escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matijas mam taką nadzieję:)
@dominik127pl aż tak? To ile musi dać Ney, żebyś wydał zgodę na powrót?:) (nie chce zaczynać znowu gównoburzy i resztą sam go nie chce tutaj, ale jakoś przyszło mi do głowy o nim)
2
@dominik127pl a ja jakoś nie, podoba mi się styl "trenowania/dyrygowania" Simeone, ta żywiołowość, ale już sama gra jego drużyny nie. Te słynne "1:0" mnie absolutnie nie grzeję. Zdecydowanie bliżej mi do Nagelsmanna i jego wcześniej Hofe, a dzisiaj Lipska.
0
@matijas a Robert może?:)
4
Wyszedłem wczoraj "na miasto" i śledziłem tylko wynik, ale słyszałem ten trzask z la Rambli:) Chyba parę osób się przejechało co? No cóż, cieszę się:) Jakoś mnie to wielkie Atleti nigdy nie kręciło:)
0
@AnnaMarianna średnia. Taka jakby mało naturalna:)
1
@AnnaMarianna ma juz 18 lat?
0
@Rudi35 za grosze.
0
@MesQueUnClub96 trzeba trzeba :)
1
@Kwiatek67 kolegom. I tak:)
3
Obie ekipy strzela gola w tej samej połowie - 2,43. Cyk:)
1
@Mario96w a masz!!:)
0
@Mario96w o nie!:) niech nie awansuje:)
1
@Mario96w napisałem wczoraj że Lipsk strzeli, a Ty „chyba focha”:) a ja wybaczam, ale nie zapominam. Stad moj post, mam Cię na radarze:)
0
@Mario96w focha;) poprawiłem:)
0
@messi564 ja kibicuje Lipskowi:)
2
@MichVeB ja tez tak mówiłem o Lemarze, świetny w Monaco, nijaki w Atleti
0
@Mario96w pamietam Cię za tego „focha” wczoraj:) przygotuj się :)
Lipsk strzeli!!:)
0
@DanielOOL jest komu strzelac i tu i tu. Kursiwa na gole wywindowane ze hej. Ciekawe jak bedzie :)
2
@Andi18 wytłumacz to połowie LaRambli, albo i więcej:)
@Encore Lampard spędził przynajmniej sezon na zapleczu, Solsza chyba u siebie w kraju, Pirlo? Wielka niewiadoma :) tak jak Xavi:)
@IronSanHybrid nie boje się:)
2
@damianex10 a przyleciał w koncu Romario?:)
0
Druzyna potężnego trenera w Katarze na pół h przed końcem wciąż remisuje bezbramkowo z drużyną mającą ponad 20 pkt mniej:)
#NieDlaXaviegoJakoTreneraJeszcze
2
@sintesox włączyć TVP sport na telefonie i zamknąć się w kiblu pod pretekstem problemów żołądkowych:)
4
@kodi77 w kafejce padłby rekord! 13 komentarzy w ciągu doby!:)
0
@Colon łoooooooot??
2
@dasouzar11 "Siiiiii"
4
@NeroTFP ja wsadzam 20 sztuk(10 par - info dla maturzystów) a wyciągam zawsze 21!! Już wiem, to Twoje!:)
3
@Kajtek77 Ja to kupuję! Anna Nowak Ibisz:)
5
@Volk spokojnie, odetchnij i jeszcze raz, bez nerwów:)
2
@NaFazieHitman https://www.blasty.pl/tag/wypic-duszkiem
2
@SeeleyBooth a nie "siedzieć cicho..."?