escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 nie było bo nie było nikogo lepszego, co nie znaczy ze Kuchy reprezentował niewiadomo jak dobry poziom. To samo w kadrze, gra Grosik bo nie ma nikogo lepszego.
3
@MichalZZZ dziękuje @Zoker Yaya Dacosta:)
0
@10SzymonBarca10 ze on się tyle lat utrzymał w Legii... naprawdę mnie to latami zadziwiało.
1
@Triv44 tom i jerry, flinstonowie, Jetsonowie, troskliwe misie, Smerfy, gumisie, mis kolargol, bajki na Polonii 1 - królestwo kalendarza, tsubasa. Generalnie wychowałem się hanabarbera i cartoon Network. Oczywiście jeszcze nasze wieczorynki, Bolek i Lolek, reksio. Kupa tego było, niespokojna wybrać jedno:)
1
@fcbarcafan19 rozumiem:)
0
@Ogorinho1974 pani Agnieszka jest mega sofistykowana:) niczym Barbara Scibakowna :)
3
@DarekFCBnaZawsze zgadzam się. Problem stanowi pensja:)
A na poważnie negocjowalbym pensje i brałbym.
0
@ukiii absolutnie Azjatki mnie nie kręcą:) znaczy takie Azjatki - Chinki/Japonki bo juz np Indyjki, które w sumie tez sa Azjatkami, widziałem atrakcyjne:)
1
@fcbarcafan19 ma coś w sobie. Takie spojrzenie... ach... ale jakoś mi się wciąż kojarzy z małą dziewczynką i az boje się nią jarac:)
3
@MichalZZZ Olivia Wilde :)
0
@KapiFCB którego bys dał wyżej Lukę czy Gannisa?
0
@Mario96w pewnie NBA pochłonęła go:)
1
@zadafcb co Ty? Wstałes?:)
0
@MESSIah16 któż taki?
4
@MichalZZZ Victoria Justice
0
@justfootball od jutra lampa w wawie:) akurat wybieram Trójmiasto na pare dni:)
1
@marcin000019 zawsze bede go lubił. Przez wielu niedoceniany przez swoje babole. I tu niestety wlasnie przez te babole nie zgodzę się z tym, że „Był czas kiedy zasługiwał na ciągłą grę w reprezentacji Hiszpanii.„ i te babole i to ze Iker grał na wysokim poziomie przez wiele lat poskutkowało brakiem regularności w kadrze.
1
Paulina z golem:)
1
@Lola120 Lola do finału jeszcze wiele meczów:) spokojnie:)
1
@fart przede wszystkim Nash go „widział”, idealnie się dopasowali do wspólnej gry. W Orlando był Nelson, później w Wizards Wall i Beal. Jeszcze w sumie z Wallem troche pograli, ale jednak z Nashem to był świetny duet. Super się rozumieli;)
2
@takisobiektos Cazorla odszedł, przyda się kreatywny zawodnik. Mnie wciaz zdumiewa Gerard Moreno. Nie za duzo się o nim mówi a liczby wykręca fajne. Do tego wejście do kadry tez miał ciekawe:)
1
@fart ach człowiek był młody i głupi. Nastawiał budzik i oglądał Gortata. Jeszcze w Orlando kiedy to jako zmiennik Howarda wchodzil na całe minutę bądź dwie. To nie było mądre z mojej strony:) ale za to duet Nash - Gortat to juz było coś:)
2
@fart @JackH człowiek chciał cokolwiek ze się zna to już go zjedli „nie ten”, „tamten słaby”. A idźcie :)
Dzięki za odpowiedz :)
0
@TheGoldenEleven słabo czy nie, Argentynę by zjedli:)
0
@JackH mowa o tym Porterze który grał jeszcze z MG13 w Wizards?
1
@TheGoldenEleven ja tez poproszę :)
1
@Hiacynk ma ma, Portugalia chyba tez:) ale tak patrzę ma Argentynę... to ogarnia mnie pusty śmiech. Nikt się nich nie przestraszy :(
0
@Katalonbar United, Sevilla, a i liczę ze może Wolves namieszają. Ciezko będą mieć Włosi.
1
@Danny Gaucho City większe posiadanie na wyjazdach niz u siebie. Ciekawe czy to spowodowane pandemia i meczami bez kibiców?:)
2
@MichalZZZ wlasnie! Zdjęcia zdjęciami, ale kobieta, z reszta pewnie jak i facet dla kobiet, może zmienić zdanie o sobie zachowaniem:) a ja takie rzeczy lubię. Nie chciałem „zwykłych” zdjęć, bo te były, a filmik pamietam „latami” juz?:)