escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@th@les nigdy go nie widziałem jak grał w Brazylii a tu na LR byl wszechobecny spust bo to wielki talent z youtuba. Takim talentom dziękuje:)
@Striker wiecej bo tu wszyscy go znają jakby go
Obserwowali co tydzien w Holandii.
1
@Arkon Totki nie odpalą za kadencji tego miernego trenerzyny. Inaczej, Mou ma warsztat ale nie na Totki:)
1
@Brooklyn mi tez się to nie podoba. Jeszcze przynajmniej rok. A potem niewiadomo.
0
@Pilka_jest_okragla czas pokaze ;)
0
@Salchent nikt nie wiedział. Po Semedo tez się nikt nie spodziewał ze bedzie tak słabo.
1
@YoungMan na wpół z C+. Jak do tej pory.
3
Widzę LR wie więcej o Descie niż skauci Barcelony. Juz mityczny Arthur był wychwalany jaki to wielki talent. Dest zagrał jeden mecz gdzie strzelil gola czy dwa w LM i juz jest wielkim kozakiem... ech ludzie ludzie ;)
0
@cchesterr43 ciekawe jak długo:)
0
@Encore szkoda, może by poleciał po takim eurowpierdolu:)
2
Panowie od Totków, załatwiłem Wam 1:2:)
1
@Cariones 8 czerwonych, zaraz Totki wyciągną:)
4
Lokomotiv Plovdiv - Totki 1:0. Mouuuuuu pan trener:D
0
@grejtxkrzychu król!:)
1
@MESSIah16 wolałem doprecyzować:) Jaki tam z niego środkowy:) a na poważnie poczekajmy. Niech pogra chwile. Były stosunkowo niedawno Drummondy, Cousinsy dzisiaj jakoś cicho o nich. Jokić już chwile gra w NBA, ale na obecnym poziomie nie tak długo. Do tego jeszcze jest Embiid. Ciężka sprawa:)
0
@MESSIah16 dziś czy w historii?
0
@AlwaysBlaugrana Ja wciąż uważam, że mamy naprawdę mocną kadrę. Jeśli tylko Koeman będzie potrafił wykrzesać ze starych zawodników zaangażowanie, walkę, chęć zdobywania trofeów, a przy tym młodzi będą zasuwać i rozwijać się, tak jak się zapowiadają, to będzie dobrze. Nie liczę na nic w nadchodzącym sezonie. Każde trofeum będzie dla mnie miłą niespodzianką. Powtarzam, ja jako janusz zaakceptuje brak tytułów jeśli na boisku będę widział walkę i zaangażowanie.
0
@Encore a mi jakoś od początku. Generalnie gardzę polskim hiphopem, ale to mi siadło, chyba ze względu na Adriano i Smokowskiego:) Nie no żart, siadło i już:)
1
@Encore mi siadł:)
0
@rayan_7 musi:)
2
@TheNekro94 ładnych parę lat temu dziwiłem się bratu. Jako gracz Fify/Pesa mówiłem "Stary jak można grać w takie gówno. Widzisz biegające kropeczki, kupujesz, sprzedajesz, co to za fun...". Po latach skusiłem się sam. Całe noce nawalałem:D
0
@bartoszekkk Bo tak mówią, czy np śledzisz co tydzień Desta?:)
1
@Miszu przydadzą się kolejni zawodnicy ganiajacy do przodu to taktyki Mourinho;) odżyją tam:D
1
@fart No tak. Dopiero zaczynał wtedy. Mógł podpatrzeć goscia z topu tak naprawdę.
1
@fart miał tez ciężkiego konkurenta w Orlando jakim był Howard:)
1
@fart był:) idealne zasłony, asysty, wsady:)
1
@fart jak ja go nie lubiłem jak grali z MG13 w Pheonix. O matulu... zero współpracy. Odwrotność do pary Nash-Gortat.
1
Komentarz usunięty
4
@DaPi cała śmietanka z „Niezniszczalnych” to kwintesencja kina akcji z moich dziecięcych/młodzieńczych lat.
1
Komentarz usunięty
0
@MichalZZZ padło A proszę powiedzieć i B:)