escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Elegancko:) Będą pięknie punktować!:)
0
@kamilo0066 i zero strzałów z dystansu:)
0
@Janiama Myślisz, że PSG ma szansę z Bayernem? Znaczy ma, ok, ale stawiasz ich wyżej?
2
@Janiama @YoNoEntiendoNada Dzisiaj, każdy ofensywny pomocnik, kreujący, strzelający, asystujący, będzie lepszy niż nasi pomocnicy.
Lipsk po pokonaniu Atletico już pokazało, że takie faworyzowanie PSG jest dosyć dziwne. Natomiast myślę, że Bayern i tak wygra:)
1
@Janiama A z Atletico to niby miał spacerek? Nie sądzę, że dzisiaj musi coś komuś udowodnić:)
2
@Kajtek77 Dla mnie też, ale Vuko ewidentnie lubi wieżowców. Wcześniej Kulenović, dzisiaj Czech. A na skrzydłach ludzi od dogyrwania, Luqinas, Wszołek, Mlade, Karbownik. Ewidentnie liczy na wrzutki, w sumie na co innego? Goście w 8 w swoim polu karnym.
1
@Kajtek77 Legia w porównaniu z zakończonym sezonem ma urodzaj jakiego dawno nie miała. Jest Kante, jest Lopes (który w defenzywnej Cracovii strzelił sporo bramek), Jest młody Rosołek, Pekhart parę goli również strzelił. Akurat o to bym się nie martwił:)
0
@socha ja LG, 8 lat. Co do samsunga odradzam wszelakie AGD!:)
2
@DanielOOL D jak diagonalne podanie. Zwrot, który zaistniał w szerszej, telewizyjnej świadomości dzięki trenerowi Andrzejowi Strejlauowi. Chodzi o podanie krzyżowe, przerzucające zwykle akcję w inną, mniej chronioną przez rywala strefę boiska.
Zakładam więc, że po prostu o dalekie podanie:)
1
@Criss18Barca Kiedyś trzeba zacząć. RB Lipsk powstał 19 maja 2009 na bazie SSV Markranstädt. Myślę, że jak na 11 lat istnienia idzie im bardzo dobrze. Transfery robia przemyślane czy tu czy w Salzburgu. Dostają kasy dużo za zawodników, a mało wydają na transfery. Absolutnie się nie zgodzę z Twoja tezą.
0
@socha jaki tv?
2
@damianex10 Nie padnie.
0
@socha ej mam to samo! Do tego pod światło jakby widać delikatnie obraz. Jakby był prawie do końca przyciemniony...
2
@MichVeB @kerouac dzięki:)
2
@kerouac ?? nawijaj...
0
@adi7adi8 tamte też robią wrażenie:)
0
@cules100pro Na aspiracjach się kończy. 2015/16 - 3/ 16/17 - 2. 17/18 - 3. 18/19 - 6. 19/20 - 5. z roku na rok miejsce dalej.
0
@cules100pro A niby Roma jest taka dużej wyżej niż Sevilla, że tam mu nie wyszło i tam trzeba zawodników na już?
1
@FC1899Barca Piękne!
Gdzie to?
edit: wpisałem sobie i ... takich elefant rock są kilka:) grubo:) Nowa Zelandia, Tajlandia, Islandia.
3
@pele1282 To nie będą straty. Czasem, żeby zrobić krok w przód, trzeba zrobić dwa w tył. Biorę te dwa w tył w ciemno:)
1
@BarcaInfo a może by Dembele?:)
0
@slayer Mówimy o Umtitim? Gość pokazał w wielu meczach, że zdrowy jest ścianą nie do przejścia. Jak dla mnie nietrafione porównanie.
2
@Coutinho007 zdecydowanie transfery "nie w punkt!":)
0
@pawel0304 Nieźle. Pytanie czy to jego zasługa czy tego młodego, ciekawego, składu, w którym jest również kilku starych wyjadaczy:)
2
@Kwiatek67 ze dwa przecinki, albo z jedna kropka:) jak myślisz? Choć zobaczymy co się stanie, może czytelniej będzie...?:)
1
@Kusco15 może przestraszył się ustawy o mediach:)
0
@vangoor ja czekałem z ochami i achami na to co pokaze w Barcelonie. Nie pokazał za duzo, poza tym ze mentalnie jest dzis tam gdzie pare lat temu Neymar. Czyli głęboko:)
1
@Cwaniak4 Flick przyszedł na chwilę do Bayernu, po czym wygrał milion meczów z rzędu i został na stałe. Nie spieszmy się z wyrzucaniem Koemana i zatrudnianiem Xaviego.
0
@endriuuu2 A czy ja coś takiego napisałem? On jeszcze kopał piłkę w Brazylii a tutaj już połowa, jak nie więcej la rambli mówiła o nowym Xavim czy nowym Inieście. Mi o to chodzi, że 99% tych ludzi nie widziało 1 jednego a co dopiero mowić o 3 jego meczach w Gremio.
Ja starałem się stopować te niczym nieuzasadnione ochy i achy na jego temat.
@vangoor zagrał chociaż 5 spotkań na poziomie jaki mianowała go LaRambla? Czyt nowy Xavi/Iniesta?
0
@vangoor otóż mój drogi vangoorze, wkurzały mnie te spusty na temat tego chłopca. Bo to była ironia z mojej strony pisząc wyżej "wszyscy oglądający go co tydzień w lidze brazylijskiej". Zakładam, że na kilka tysięcy zarejestrowanych tu ludzi, maksymalnie 20 oglądało go co weekend w lidze brazylijskiej. I to baaaaardzo naciągnięte 20 osób. Dla mnie to był kot w worku, na którego grę chciałem poczekać zanim osądzać. Nie myliłem się od samego początku.
@Johny 11 nie każ mi sobie tłumaczyć skąd wymiana a nie kasa:)