1

@mateuszdabski przede wszystkim to co napisałeś na początku. Gość miał naprawdę dużą przerwę w grze:)

0

@Hushovt oczywiście zartuje:) ale i tak mnie zaintrygowałes. Co znaczy ze to niby ja?:)

0

@Hushovt robię co mogę, ale wciaz tak mało herbów... chlip chlip :)

4

Nie jest jeszcze tak źle, ale mam nadzieje ze w hierarchii „starych” nigdy na listę: stary Neymara, stara Rabiota, nie wejdzie stary Messiego.

0

@jacobFCB od kilku lat wkurza mnie to hasełko „grać za darmo” podpisujac kolejną podwyżkę przy kontrakcie, ale jeśli nastąpi to znowu, to przeleje czarę goryczy.

0

@jacobFCB nie:) i jeszcze raz nie:)

1

@jacobFCB jesli to prawda to stracę cały szacunek do niego. Hasło „w Barcelonie moge grać nawet za darmo” wejdzie na wyższy level.

3

@Sznejk dla mnie futbol zrewolucjonizował Ronaldinho, a nie Leo czy Cris. Ta radość na boisku, magia, uśmiech z krzywymi zebami. Leo ma wszystkie rekordy świata w tym klubie, ale ja bede Ronniego wspominał najlepiej. A myśle ze dla wielu kibiców, zachowanie obecne naszego kapitana sprawi ze jego osoba w rankingu legend niestety tylko i wyłącznie pikuje.

1

@MaziFCB ale wiesz ile tu już rzeczy udowodniono screenami?:) były zakłady, piwo, dobra whisky, a i zniknięcie pana piłkarza.

0

@Kidd wciaz jest Van Dijk:) ale dziękuje:)

0

Wczoraj ktoś pisał ze kurs na Holandię to promocja, tym bardziej zważając na brak Lewego. Było 1,4 dzisiaj patrzę 1,52. Wie ktoś coś nowego o kadrze Holandii, ktoś wypadł?

0

@Suzu ja biorę pod uwagę ze nie chce wracac, ale przestałem walczyć z „idą po Wijnalduma a Thiago do wyjęcia, co za dzbany ten zarząd” :)

0

@MichalZZZ ech:)

1

@Ghostface @Colon jak również Aberama Golda w Peaky Blinders:)

1

@FC1899Barca zrobił z chłopca pana piłkarza:)

5

@NeroTFP nie wiedziałem ze Pep poznał młodego De Bruyne:)

1

@Ghotti nie było w ogole 437 razy

1

@FCBKasza ostatnia kaseta:)

1

A propos Bonda @masq napisal o Anie De Armas ze taka piękna... ja się pytam Ciebie @MichalZZZ co jest z konkursem piękności LR do jasnej cholery?:)

0

@Chakalaka zgłoszony:)

1

@MarioVeB! No cóż... Bond jest tylko jeden... Nosi imie Daniel:)

2

@PieN powiedział ze za taką kwotę „Liverpool musiałby go puścić” zakładam ze chodziło o to, ze wiedzieliby ze nikt nigdy takie kasę nie zaoferuje i ze ten pociąg o nazwie „200-250 mln za VVD” przyjeżdża tylko raz.

1

@Dajnatace ja tylko mam nadzieje ze nie bede miał kolejnych rewolucji oglądając kolejny rok brak zaangażowania, walki i pomysłu na grę.

1

@Hushovt dzięki:) mam go w fantasy, ale poza wynikami ograniczyłem śledzenie ekstraklasy:)

0

@IronSanHybrid kto to po prawej?

1

@Encore pytałem niedawno. Juve ponoc „padło”, był temat Romy. Ale na dzis zostaje i pewnie grzeje ławkę.

2

@insp1re ja się bede cieszył z każdym rokiem jesli tu zostanie:) ale... bo jest „ale”:) mam nadzieje ze podporządkuje się nowemu trenerowi, nowej taktyce i nowemu systemowi jaki chce wprowadzić Koeman. Co do opaski to pisze tu od lat, ze to nie jest kapitan.

0

@Michu94 nie było 246 razy.

0

@barcafan9512 po Ronaldinho w takim razie tez musiałeś mieć smutny okres... i zobacz jak szybko zapomnies :) po Leo tak szybko nie zapomnisz, ale w koncu tu jakiś magik trafi:)

1

@barcafan9512 jaką znamy? Pamietam Oleguera, Rochembacka, i innych Christanvalów. Oni biegali jak Leo czy Cris wołali papu na kupe;) ile razy trzeba napisac ten klub był przed Leo i po nim bedzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?