escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@contowsky Ty gdybasz o
Kazachach a ja o Lewym;) gra mizeria, nie ma co gadać.
0
@lucca87 pisales o nas:)
0
@contowsky kilka dośrodkowań do nikogo było, może gdyby w przodzie był taki Lewy to ze 2-3 strzały na bramke by było, a co za tym idzie może i z jeden gol.
0
Najlepsze - Depay
Najgorsze - 88 minut.
0
@Lordzi dzisiaj poza bramką brakuje wszystkiego:)
0
@mextexperu chyba raz:)
0
@Lincolm jak dla mnie sytuacja Piątka z pierwszej połowy to setka.
0
@Lordzi my tez potrafiliśmy mając w składzie wysokich tylko Pique i Busiego;) można można:)
0
@Messibestplayerintheworld @urbipl @Uukasz_93 zapomniałem o Jacku. Jasne! Pokładałem większe nadzieje w Karwanie ale nie podpił Europy.
1
Uważam, że żenujący poziom naszych skrzydłowych sprawia ze ktoś taki jak Grosik ma miejsce w kadrze. Uważam ze ostatnim naszym Panem skrzydłowym z topu to Błaszczu... a wczesniej...? Myślę, że Kosowski.. kto jeszcze?
0
@sila101 nie psuj zabawy, gdyby nie on to flaki z olejem;)
0
Ciekawe czy Wuja każe trochę ruszyć czy dalej bronimy?:)
0
@barcelonaLM ja to i na Rumunów liczę:)
0
Włochy - Dzeko 0:1.
0
@sila101 póki co tylko De Jong słupek. Ale nie gadaj, miejsca minięciem naszych troche zyskuje.
3
@prosto. A potem „co za bydło, pobili dyrektora, zakazać kibiców na stadionach”. Naprawdę chciałbys zeby weszła banda karków i pobiła Bartomeu?
1
@barcelonaLM zwłaszcza goli. We Włoszech i Holandii:D
Edit! No! Wywołałem do tablicy:)
1
Kur... No nie ma nikogo w polu karnym. Nikogo... co z tego ze miniemy kogoś na skrzydle jak w polu karnym tylko obroncy...
9
Depay techniką zjada całą naszą kadrę, myśle że od 7/8 zawodnikow w Barcelonie również ma lepsza technikę.. a tu czytam „fajny taki Depay na ławkę”.
0
@mateuszdabski „krzykiem, gestem, boiskową złością” skomentujesz pozostałe dwa braku czy tylko „drzeć ryja”?
3
@damianex10 ale piłeczka bedzie chodziła w ofenzywie ajaj... detale:)
0
@adasko1998 czyli mają Younga, Mosesa, Hakimiego i do tego Kolarov? W tym tylko jeden młody. Wszystkich chce pomieścić? Wahadeł mu zabraknie na boisku:)
0
@mateuszdabski nie widziałem tez zeby po kolejnym traconym golu z Romą czy Liverpoolem mobilizował krzykiem, gestem, czy swoją złością resztę zawodników. Widziałem tylko coraz niżej spuszczoną głowę. W moim mniemaniu kapitan się tak nie zachowuje.
2
@sidzej z roli kapitana powinno zdyskwalifikować go zachowanie w ważnych meczach które przegrywaliśmy. Kilka lat temu.
0
@szela1899 o to to to
0
@LightningStrike szybciutko po przerwie na 4:)
0
@NemeZis93 znamy inne konie :)
4
Konferencjom Verattiego nie ma końca... kon by się uśmiał...
2
Cyk... forum City straciło kilku nowych użytkowników :)
0
@Hushovt haha ok, dzięki:) ale nie skorzystam ;)