escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mateuszdabski przede wszystkim to co napisałeś na początku. Gość miał naprawdę dużą przerwę w grze:)
0
@Hushovt oczywiście zartuje:) ale i tak mnie zaintrygowałes. Co znaczy ze to niby ja?:)
0
@Hushovt robię co mogę, ale wciaz tak mało herbów... chlip chlip :)
4
Nie jest jeszcze tak źle, ale mam nadzieje ze w hierarchii „starych” nigdy na listę: stary Neymara, stara Rabiota, nie wejdzie stary Messiego.
0
@jacobFCB od kilku lat wkurza mnie to hasełko „grać za darmo” podpisujac kolejną podwyżkę przy kontrakcie, ale jeśli nastąpi to znowu, to przeleje czarę goryczy.
0
@jacobFCB nie:) i jeszcze raz nie:)
1
@jacobFCB jesli to prawda to stracę cały szacunek do niego. Hasło „w Barcelonie moge grać nawet za darmo” wejdzie na wyższy level.
3
@Sznejk dla mnie futbol zrewolucjonizował Ronaldinho, a nie Leo czy Cris. Ta radość na boisku, magia, uśmiech z krzywymi zebami. Leo ma wszystkie rekordy świata w tym klubie, ale ja bede Ronniego wspominał najlepiej. A myśle ze dla wielu kibiców, zachowanie obecne naszego kapitana sprawi ze jego osoba w rankingu legend niestety tylko i wyłącznie pikuje.
1
@MaziFCB ale wiesz ile tu już rzeczy udowodniono screenami?:) były zakłady, piwo, dobra whisky, a i zniknięcie pana piłkarza.
0
@Kidd wciaz jest Van Dijk:) ale dziękuje:)
0
Wczoraj ktoś pisał ze kurs na Holandię to promocja, tym bardziej zważając na brak Lewego. Było 1,4 dzisiaj patrzę 1,52. Wie ktoś coś nowego o kadrze Holandii, ktoś wypadł?
0
@Suzu ja biorę pod uwagę ze nie chce wracac, ale przestałem walczyć z „idą po Wijnalduma a Thiago do wyjęcia, co za dzbany ten zarząd” :)
0
@MichalZZZ ech:)
1
@Ghostface @Colon jak również Aberama Golda w Peaky Blinders:)
1
@FC1899Barca zrobił z chłopca pana piłkarza:)
5
@NeroTFP nie wiedziałem ze Pep poznał młodego De Bruyne:)
1
@Ghotti nie było w ogole 437 razy
1
@FCBKasza ostatnia kaseta:)
1
A propos Bonda @masq napisal o Anie De Armas ze taka piękna... ja się pytam Ciebie @MichalZZZ co jest z konkursem piękności LR do jasnej cholery?:)
0
@Chakalaka zgłoszony:)
1
@MarioVeB! No cóż... Bond jest tylko jeden... Nosi imie Daniel:)
2
@PieN powiedział ze za taką kwotę „Liverpool musiałby go puścić” zakładam ze chodziło o to, ze wiedzieliby ze nikt nigdy takie kasę nie zaoferuje i ze ten pociąg o nazwie „200-250 mln za VVD” przyjeżdża tylko raz.
1
@Dajnatace ja tylko mam nadzieje ze nie bede miał kolejnych rewolucji oglądając kolejny rok brak zaangażowania, walki i pomysłu na grę.
1
@Hushovt dzięki:) mam go w fantasy, ale poza wynikami ograniczyłem śledzenie ekstraklasy:)
0
@IronSanHybrid kto to po prawej?
1
@Encore pytałem niedawno. Juve ponoc „padło”, był temat Romy. Ale na dzis zostaje i pewnie grzeje ławkę.
2
@insp1re ja się bede cieszył z każdym rokiem jesli tu zostanie:) ale... bo jest „ale”:) mam nadzieje ze podporządkuje się nowemu trenerowi, nowej taktyce i nowemu systemowi jaki chce wprowadzić Koeman. Co do opaski to pisze tu od lat, ze to nie jest kapitan.
0
@Michu94 nie było 246 razy.
0
@barcafan9512 po Ronaldinho w takim razie tez musiałeś mieć smutny okres... i zobacz jak szybko zapomnies :) po Leo tak szybko nie zapomnisz, ale w koncu tu jakiś magik trafi:)
1
@barcafan9512 jaką znamy? Pamietam Oleguera, Rochembacka, i innych Christanvalów. Oni biegali jak Leo czy Cris wołali papu na kupe;) ile razy trzeba napisac ten klub był przed Leo i po nim bedzie?