escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@geass ale nie jest niemożliwe:) patrz Elkeson - Guanghzou:) Brazylijczyk który gra w kadrze Chin:) ostatnio patrzyłem jakiś mecz, bo czasem leci na Polsatach sport i mówili o innym Brazylijczyku który ma obywatelstwo i chyba jeden mecz w kadrze Brazylii ale robi co może być grać dla Chin. Nie chce skłamać ale możliwe ze chodzi o Alana:)
0
@NeroTFP Chiny już zaczęły ładnych kilka lat temu sprowadzać gwiazdy. Czy to do gry czy na ławkę trenerską.
Co do limitu to z tego co się orientuję mieli zapis, że tylko 3 bez paszportów może być na boisku. Jeśli wchodził "czwarty" z ławki to musiał zmienić innego "obcego". teraz widzę, że jest nawet 4 w jedenastce, ale nie wiem czy akurat któryś z nich ma już paszport chiński, czy może zwiększyli limit do 4 zawodników.
Co do Chińskich piłkarzy to myślę, że obcowanie z myślą szkoleniową z Europy, z zawodnikami, nie oszukujmy się z topu, da im kopa ale i jakiś rozwój.
4
Raport Chiny:)
Bakambu strzela gola, jego Beijing wygrywa 5:1, tym samym wysunął się on o 1 gola wyżej nad Paulinho.
W tej chwili klasyfikacja wygląda następująco (tylko przód i ci bardziej znani):
10 - Bakambu
9 - Paulinho
8 - Rondon
7 - Eder, Arnautovic
...
5 - Pelle, Oscar (do tego 8 asyst)
4 - Fellaini M.
3 - (do tego 5 asyst) Adriano Mierzejewski, który dzisiaj ma jeszcze mecz
0
@Ghotti Oby Arsenal i oby odżył:)
6
@BarcaInfo oho.. znam gościa, który może nakręcić film na ten temat... znaczy znam.. Luis zna bardziej:)
1
@Ghotti Czyli Morata na szpice, CR7 na lewą i Kulu na prawą:)
tylko ta pomoc... Ramsey, Rabiot i Mckennie wygląda śmiesznie:)
1
@Lucky_Luke 50 na 50. Barto chce a chłopaki nie:)
5
@NaFazieHitman bidulek...
0
@NeroTFP widziałem wczoraj, postanowił się już odnieść do tego czy milczy?:)
1
@JaroCoach szczerze to pieprze newsy:) poczekam aż ruszy liga i mecze o punkty;)
0
@Keson o tym nie wspominał:)
6
@JaroCoach Patrząc na ławkę Realu to zdecydowanie mamy mocniejszą. Z resztą bez żartów. Mamy mega skład naprawdę. Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Jeśli Koeman przypomni im jak się zapierlala na boisku to będzie dobrze:)
4
@Striker Ta, a zaraz wywiad z Vidalem: "W szatni na mnie krzyczeli, głównie Suarez i Messi, który nie jest wcale taki spokojny na jakiego wygląda. Wyżywali się na mnie, za wszystko obwiniali mnie, dlatego na boisku byłem sfrustrowany i często głupio faulowałem. Cieszę się, że odszedłem":D
6
@Danny Gaucho co kolejkę derby Londynu:) albo i dwa derby:D
2
@Maciek069 bo wpadnie 30-40 za Semedo to trzeba od razu rozpierdaczyć na jakiegoś gniota:)
0
@lucca87 Brahim Diaz
2
@VamosRakieta Tak jak Danilo czy Cancelo:D
0
@MESSIah16 w tej chwili prowadzi Oldham Athletic:)
0
@Kosteq73 @MESSIah16 Przede wszystkim był wysoki. Dzisiaj center rozgrywa, "wczoraj" wystarczyło, żeby być wysokim i potrafić złapać piłkę pod tablicą:)
0
@Fabik87 @kakusus kolega @Fabik87 pisał do Ciebie:)
0
@Survier uffff:) zmyliły mnie wykrzykniki pomieszane z "jedynkami":)
1
@kakusus tak, tak.
0
@Survier nie miał czasu się wyrobić? Pełna profeska.
Dla mnie niech strzela u Simeone, Lamparda czy u Kloppa, byle nie tu. Niestety poczuł się jak świeta krowa, której nic nie grozi. Ja zamiast goli widzę buractwo na boisku, niestety.
2
@Mocher91 ja nie zapomniałem i ja nie rozpaczam, a jeśli zacznę rozpaczać to tylko z powodu, że tak późno go żegnamy. Powtarzam to raz za razem, dziękuję za "liczby". Poza wieloma golami, skurczybyk zaliczył mnóstwo asyst, aż jestem w szoku, że aż tyle.
Ale te ciągłe pretensje, machanie łapami, kopanie się po czole ostatnimi miesiącami.. za dużo tego. Jeszcze niech Albę zabierze i dziękuję:)
1
@Coutinho007 my juz wiemy ze nie bedzie najlepszy:)
1
@Encore ciekawe na ile to prawda. Przed ostatnimi 2 filmami, gdzie nie była pewne czy Craig zagra mówiło się i Idrisie Elbie albo a ogole kobiecie:D
@Coutinho007 ten tu jak na siłe wciska Stathama:) nie i juz, jasne?!:)
1
@DaPi wez Ty się za filmy:)
0
@Coutinho007 No cóż:) mi nie pasuje:)
@Encore zawsze obejrzę batmana i Bonda, ale juz mniej chętnie niż wczesniej.
4
@DLFCB do moich sympatii poza oczywiście Alvesem jest jeszcze na tej pozycji Zambrotta. Zawsze go kupowałem w FMie jak grał w Juve a potem trafił do nas:)
0
@Coutinho007 nie widzę go:) nie pasuje mi na gentelmana:)