0

@cat_r37 nie było bo nie było nikogo lepszego, co nie znaczy ze Kuchy reprezentował niewiadomo jak dobry poziom. To samo w kadrze, gra Grosik bo nie ma nikogo lepszego.

3

@MichalZZZ dziękuje @Zoker Yaya Dacosta:)

0

@10SzymonBarca10 ze on się tyle lat utrzymał w Legii... naprawdę mnie to latami zadziwiało.

1

@Triv44 tom i jerry, flinstonowie, Jetsonowie, troskliwe misie, Smerfy, gumisie, mis kolargol, bajki na Polonii 1 - królestwo kalendarza, tsubasa. Generalnie wychowałem się hanabarbera i cartoon Network. Oczywiście jeszcze nasze wieczorynki, Bolek i Lolek, reksio. Kupa tego było, niespokojna wybrać jedno:)

1

@fcbarcafan19 rozumiem:)

0

@Ogorinho1974 pani Agnieszka jest mega sofistykowana:) niczym Barbara Scibakowna :)

3

@DarekFCBnaZawsze zgadzam się. Problem stanowi pensja:)

A na poważnie negocjowalbym pensje i brałbym.

0

@ukiii absolutnie Azjatki mnie nie kręcą:) znaczy takie Azjatki - Chinki/Japonki bo juz np Indyjki, które w sumie tez sa Azjatkami, widziałem atrakcyjne:)

1

@fcbarcafan19 ma coś w sobie. Takie spojrzenie... ach... ale jakoś mi się wciąż kojarzy z małą dziewczynką i az boje się nią jarac:)

3

@MichalZZZ Olivia Wilde :)

0

@KapiFCB którego bys dał wyżej Lukę czy Gannisa?

0

@Mario96w pewnie NBA pochłonęła go:)

1

@zadafcb co Ty? Wstałes?:)

0

@MESSIah16 któż taki?

4

@MichalZZZ Victoria Justice

0

@justfootball od jutra lampa w wawie:) akurat wybieram Trójmiasto na pare dni:)

1

@marcin000019 zawsze bede go lubił. Przez wielu niedoceniany przez swoje babole. I tu niestety wlasnie przez te babole nie zgodzę się z tym, że „Był czas kiedy zasługiwał na ciągłą grę w reprezentacji Hiszpanii.„ i te babole i to ze Iker grał na wysokim poziomie przez wiele lat poskutkowało brakiem regularności w kadrze.

1

Paulina z golem:)

1

@Lola120 Lola do finału jeszcze wiele meczów:) spokojnie:)

1

@fart przede wszystkim Nash go „widział”, idealnie się dopasowali do wspólnej gry. W Orlando był Nelson, później w Wizards Wall i Beal. Jeszcze w sumie z Wallem troche pograli, ale jednak z Nashem to był świetny duet. Super się rozumieli;)

2

@takisobiektos Cazorla odszedł, przyda się kreatywny zawodnik. Mnie wciaz zdumiewa Gerard Moreno. Nie za duzo się o nim mówi a liczby wykręca fajne. Do tego wejście do kadry tez miał ciekawe:)

1

@fart ach człowiek był młody i głupi. Nastawiał budzik i oglądał Gortata. Jeszcze w Orlando kiedy to jako zmiennik Howarda wchodzil na całe minutę bądź dwie. To nie było mądre z mojej strony:) ale za to duet Nash - Gortat to juz było coś:)

2

@fart @JackH człowiek chciał cokolwiek ze się zna to już go zjedli „nie ten”, „tamten słaby”. A idźcie :)

Dzięki za odpowiedz :)

0

@TheGoldenEleven słabo czy nie, Argentynę by zjedli:)

0

@JackH mowa o tym Porterze który grał jeszcze z MG13 w Wizards?

1

@TheGoldenEleven ja tez poproszę :)

1

@Hiacynk ma ma, Portugalia chyba tez:) ale tak patrzę ma Argentynę... to ogarnia mnie pusty śmiech. Nikt się nich nie przestraszy :(

0

@Katalonbar United, Sevilla, a i liczę ze może Wolves namieszają. Ciezko będą mieć Włosi.

1

@Danny Gaucho City większe posiadanie na wyjazdach niz u siebie. Ciekawe czy to spowodowane pandemia i meczami bez kibiców?:)

2

@MichalZZZ wlasnie! Zdjęcia zdjęciami, ale kobieta, z reszta pewnie jak i facet dla kobiet, może zmienić zdanie o sobie zachowaniem:) a ja takie rzeczy lubię. Nie chciałem „zwykłych” zdjęć, bo te były, a filmik pamietam „latami” juz?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?