0

@th@les nigdy go nie widziałem jak grał w Brazylii a tu na LR byl wszechobecny spust bo to wielki talent z youtuba. Takim talentom dziękuje:)
@Striker wiecej bo tu wszyscy go znają jakby go
Obserwowali co tydzien w Holandii.

1

@Arkon Totki nie odpalą za kadencji tego miernego trenerzyny. Inaczej, Mou ma warsztat ale nie na Totki:)

1

@Brooklyn mi tez się to nie podoba. Jeszcze przynajmniej rok. A potem niewiadomo.

0

@Pilka_jest_okragla czas pokaze ;)

0

@Salchent nikt nie wiedział. Po Semedo tez się nikt nie spodziewał ze bedzie tak słabo.

1

@YoungMan na wpół z C+. Jak do tej pory.

3

Widzę LR wie więcej o Descie niż skauci Barcelony. Juz mityczny Arthur był wychwalany jaki to wielki talent. Dest zagrał jeden mecz gdzie strzelil gola czy dwa w LM i juz jest wielkim kozakiem... ech ludzie ludzie ;)

0

@cchesterr43 ciekawe jak długo:)

0

@Encore szkoda, może by poleciał po takim eurowpierdolu:)

2

Panowie od Totków, załatwiłem Wam 1:2:)

1

@Cariones 8 czerwonych, zaraz Totki wyciągną:)

4

Lokomotiv Plovdiv - Totki 1:0. Mouuuuuu pan trener:D

0

@grejtxkrzychu król!:)

1

@MESSIah16 wolałem doprecyzować:) Jaki tam z niego środkowy:) a na poważnie poczekajmy. Niech pogra chwile. Były stosunkowo niedawno Drummondy, Cousinsy dzisiaj jakoś cicho o nich. Jokić już chwile gra w NBA, ale na obecnym poziomie nie tak długo. Do tego jeszcze jest Embiid. Ciężka sprawa:)

0

@MESSIah16 dziś czy w historii?

0

@AlwaysBlaugrana Ja wciąż uważam, że mamy naprawdę mocną kadrę. Jeśli tylko Koeman będzie potrafił wykrzesać ze starych zawodników zaangażowanie, walkę, chęć zdobywania trofeów, a przy tym młodzi będą zasuwać i rozwijać się, tak jak się zapowiadają, to będzie dobrze. Nie liczę na nic w nadchodzącym sezonie. Każde trofeum będzie dla mnie miłą niespodzianką. Powtarzam, ja jako janusz zaakceptuje brak tytułów jeśli na boisku będę widział walkę i zaangażowanie.

0

@Encore a mi jakoś od początku. Generalnie gardzę polskim hiphopem, ale to mi siadło, chyba ze względu na Adriano i Smokowskiego:) Nie no żart, siadło i już:)

1

@Encore mi siadł:)

0

@rayan_7 musi:)

2

@TheNekro94 ładnych parę lat temu dziwiłem się bratu. Jako gracz Fify/Pesa mówiłem "Stary jak można grać w takie gówno. Widzisz biegające kropeczki, kupujesz, sprzedajesz, co to za fun...". Po latach skusiłem się sam. Całe noce nawalałem:D

0

@bartoszekkk Bo tak mówią, czy np śledzisz co tydzień Desta?:)

1

@Miszu przydadzą się kolejni zawodnicy ganiajacy do przodu to taktyki Mourinho;) odżyją tam:D

1

@fart No tak. Dopiero zaczynał wtedy. Mógł podpatrzeć goscia z topu tak naprawdę.

1

@fart miał tez ciężkiego konkurenta w Orlando jakim był Howard:)

1

@fart był:) idealne zasłony, asysty, wsady:)

1

@fart jak ja go nie lubiłem jak grali z MG13 w Pheonix. O matulu... zero współpracy. Odwrotność do pary Nash-Gortat.

1

Komentarz usunięty

4

@DaPi cała śmietanka z „Niezniszczalnych” to kwintesencja kina akcji z moich dziecięcych/młodzieńczych lat.

1

Komentarz usunięty

0

@MichalZZZ padło A proszę powiedzieć i B:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?