escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sherem Nie, ale na ogranie Omonii u siebie tak. To był obowiązek, mi jak warszawianinowi i jednocześnie kibicowi Legii jest wstyd. Wszystko to co piszesz o normalności, transferach itd zgadzam się, jednak ja jakoś hmmm nie ufam Vuko.
0
jak to? przecież tu może grać "za darmo"?
1
@Geble Nie ma żadnej oficjalki:) Wypoczywaj w spokoju i jak najrzadziej tutaj, póki co:) Baw się dobrze:)
1
@MESSIah16 a jeszcze dalej za fanami jest LR:D
1
@Przemek2323 Jedna skrajność nie wypaliła, to może druga wypali:) Ja się cieszyłem na przyjście tego pana z dwóch powodów. Raz to była oznaka odejścia Valverde, dwa Betis za Setiena naprawdę grał ładną dla oka, ofensywną piłkę. Łudziłem się, że skoro Betis z nie oszukujmy się taką kiepską kadrą w porównaniu do nas tak ładnie grał to u nas? Ohoho:) Wyszło jak wyszło:)
0
@FCBeSeM ciekawe jaki długo pociągnie Pekhart:) Lopes, Kante, a Pekhart trzeci mecz z rzędu zaczyna w pierwszym:) mimo wszystko, oby po zwycięstwo!!:)
0
@avanes a Leo juz podpisał w Anglii?
0
@Jacu327 nie bedzie:) pierwszym który strzelil trzy gole Realowi na Santiago było Jasio Urban:) pierwszym który dostał owacje na stojąco na Santiago od Twoich kibiców był Ronnie:) ich juz „nie ma”, wszystko przebił Leo;) ale cytując piosenke „za rok może dwa” może za 10:) bedzie ktoś nastepny, nowy:)
0
@badej60 w sumie tak:) bo co innego:)
0
@Joe_Pesci ufff dobrze ze nie „sprzedam koszulki Messiego”;)
4
@deyna2018 uważam ze na odejściu Leo skorzysta wiele osób. Griez, Cou, Dembele jak bedzie zdrowy:) a co za tym idzie, mam nadzieje ze może nie tyle co skorzysta cała druzyna, ale poza Panem Piłkarzem, niewiele ona straci na jakości.
0
@badej60 No to pewniak. Grubo. Wspomniała jaką lekcją zacznie?
1
@badej60 jaki tier?:)
0
W międzyczasie polecam drugi półfinał A-League Sydney FC - Perth Glory. Sydney zdecydowany faworyt, jednak mają serie jakiej nie mieli od przeszło 50 spotkań, tj 5 meczów bez wygranej z rzędu. Wszystko na Eleven:)
ps Arnautovic z kolejnym golem w Chinach:) Shanghai 2:0 Lifan (Adrian Mierzejewski)
0
@Vebrol za wiele milionów, za więcej niż Barca kupiła Leo:)
1
@nohemi prawdę mówiąc... to nie działa.
0
@cat_r37 @Rust_Cohle dziękuję:) no cóż, to kolejny kamyczek to koszyczka z nazwą "za co nie przepadasz za Suarezem":) Czyli był stary Neymara, stara Rabiota i dochodzi brat Suareza:)
1
@Rust_Cohle proszę mnie oznaczyć jak już odpowiesz chłopakom powyżej, co braciszkowie napisali:)
1
@Majkel34 "Tarzan" i wszystko jasne:)
0
@Triv44 ale na szczęście w Australii a nie Anglii!!:)
0
@cules100pro ktoś mnie oszukał na LR. sorry.
0
@kamilo0066 Tak naprawdę poza tymi doniesieniami nie wiemy nic, tak ja jak i Ty gdybamy z doniesień:)
4
a propos City... to właśnie leci półfinał A-League:) Melbourne City-Western United na eleven jakby co:)
0
@badiveb taka kolej rzeczy, ten dzień nadchodzi nieubłagalnie. Czy to ten sezon? Nie wiem, ale w którymś w końcu odejdzie/zakończy karierę.
0
@cules100pro było na stronie, ktoś wrzucał z twitterów, instagramów czy innych pierdół, z których są wrzucane wszystkie doniesienia od wczoraj.
0
@kamilo0066 trzeci dzisiaj taki komentarz dodaje:) "zapytam i Ciebie, bo wcześniej od kogoś z podobnym komentarzem nie dostałem odpowiedzi. Co to da, że poleci prezes? Znaczy świetnie, krócej będzie bagno w zarządzaniu, ale co da to na boisku, skoro Leo chce, żeby Suarezy zostały?"
3
@Szicek10 to akurat dobrze:)
@Zieliniak jeśli ktoś chce dobra dla swojego klubu to oznacza, że umniejsza Messiemu?
0
@cules100pro stąd skąd wiemy, że chce odejść. Z doniesień. Podobno chce odejść, podobno barto poda się do dymisji, podobno Leo powiedział, że nie podoba mu się jak został potraktowany Suarez.
0
@badiveb Ten czas by nadszedł i tak, ale jeśli Leo by odszedł, a co za tym idzie również reszta jego kolegów, to kilka naprawdę potężnych kontraktów się zwolni. Czas zacząć budować "od zera". Chociaż wcale nie uważam, żeby było "zero" po odejściu Leo:)
1
@Salwik92 zapytam i Ciebie, bo wcześniej od kogoś z podobnym komentarzem nie dostałem odpowiedzi. Co to da, że poleci prezes? Znaczy świetnie, krócej będzie bagno w zarządzaniu, ale co da to na boisku, skoro Leo chce, żeby Suarezy zostały?