0

@Esteban_ Ryan Gosling, mimo ze go lubię to jednak gosc typu przystojniak z jedną miną. I tak jedzie kolejne filmy:)

1

@Prezes_sycylijczyk myśle ze raczej nie. Cracovie spisywałem na straty, Piast liczyłem, że powalczy, a Lech? No to must win niczym Legia;) oby z odwrotnym rezultatem;)

1

@catluck jeszcze Lech i Cracovia ma szanse przez 80 minut.

2

@kamson24 to może dołączy się stara Rabiota?:)

1

@KapiFCB a co jest z nim nie tak ze ma się ogarnąć? Zagrał słabszy mecz z Atalantą i potem nagle nie wstał z ławki nawet na minutę, mimo ze wszedł do drużyny jak do siebie. Wyważył drzwi i ładował gola za golem ....

0

@LuisSalvano @michal2007 wszystkie te miejsce sa super na spacer, ale przy obecnej pogodzie, wiatrach, raczej bym unikał:)

0

@DanielVeB cyk;) taktyk;)

0

@OsehShalom mieli mało, ale pamietam ze takie jakies „miksy” Letnie mieli. Ale fakt, jesli chodzi o drinki to może przesadziłem. Maja piwo, wino, jakies takie „podstawy”

0

@kamilo0066 co tam Mongolia:) paczaj tego;)


1

@michal2007 „Manekin” - pyszna naleśnikarnia. Na słodko i na słono i makarony naleśnikowe, piwko, drink;)

Ps. Nawet nie googlaj tych lokali od smieszkow;)

2

@ksobi bo nie odmienisz:)

0

@ksobi no kumam:) To odmień "Mes que un club"

1

@ksobi brawo:) widzę znasz na podobnym poziomie co ja:D

3

@foczkyyyhg Ale nikt nie ukradnie Leo, jeśli on sam nie będzie chciał tam pójść.

0

@Jarema2000 Dziękuję:) Czyli wyszło, że nie wiem nic:)

0

@Barca1922 duma mnie rozpiera czytając twoje komentarze:)
ps nie twoja sprawa co wyczyniam z chłopakiem.

0

@azysko u "siebie" w City:) tak czy inaczej brzmi to bardzo zabawnie:)

14

hahaha:) no dzisiaj nie przeczytam nic lepszego:) "wczoraj" miają problemy z finansowym fair play, a "dzisiaj" chcą Leo i Neymara:D

0

@Barca1922 ból dupy pisząc "legła" aż mnie rozpiera:) mimo, że mi wstyd z powodu wyniku, ale ta miałkość innych kibiców od "legła".. no lubię to:)

0

@Jarema2000 PSG:)

żart:) Nie znam się:) Chciałbym Majkę:) Chociaż tyle wiem:)

0

@Yolo1994 powiedział też, że tacy gracze jak Griezman czy DeJong powinni grac na swoich pozycjach. I co teraz? które "Koeman powiedział" ma pierwszeństwo?

0

W punkt!:)

2

@geass LE2? Wejdzie Wolves czy inne WestHamy i nas wyjaśnią:) Póki co cisza o tym projekcie:)

0

@Sherem Ja od razu dostaje liścia w eliminacjach, więc od razu trzeźwość 100 procent:)

1

@Lucky_Luke Messi chce odejść, wszystkie mocne kluby go chcą, jednak nikt nie złożył oficjalnej oferty. [Escarabajo] :)

0

@Katalonbar Nie odejdzie za grube miliony, nie sprowadzimy ich wszystkich, a myślę, że nawet dwóch nie będzie z tej listy, wstawaj...:)

46

@marcin000019 myślę, że to w formie żartu, rozbudź się, może dojdzie:)

1

@lucca87 ja mówię o kibicach w Polsce a nie na świecie:) domyślam się, że na świecie niewiele znaczy nasza liga i nasze kluby:)

1

@Sherem Nie przestanę:) Jestem romantycznym kibicem i wierzę w romantyczny futbol:) Czysty, bez przekrętów i w to, że nasz mistrz "może wszystko", ale co rok wakacje mnie weryfikują:)

0

@Dajnatace Ja po prostu jako kibic łudzę się, że takie Omonie to nasz mistrz (komkolwiek by nim nie był, już abstrahuję od kibicowania Legii czy nie) wciągnie nosem. Czy to Legia czy Lech czy Piast:) Dlaczego? Dlatego, że raczej mało kto śledzi takie ligi jak cypryjska, bułgarska czy białoruska. A o Kazachstanie czy Azerbejdżanie nie wspomnę, mimo, że wszystkie one są przed ekstraklapą:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?