0

@Kidd @Encore @Medrzakoo01 @Danny Gaucho
Dzięki panowie:) Właśnie dzisiaj pomyślałem, że w ostatniej historii to chyba LBJ, skurczybyk wszędzie gdzie jest dochodzi do finałów:)

1

@NeroTFP niczym "Lewandowski znalazł sposób jak łatwo zarabiać miliony":D

0

@Kidd tak jak napisałem, playoffy mnie nie interesują. Tylko udział w finale. Jaki zawodnik zagrał w największej ilości finałów (nie chodzi mi o pojedyncze mecze a o udział w wielkim finale)

0

Do koszykarskich świrów... jaki zawodnik zagrał w największej ilości finałów NBA? Tylko finałów finałów a nie playoff. Jeśli to będą nołnejmy z lat 40 to prośba o zawodników powiedzmy od lat 80tych.

1

@kamilop jakieś 4 lata temu Bellerin to był top:)

0

@okiemtypera_lucaxx95 na 1,5 marniutkie:) ale wyniki pokazują, że słusznie:)

0

@Kubik23 @Encore do Ciebie:)

2

jestem zdecydowanie team psy, ale gdybym miał możliwość pobawić się z takim "kocurem" jakiego ma Depay na rękach to tuliłbym godzinami:)

1

@okiemtypera_lucaxx95 co do Arabii Saudyjskiej myślę, że i overy mogą być w Al Nasr Riyadh - Al Ettifaq i Al Hilal (m.in. B.Gomis) - Al Shabab. W obu meczach gospodarze mają kim straszyć. Armaty z przodu aż miło:)

2

@michaleu szanuje:) żadnego komentarza w stylu... „ej tyle ćwiczy to musi nieźle wyglądać. Nie wiem co jej kupisz ale pokaz zdjęcie - kolega pyta”:D

1

@piotr_styk fajnie:) ja mam Henrego na „czapce”:)

1

O matulu jaka żałość ta Anglia...

0

@DonMatteo901 ciezko powiedziec. Nie znam typa. Jeden użytkownik ma tu jego zdjęcie i czasem ktoś zacytuje jego błyskotliwego Twittera. Z najmana zawsze chętnie się pośmieje, a ten? Raczej nie obejrzę:)

0

@kamilop jest. (15 znaków)

0

W napadzie Belgii 19letni napastnik Anderlechtu - Doku, Nie grający w pilke od lutego Batszuaj:) i Mertens:) ciekawe:)

Oraz Braithwaite na przeciwko Sterlinga, Kane’a i Sancho:) Ulala:)

0

@ddanioofcb dzwoniłem wlasnie. Negocjują :)

1

@Hushovt a co im to przeszkadza?:) Can i Brandt po meczu ze Szwajcaria grali sparing w BVB:)

0

@RadekACCA spoko spoko, nie wiedziałem o czym piszesz, chciałem się upewnić:)

0

@RadekACCA co to za lista? Potencjalnych transferów?

0

@Statistics bardziej się zgadzasz czy czepiasz? bo nie rozumiem.

7

@Mathew86 dwa lata temu był skałą, a przykład Neya pokazał, że 222 mln odstępnego jest do przeżycia. Co mieli zrobić? Obniżyć pensje i kwotę odstępnego gdy Umtiti był na topie?

0

@messi564 dzisiaj chyba nie ma opcji święty szumowski wrócił z urlopu i mieli zamknąć Hiszpanię. Zamknęli? Chyba nikt nie będzie "na zaś" organizował w dobie korony.

0

@messi564 nic trudnego:) samemu można sobie ogarnąć:)

1

@FC1899Barca To my potrzebujemy tych czterech:) Właściwie ja trzech, nie jestem fanem Dest póki co. Ale zarząd potrzebuje Lautaro, a trener Wijnalduma. Co osoba to inne potrzeby:)

0

@El dominatore wiesz.. tam jest komu grać za niego, bardziej myślę o całym teamie, czy "zamkną wszystkich" i dlaczego nie?:)

0

@czółkovsky wiesz.. można rozumieć, że wybrał mundial... ale on już od lat brnie w "szmaństwo" niestety.

0

@Ghotti 30 mln i jeszcze obniżać... Ach Umtiti.. nasza kiedyś skała.. "chwilę temu" za Samuela musieliby dać Depaya i dorzucić kilkadziesiąt ładnych banieczek.

1

@michal26 no ewidentnie anomalia. Ciekawe czym spowodowana? Może jakieś spece od chwytania burz, trąb powietrznych i innych rzeczy się wypowiedzą:)

0

@Bogan lubię ofensywny pomysł na grę:)

1

@Janas11224 Ja po tej tragedii Valverde wierzyłem i w Setiena, wiedząc jaką ładną dla oka, ofensywną piłkę grał Betis pod jego wodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?