escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamilZ taki format ligi. Wystarczy słabszy dzien, kogoś dopadnie uraz, COVID czy rozwolnienie i nie ma podstawowych zawodnikow, albo najzwyczajniej nie jest ich dzien. Tyle... każdy miał równe szanse.
0
@KamilZ to ja wyciągam powtarzane przez siebie „asy” z rękawa. Czemu gdy wygrywają 20kilka spotkań z rzędu, gdy Kimmich gra kolejny świetny sezon i wszyscy go chcą tutaj, gdy Lewy strzela gola za golem i się nim jaramy co kolejkę Bundesligi, czemu nagle gdy Muller notuje 20ktorąś asystę w tym roku nagle wielu go lubi i uważa ze jest niedoceniony, czemu wszyscy co tydzien jarają się grą Davisa.... czemu Bayern jest och i ach, a gdy nagle jest mecz z nami i (co uważam ze to głównie ich wina, ta niechęć nagła do Bayernu) pismaki stawiają wyżej Lewego od Leo, gdy nagle nas leją, to ten Bayern wcale nie jest taki dobry? Bo Chelsea slaba, bo bvb, Lipsk itd sa za słabi zeby zagrozić Bayernowi w lidze. Bo Barca słaba, Totki słabe.. o co chodzi? Ciezko przyznać ze na DZIŚ Bayern jest najlepsza ekipą?
0
@Granto bo mamy świetna szkółkę!! Oh.. wait..
1
@NeroTFP zgadzam się. Idealnie się uzupełniają.
0
@DonVincenzo No tak... bramka Bojana... szkoda szkoda ...
0
@DonVincenzo przewrotka nie, to raczej był dowód na jakotaką technikę Gerarda:)
0
@kodi77 weź... szanuk Piqueta:) patrz:)
2
Szanuje za takie finały:D a jeszcze te kursy na overy, począwszy od 2,5 Gola:D
Buki dzis oddadzą pare groszy:)
7
@Janiama Ale za to jak ładnie:) Piękne miasto:)
1
@Getek smiechłem!!:)
2
@KamilZ Znając Vuko (już był trenerem chyba 12 razy na zastępstwie w Legii:D) będzie grał dwiema jedenastkami: ligową i pucharową. Póki Legia w pucharach to reszta ma szansę na odskoczenie, ale jak się gra jak Lech to cóż napisać... 100 rogów, 40 strzałów i dostajesz dwa rogi w końcówce i tracisz dwa gole... tragedia.
0
@Keson aaa ok, ale urodzony w Holandii więc pewnie podwójne obywatelstwo.
1
2 zaglebie!! hahaha:D
0
@klopx Ktoś obejrzał jeden mecz Lm jak strzelił gola czy dwa i jest wielkim wahadłowym/obrońcą. Ktoś obejrzał mecz Arthura w Brazylii i powiedział, że crack. Dla mnie póki co taki sam kot w worku jeden i drugi. Za Destem przemawiają dwie rzeczy, jest Holendrem jak nasz trener, można go częściej oglądać w polskiej tv niż Arthura.
1
@Janiama Właśnie tak myślę, że tyle co nie trafili to się zaraz zemści golem Zagłębia, jak nie wbiją drugiego to czuję, że nie skończy się tak ładnie dla Lecha.
0
@nammah tam kurs na karny w meczu spadałby do poziomu 1,3:)
2
@PawelLeo Ty jajcarzu:)
0
@xVENUMx w 60 dostali trzeciego i w końcu celny!:)
edit w 70 już 2:0 wkurkili się:)
edti 72 i 3:0
edit 77 i 3;1
mysle, że po tych dwóch karnych poszły takie wiązanki w kierunku "Ukraińców" gdzie ludzie pograli overy, a tu proszę:) kwadrans i 4 gole:)
1
@mrboom to spadaj:)
1
@sintesox ma radość grając ze swoimi muszkieterami, a mi się to nie podoba. Reasumując nie zgadzam się.
0
@mrboom a kurs na Legię w okolicy 1,9 wczoraj. Ciekawe czy spadł:)
1
@masq jak coś naprawdę mocnego potrzebujesz, to polecam Bayern-Barca. Wiem, klasyk:)
0
@umtiti Mi się marzy Ronaldinho i Eto. Puyol i Davids. Nie mówmy o marzeniach, rzeźbijmy z tego co mamy:) Bo na chwilę obecną, nie ma kasy na transfery ponoć.
0
@Encore kobiety?:)
1
@Encore 29 sekund po wrzuceniu dodany komentarz:) Szybko czytasz:)
@Misanthrope Zgadzam się, ja nigdy nie będę mu umniejszał bo i za co? Nigdy też nie dowiemy się czy faktycznie on "rządzi w klubie" czy nie. Pisałem to już dawno temu.. posiadanie Leo jest dla nas zbawieniem i przekleństwem. Jeśli pójdzie na ustępstwa niech zostanie, w obecnej formie, z obecnymi ziomkami... mocno bym przemyślał jego pozostanie.
0
@Coutinho007 to było w domyśle:)
0
@Bamboleo bardziej bawi niż dziwi:)
1
Widzę tendencja się zmieniła na LR;) prawie tydzien po przepięknym meczy Bayernu było „ja widzę taki sklad....”, „wywaliłbym tego a kupił tamtego”... dzisiaj juz jest „Messi zły, słaby, ucieka”. Dzieje się, miło;) w koncu sport prawie 24h na dobę na LR!;)
Ps. I tak, zgadzam się, dla mnie, co powtarzam juz od lat, Messi również jest słabym kapitanem:)
1
@FC1899Barca maszyna ...
8
@KamilZ Kimmich.