0

@matijas mam taką nadzieję:)
@dominik127pl aż tak? To ile musi dać Ney, żebyś wydał zgodę na powrót?:) (nie chce zaczynać znowu gównoburzy i resztą sam go nie chce tutaj, ale jakoś przyszło mi do głowy o nim)

2

@dominik127pl a ja jakoś nie, podoba mi się styl "trenowania/dyrygowania" Simeone, ta żywiołowość, ale już sama gra jego drużyny nie. Te słynne "1:0" mnie absolutnie nie grzeję. Zdecydowanie bliżej mi do Nagelsmanna i jego wcześniej Hofe, a dzisiaj Lipska.

0

@matijas a Robert może?:)

4

Wyszedłem wczoraj "na miasto" i śledziłem tylko wynik, ale słyszałem ten trzask z la Rambli:) Chyba parę osób się przejechało co? No cóż, cieszę się:) Jakoś mnie to wielkie Atleti nigdy nie kręciło:)

0

@AnnaMarianna średnia. Taka jakby mało naturalna:)

1

@AnnaMarianna ma juz 18 lat?

0

@Rudi35 za grosze.

0

@MesQueUnClub96 trzeba trzeba :)

1

@Kwiatek67 kolegom. I tak:)

3

Obie ekipy strzela gola w tej samej połowie - 2,43. Cyk:)

1

@Mario96w a masz!!:)

0

@Mario96w o nie!:) niech nie awansuje:)

1

@Mario96w napisałem wczoraj że Lipsk strzeli, a Ty „chyba focha”:) a ja wybaczam, ale nie zapominam. Stad moj post, mam Cię na radarze:)

0

@Mario96w focha;) poprawiłem:)

0

@messi564 ja kibicuje Lipskowi:)

2

@MichVeB ja tez tak mówiłem o Lemarze, świetny w Monaco, nijaki w Atleti

0

@Mario96w pamietam Cię za tego „focha” wczoraj:) przygotuj się :)

Lipsk strzeli!!:)

0

@DanielOOL jest komu strzelac i tu i tu. Kursiwa na gole wywindowane ze hej. Ciekawe jak bedzie :)

2

@Andi18 wytłumacz to połowie LaRambli, albo i więcej:)
@Encore Lampard spędził przynajmniej sezon na zapleczu, Solsza chyba u siebie w kraju, Pirlo? Wielka niewiadoma :) tak jak Xavi:)
@IronSanHybrid nie boje się:)

2

@damianex10 a przyleciał w koncu Romario?:)

0

Druzyna potężnego trenera w Katarze na pół h przed końcem wciąż remisuje bezbramkowo z drużyną mającą ponad 20 pkt mniej:)
#NieDlaXaviegoJakoTreneraJeszcze

2

@sintesox włączyć TVP sport na telefonie i zamknąć się w kiblu pod pretekstem problemów żołądkowych:)

4

@kodi77 w kafejce padłby rekord! 13 komentarzy w ciągu doby!:)

0

@Colon łoooooooot??

2

@dasouzar11 "Siiiiii"

4

@NeroTFP ja wsadzam 20 sztuk(10 par - info dla maturzystów) a wyciągam zawsze 21!! Już wiem, to Twoje!:)

3

@Kajtek77 Ja to kupuję! Anna Nowak Ibisz:)

5

@Volk spokojnie, odetchnij i jeszcze raz, bez nerwów:)

2

@SeeleyBooth a nie "siedzieć cicho..."?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?