szoku, że aż tyle.
Ale te ciągłe pretensje, machanie łapami, kopanie się po czole ostatnimi miesiącami.. za dużo tego. Jeszcze niech Albę zabierze i dziękuję:)

1

@Coutinho007 my juz wiemy ze nie bedzie najlepszy:)

1

@Encore ciekawe na ile to prawda. Przed ostatnimi 2 filmami, gdzie nie była pewne czy Craig zagra mówiło się i Idrisie Elbie albo a ogole kobiecie:D

@Coutinho007 ten tu jak na siłe wciska Stathama:) nie i juz, jasne?!:)

1

@DaPi wez Ty się za filmy:)

0

@Coutinho007 No cóż:) mi nie pasuje:)
@Encore zawsze obejrzę batmana i Bonda, ale juz mniej chętnie niż wczesniej.

4

@DLFCB do moich sympatii poza oczywiście Alvesem jest jeszcze na tej pozycji Zambrotta. Zawsze go kupowałem w FMie jak grał w Juve a potem trafił do nas:)

0

@Coutinho007 nie widzę go:) nie pasuje mi na gentelmana:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?