0

@MesQueUnClub96 czemu oszustwo? A w ogole słuchałeś to? Wczoraj wytrzymałem 40 sekund na Wisła Płock - Legia. Gowno straszne.

0

@german_17 do tej pory nawet drużyny z dolnej części tabeli pokazywały fajną piłkę w Anglii. Zdecydowanie lepsze mecze niż w hiszpańskiej. Ale po ostatnim sezonie, nie twierdze absolutnie ze Włoska jest najlepsza ligą, jednak uważam ze tam sa najciekawsze mecze jesli chodzi o drużyny spoza topu. A nawet i te słabsze potrafią się postawić potęgom wloskim.

0

@DanielVeB Werner;)

0

@Kamiloza91 Górnik - Lechia
Totki - Everton
może Valencia - Levante
może PSG - Marsylia - chociaż tu u jednych i drugich wirus.

4

@bari_94 ludzie z realu tak mają, już ramos na treningu pokazał gdzie miejsce młodzieży.

0

No cóż... skoro ogłoszono ze zostaje to tam myslalem, ale jednak miałem nadzieje na zmianę.

1

@pawelfcb2010 Trzymamy kciuki:)

0

@pawelfcb2010 przychodzi jako mistrz do średniego Eibaru, mam nadzieję na pierwszy skład:)

0

@Witam zacne kursy na overy, a i liczę na Polaka rodaka w wyjściowej jedenastce:)

0

@PatrykBarca mnie nabrał w Barcelonie:)

0

@BarcaInfo szkoda.

0

@Veb1233 i to jakiego urodziwego zmiennika!!:)

3

@Tomek_TF Chłopaki się śmieją z Busiego, że nie zna siłowni, bo jest taki chudziutki, nie ma kondycji i generalnie jest słaby:)

A tu jak dla mnie najlepszy żart:) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8971234#comment-8971241

6

Chiny, ale dzisiaj dla odmiany nie o Paulinho:) Mierzejewski na 3:1, wcześniej dwie asysty.

0

@Ricardinio14 asysta palce lizać:) aż miło popatrzeć:)

0

@fortunate_son ale miejsce na prawej stronie zajmuję:)

1

@Suzu a Arsenal jest czymkolwiek zainteresowany?:)

0

@kamilo0066 nie moja liga:)

1

@Joe_Pesci mnie akurat nie dziwi. Jak potrafi grac wiemy, cały okres przygotowawczy Koeman go widzi, z resztą nawet gdyby nie widział... to i tak najlepszy nasz skrzydłowy:) Nie licząc Leo:)

5

1

@zadafcb Wysokie chłopisko a i zakręcić potrafi:)

0

@lucca87 wystawiliśmy tam mieszkanie na sprzedaż (kto szuka mieszkań na OLX?:D) odzew był naprawdę bardzo duży, aż byliśmy w szoku. Na szczęście nikt nie pytał czy nie chcemy może oddać zamiast sprzedać:)

1

@DonMatteo901 oglądam oglądam.. patrzę na prawym skrzydle taki posturą przypominający Bonina i sobie myślę "kiedyś to było jak się miało Bonina w fantasylidze, ale przecież on ma dziś sto lat". Zbliżenie przy kolejnej akcji a na koszulce "Bonin", zawsze miał to coś:)

0

@DonMatteo901 jakoś w kadrze parę dni temu nie kozaczył za mocno.

0

@Fabik87 ciężko by było ich poustawiać:)

1

@TheNekro94 mi też daleko do bycia antonim i jego teorii, ale w sumie nigdy nie zweryfikowałem. To prawda, że żadnego Żyda wtedy nie było w pracy a i dzieci żydowskie nie poszły do pobliskich przedszkól i szkół?

0

@Pawelec7 100 razy dziennie, jak można to przeoczyć? m4k0sh

0

@escarabajo triple-double*

0

@KapiFCB Właśnie, ogromny zjazd po Celtics, ale tam i kontuzje były. Zgodzę się, często miewał tripel-double, ale najgorzej szły mu rzuty:)

0

@ranger3120 24:00 tudzież 0:00. Jak to zwykle bywa przy tenisie transmisja na Eurosporcie. Co do netu to na pewno aplikacja fortuny:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?