0

@contowsky Ty gdybasz o
Kazachach a ja o Lewym;) gra mizeria, nie ma co gadać.

0

@lucca87 pisales o nas:)

0

@contowsky kilka dośrodkowań do nikogo było, może gdyby w przodzie był taki Lewy to ze 2-3 strzały na bramke by było, a co za tym idzie może i z jeden gol.

0

Najlepsze - Depay
Najgorsze - 88 minut.

0

@Lordzi dzisiaj poza bramką brakuje wszystkiego:)

0

@mextexperu chyba raz:)

0

@Lincolm jak dla mnie sytuacja Piątka z pierwszej połowy to setka.

0

@Lordzi my tez potrafiliśmy mając w składzie wysokich tylko Pique i Busiego;) można można:)

0

@Messibestplayerintheworld @urbipl @Uukasz_93 zapomniałem o Jacku. Jasne! Pokładałem większe nadzieje w Karwanie ale nie podpił Europy.

1

Uważam, że żenujący poziom naszych skrzydłowych sprawia ze ktoś taki jak Grosik ma miejsce w kadrze. Uważam ze ostatnim naszym Panem skrzydłowym z topu to Błaszczu... a wczesniej...? Myślę, że Kosowski.. kto jeszcze?

0

@sila101 nie psuj zabawy, gdyby nie on to flaki z olejem;)

0

Ciekawe czy Wuja każe trochę ruszyć czy dalej bronimy?:)

0

@barcelonaLM ja to i na Rumunów liczę:)

0

Włochy - Dzeko 0:1.

0

@sila101 póki co tylko De Jong słupek. Ale nie gadaj, miejsca minięciem naszych troche zyskuje.

3

@prosto. A potem „co za bydło, pobili dyrektora, zakazać kibiców na stadionach”. Naprawdę chciałbys zeby weszła banda karków i pobiła Bartomeu?

1

@barcelonaLM zwłaszcza goli. We Włoszech i Holandii:D

Edit! No! Wywołałem do tablicy:)

1

Kur... No nie ma nikogo w polu karnym. Nikogo... co z tego ze miniemy kogoś na skrzydle jak w polu karnym tylko obroncy...

9

Depay techniką zjada całą naszą kadrę, myśle że od 7/8 zawodnikow w Barcelonie również ma lepsza technikę.. a tu czytam „fajny taki Depay na ławkę”.

0

@mateuszdabski „krzykiem, gestem, boiskową złością” skomentujesz pozostałe dwa braku czy tylko „drzeć ryja”?

3

@damianex10 ale piłeczka bedzie chodziła w ofenzywie ajaj... detale:)

0

@adasko1998 czyli mają Younga, Mosesa, Hakimiego i do tego Kolarov? W tym tylko jeden młody. Wszystkich chce pomieścić? Wahadeł mu zabraknie na boisku:)

0

@mateuszdabski nie widziałem tez zeby po kolejnym traconym golu z Romą czy Liverpoolem mobilizował krzykiem, gestem, czy swoją złością resztę zawodników. Widziałem tylko coraz niżej spuszczoną głowę. W moim mniemaniu kapitan się tak nie zachowuje.

2

@sidzej z roli kapitana powinno zdyskwalifikować go zachowanie w ważnych meczach które przegrywaliśmy. Kilka lat temu.

0

@szela1899 o to to to

0

@LightningStrike szybciutko po przerwie na 4:)

0

@NemeZis93 znamy inne konie :)

4

Konferencjom Verattiego nie ma końca... kon by się uśmiał...

2

Cyk... forum City straciło kilku nowych użytkowników :)

0

@Hushovt haha ok, dzięki:) ale nie skorzystam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?