1

@l0Messini czyli tak jak napisałem, niby "chce odejść ze względu na brak rewolucji kadrowej", ale jednak sam tę rewolucję wstrzymuję:)

0

@Deathwing112 Tak samo jak i Tobie wysłał, że odchodzi:) gdybam sobie z tego co mamy, z doniesień:)
@l0Messini czyli nie chce pozbywania się swojej świty... tak jak napisałem:)

1

Z jednej strony chce rewolucji kadrowej a z drugiej chce, żeby Suarez i świta została:) ach Leo Leo...

0

@Adey Nie wyjdziemy.

0

@obcy I co to da? Odchodzi Bartomeu i co...? i Dalej Suarez, Vidal, Alba w pierwszym składzie:)

2

@Kurkmen No tak... już kolejny sezon piszę, że posiadanie Leo to przywilej ale i jednak problem.
@Elosek pozostanie Leo wyklucza "rewolucje kadrową", więc de facto jest sam sobie winien, skoro nie chce odejścia kolegów.

0

Dobra... co wolelibyście? Leo i wszystkie przydupaski znaczy amigosi zostają, czy Koeman wdraża swój projekt już niestety bez Leo, ale na szczęście również bez amigos?

3

@KapiFCB zacząłem kibicować na kilka lat przed trofeami i jakoś dałem rade:)

1

@msmsms a jakbyś sobie zaplanował co chciałbyś pogotować w niedzielę i kupić to już w sobotę? Czy to za duży wysiłek, pomyśleć nad jedzeniem o aż jeden dzień do przodu?:D

0

@Colon otóż to. Wytrzymałość wciąż będzie numer jeden. Tak jak napisał @VenoM Można powiedzieć, że piłkarze mają wielkie boisko i dystanse do przebiegnięcia, ale w koszu w te i we wte trzeba zasuwać i robi to każdy, a nie tylko obrońcy. Dlatego też, szanuję LBJa, jego muskulaturę i wysiłek. A swoje lata jak na sportowca ma:) Swoją drogą masz gdzieś może. albo słyszałeś ile przebiegają koszykarze w ciągu meczu? Ciekawe...

0

@Colon Wystarczy spojrzeć na koszykarzy. Howard, Davis, LBJ. Jeszcze kilka lat temu wystarczyło być wysokim i niespecjalnie zdolnym, żeby grać w NBA jako center, patrz choćby Trybański:) Jeszcze kilka lat temu wystarczyło być masywnym, wielkim chłopem, niekoniecznie z sylwetką typowego mięśniaka, ale za to mieć umiejętności patrz Shaq, Barkley czy Ewing. Czy w piłce też tak będzie? Podane przez Ciebie przykłady potwierdzają, że tak, ale to wciąż "garstka" tak naprawdę.

0

@clyde nie grzeją mnie takie gadki... mając Inieste w avatarze, raczej masz świadomość, że mógł on czarować dlatego, że taki poziom defensywy reprezentował właśnie Busi. Iniesta z Xavim mogli skupić się na swojej grze...

4

@MaTt_BarcaFan prawda? pieprzenie, żeby popieprzyć..

0

@Mroziu O golach nie mówię, bo miał ich dużo, zaskakują mnie asysty, dlatego o nich wspomniałem:)

1

@MesQueUnClub96 W niedziele były playoffy w Australii, jeśli śledzisz trochę to wiesz jakie bywają tam absurdalne wyniki:) we śnie przemknęło mi 3:3 do przerwy, wiesz ile był? 0:1 na koniec:D

0

Widzę szambko się wylewa na decyzje (które defacto jeszcze nie zapadły;D póki co tylko pismaki piszą), że Suarez "musi odejść", a Busi zostaje. Myślę, że za Busim przemawiają fakty bycia wychowankiem to raz. Bycia inteligentnym piłkarzem przez wiele lat to dwa. Możliwość przekazania wiedzy, jak się ustawić, jak zagrać, "jak i kiedy zrobić kółeczko" to trzy. I teraz obalam "a kto będzie uczył napastników jak odejdzie Suarez?? - Henka:) Larsson nie będzie uczył jak symulować, płakać i machać rękami, a jak strzelać gole:) Panie Urusie wielkie dzięki. Ku memu zaskoczeniu i nie największej sympatii, liczby (głownie chodzi mi asysty) miał Pan piękne. Bardzo dziękuję, powodzenia w dalszej karierze:)

ps. jeśli odejdzie:) Jeśli nie, to strzelaj chłopie dalej:)

1

@Danny Gaucho Warto dodać, że w "Wilczycach" grają panie Pajor i Kiedrzynek:)

@Triv44 Pajor tak, Kiedrzynek nie.

0

@Kyman Valdes
Alves-Pique-Puyol-Abidal
Edit: Toure!! Zapomniałem o nim:( (Masche nastepny w kolejce)
Xavi-Ronnie
Leo-Etoo(Kluivert od niego się zaczęło, ale to było daaaaaawno temu),Henry

Chyba źle zrozumiałem:) Myślałem @Kyman że chodzi Ci o wybranie ulubionej jedenastki zawodników łącznie z byłymi i taką też jedenastkę (trzynastkę) stworzyłem:) Nie będę już zmieniał:)

0

@MesQueUnClub96 o masz... dziwne..

0

@FC1899Barca liczby asyst ... czy był podobny sezon gdzie tylu zawodnikow wykręciło takie cyfry? Leo 25, Bruno 22, Muller 25, De Bruyne 22, Di Maria 22, Sancho 19, Kostic 17. Naprawdę duzo bramek padło skoro tyle asyst:)

14

@Janiama słabo powiem Ci... jak Ty byś był sponiewierany przez 70-80 minut na boisku, w końcu i Twoja psychika by siadła. Nie przepadam za nim, ale pisać "zwykły aktor i pozer" bo płakał po przegranym finale? Janiamo.. słabo.

0

@Brosik Neymar był niemiłosiernie sponiewierany, głowa mogła paść. Współczuję chłopakowi, mimo że nie przepadam za nim, Mbappe młody, ma czas. Zastanawia mnie co innego. Icardi wszedł do PSG z buta, gol za golem. Przyszedł słabszy mecz z Atalantą, gdzie zagrał "mecz życia" Choupo i w następnych dwóch to on wchodzi z ławki, a Icardi oba mecze nawet nie wstaje. Dziwi mnie w tym przypadku zachowanie Tuchela.

2

@DLFCB Powiem Ci szczerze, że spodziewałem się więcej po obu drużynach. Wynik jednak "na styku". Zobaczyłem wczoraj drugą linię PSG i tak sobie pomyślałem "co za mizeria", odnoszę wrażenie, że przy tym wyniku, gdyby druga linia PSG miała więcej jakości to mogliby humory Bawarczykom popsuć. Tak jak swojego czasu ManU, transfery Depaya, Martiala, Lukaku, Sancheza na przestrzeni kilku okienek za miliony monet a w obronie Jones:D tak i tu skupili się na ofensywie a druga linia stoi.

1

@pt9 dla mnie to jest takie płytkie... polscy dziennikarze, Polak, który ma rewelacyjny sezon idzie ze swoją drużyną do finału LM jak walec. A ci nie wiem, czego oczekują? "Mamy dzisiaj final ligi mistrzów, ale to nic, bo przecież dziś Górnik Zabrze pokonał Podbeskidzie 4:2", a może "Liga mistrzów ligą mistrzów, ale w naszej ekstraklapie Stal Mielec 1:1 Wisła Płock"?

0

@hoeniker To z jaką gracją poruszą się z piłką, jakie posyła "diagonalne podania". Lubię na niego patrzeć, naprawdę miło. I chyba już można śmiało powiedzieć, że argument "szklanka" można już wsadzić do "szafki nad zlewem", ale może ktoś to podeprze liczbami.

0

@GeraltzKatalonii o kur!!! Mistrzowskie!!!;)

0

@NeroTFP albo Kaiserualautern;)

1

@FC1899Barca „przeciwko komu on tam grał?... słaba bundesliga, Chelsea bez formy, o nas nie wspomnę. A PSG? Pffff druzyna za petrodolary”.

0

@Kamiloza91 np czy masz dodany bonus... jesli tak to nie wypłacisz. Np czy ten ostatni trwa, jesli tak to nie wypłacisz.

1

@thcmenel420 TVP ostatnio padło na Lechu, później na finale LE, obawiam się ze i dzisiaj może być problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?