escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd @Encore @Medrzakoo01 @Danny Gaucho
Dzięki panowie:) Właśnie dzisiaj pomyślałem, że w ostatniej historii to chyba LBJ, skurczybyk wszędzie gdzie jest dochodzi do finałów:)
1
@NeroTFP niczym "Lewandowski znalazł sposób jak łatwo zarabiać miliony":D
0
@Kidd tak jak napisałem, playoffy mnie nie interesują. Tylko udział w finale. Jaki zawodnik zagrał w największej ilości finałów (nie chodzi mi o pojedyncze mecze a o udział w wielkim finale)
0
Do koszykarskich świrów... jaki zawodnik zagrał w największej ilości finałów NBA? Tylko finałów finałów a nie playoff. Jeśli to będą nołnejmy z lat 40 to prośba o zawodników powiedzmy od lat 80tych.
1
@kamilop jakieś 4 lata temu Bellerin to był top:)
0
@okiemtypera_lucaxx95 na 1,5 marniutkie:) ale wyniki pokazują, że słusznie:)
0
@Kubik23 @Encore do Ciebie:)
2
jestem zdecydowanie team psy, ale gdybym miał możliwość pobawić się z takim "kocurem" jakiego ma Depay na rękach to tuliłbym godzinami:)
1
@okiemtypera_lucaxx95 co do Arabii Saudyjskiej myślę, że i overy mogą być w Al Nasr Riyadh - Al Ettifaq i Al Hilal (m.in. B.Gomis) - Al Shabab. W obu meczach gospodarze mają kim straszyć. Armaty z przodu aż miło:)
2
@michaleu szanuje:) żadnego komentarza w stylu... „ej tyle ćwiczy to musi nieźle wyglądać. Nie wiem co jej kupisz ale pokaz zdjęcie - kolega pyta”:D
1
@piotr_styk fajnie:) ja mam Henrego na „czapce”:)
1
O matulu jaka żałość ta Anglia...
0
@DonMatteo901 ciezko powiedziec. Nie znam typa. Jeden użytkownik ma tu jego zdjęcie i czasem ktoś zacytuje jego błyskotliwego Twittera. Z najmana zawsze chętnie się pośmieje, a ten? Raczej nie obejrzę:)
0
@kamilop jest. (15 znaków)
0
W napadzie Belgii 19letni napastnik Anderlechtu - Doku, Nie grający w pilke od lutego Batszuaj:) i Mertens:) ciekawe:)
Oraz Braithwaite na przeciwko Sterlinga, Kane’a i Sancho:) Ulala:)
0
@ddanioofcb dzwoniłem wlasnie. Negocjują :)
1
@Hushovt a co im to przeszkadza?:) Can i Brandt po meczu ze Szwajcaria grali sparing w BVB:)
0
@RadekACCA spoko spoko, nie wiedziałem o czym piszesz, chciałem się upewnić:)
0
@RadekACCA co to za lista? Potencjalnych transferów?
0
@Statistics bardziej się zgadzasz czy czepiasz? bo nie rozumiem.
7
@Mathew86 dwa lata temu był skałą, a przykład Neya pokazał, że 222 mln odstępnego jest do przeżycia. Co mieli zrobić? Obniżyć pensje i kwotę odstępnego gdy Umtiti był na topie?
0
@messi564 dzisiaj chyba nie ma opcji święty szumowski wrócił z urlopu i mieli zamknąć Hiszpanię. Zamknęli? Chyba nikt nie będzie "na zaś" organizował w dobie korony.
0
@messi564 nic trudnego:) samemu można sobie ogarnąć:)
1
@FC1899Barca To my potrzebujemy tych czterech:) Właściwie ja trzech, nie jestem fanem Dest póki co. Ale zarząd potrzebuje Lautaro, a trener Wijnalduma. Co osoba to inne potrzeby:)
0
@El dominatore wiesz.. tam jest komu grać za niego, bardziej myślę o całym teamie, czy "zamkną wszystkich" i dlaczego nie?:)
0
@czółkovsky wiesz.. można rozumieć, że wybrał mundial... ale on już od lat brnie w "szmaństwo" niestety.
0
@Ghotti 30 mln i jeszcze obniżać... Ach Umtiti.. nasza kiedyś skała.. "chwilę temu" za Samuela musieliby dać Depaya i dorzucić kilkadziesiąt ładnych banieczek.
1
@michal26 no ewidentnie anomalia. Ciekawe czym spowodowana? Może jakieś spece od chwytania burz, trąb powietrznych i innych rzeczy się wypowiedzą:)
0
@Bogan lubię ofensywny pomysł na grę:)
1
@Janas11224 Ja po tej tragedii Valverde wierzyłem i w Setiena, wiedząc jaką ładną dla oka, ofensywną piłkę grał Betis pod jego wodzą.