escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 czemu oszustwo? A w ogole słuchałeś to? Wczoraj wytrzymałem 40 sekund na Wisła Płock - Legia. Gowno straszne.
0
@german_17 do tej pory nawet drużyny z dolnej części tabeli pokazywały fajną piłkę w Anglii. Zdecydowanie lepsze mecze niż w hiszpańskiej. Ale po ostatnim sezonie, nie twierdze absolutnie ze Włoska jest najlepsza ligą, jednak uważam ze tam sa najciekawsze mecze jesli chodzi o drużyny spoza topu. A nawet i te słabsze potrafią się postawić potęgom wloskim.
0
@DanielVeB Werner;)
0
@Kamiloza91 Górnik - Lechia
Totki - Everton
może Valencia - Levante
może PSG - Marsylia - chociaż tu u jednych i drugich wirus.
4
@bari_94 ludzie z realu tak mają, już ramos na treningu pokazał gdzie miejsce młodzieży.
0
No cóż... skoro ogłoszono ze zostaje to tam myslalem, ale jednak miałem nadzieje na zmianę.
1
@pawelfcb2010 Trzymamy kciuki:)
0
@pawelfcb2010 przychodzi jako mistrz do średniego Eibaru, mam nadzieję na pierwszy skład:)
0
@Witam zacne kursy na overy, a i liczę na Polaka rodaka w wyjściowej jedenastce:)
0
@PatrykBarca mnie nabrał w Barcelonie:)
0
@BarcaInfo szkoda.
0
@Veb1233 i to jakiego urodziwego zmiennika!!:)
3
@Tomek_TF Chłopaki się śmieją z Busiego, że nie zna siłowni, bo jest taki chudziutki, nie ma kondycji i generalnie jest słaby:)
A tu jak dla mnie najlepszy żart:) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8971234#comment-8971241
6
Chiny, ale dzisiaj dla odmiany nie o Paulinho:) Mierzejewski na 3:1, wcześniej dwie asysty.
0
@Ricardinio14 asysta palce lizać:) aż miło popatrzeć:)
0
@fortunate_son ale miejsce na prawej stronie zajmuję:)
1
@Suzu a Arsenal jest czymkolwiek zainteresowany?:)
0
@kamilo0066 nie moja liga:)
1
@Joe_Pesci mnie akurat nie dziwi. Jak potrafi grac wiemy, cały okres przygotowawczy Koeman go widzi, z resztą nawet gdyby nie widział... to i tak najlepszy nasz skrzydłowy:) Nie licząc Leo:)
5
@szymonadamczak34 m4k0sh
1
@zadafcb Wysokie chłopisko a i zakręcić potrafi:)
0
@lucca87 wystawiliśmy tam mieszkanie na sprzedaż (kto szuka mieszkań na OLX?:D) odzew był naprawdę bardzo duży, aż byliśmy w szoku. Na szczęście nikt nie pytał czy nie chcemy może oddać zamiast sprzedać:)
1
@DonMatteo901 oglądam oglądam.. patrzę na prawym skrzydle taki posturą przypominający Bonina i sobie myślę "kiedyś to było jak się miało Bonina w fantasylidze, ale przecież on ma dziś sto lat". Zbliżenie przy kolejnej akcji a na koszulce "Bonin", zawsze miał to coś:)
0
@DonMatteo901 jakoś w kadrze parę dni temu nie kozaczył za mocno.
0
@Fabik87 ciężko by było ich poustawiać:)
1
@TheNekro94 mi też daleko do bycia antonim i jego teorii, ale w sumie nigdy nie zweryfikowałem. To prawda, że żadnego Żyda wtedy nie było w pracy a i dzieci żydowskie nie poszły do pobliskich przedszkól i szkół?
0
@Pawelec7 100 razy dziennie, jak można to przeoczyć? m4k0sh
0
@escarabajo triple-double*
0
@KapiFCB Właśnie, ogromny zjazd po Celtics, ale tam i kontuzje były. Zgodzę się, często miewał tripel-double, ale najgorzej szły mu rzuty:)
0
@ranger3120 24:00 tudzież 0:00. Jak to zwykle bywa przy tenisie transmisja na Eurosporcie. Co do netu to na pewno aplikacja fortuny:)