1

@IronSanHybrid Dziękuję. Wyczerpałeś wszystko co mnie interesowało:)

1

@BarcaInfo prawe górne zdjęcie... nie wierze... Między nimi Setien:D

0

@IronSanHybrid 1) Benzyną i ogniem?

2

@IronSanHybrid Dwie rzeczy mnie zastanawiają:) Może znasz, albo ktokolwiek, odpowiedzi; Po pierwsze primo - co ona chciała zrobić? po drugie primo ultimo - ci ludzie w oknach. Siedzi ktoś w oknie i nagrywa ludzi na ulicy z myślą "a może będzie coś śmiesznego to wrzucę do internetu"? Skąd oni się biorą:D

18

@fcbarcafan19 Wychodzi buractwo... czyli to z czego pamiętam tamte Chelsea... On, Ballack, Terry.

0

@BarcaInfo naprawdę tak powiedział? Ciężko go zrozumieć:D

8

@ViscaBarca123 Nigdy nie odżałuję Krkica...

0

@pt9 Mi tam przypomina żółwia ninja:) Dlatego go jeszcze bardziej lubię:)

0

@kulka Ale też Napoli i Bayern różnią trzy rzeczy... właściwie trzy nazwiska Lewy,Gnabry,Muller. Takie jakości w przodzie nie ma za dużo klubów, więc ja bardziej się obawiam "nieautobusu" Bayernu niż autobusu Napoli:)

0

@RadekACCA co jest odwrotnością "lubić"? Zakładam, że zwykłe lubić, a skoro tak to nie powinno być "można go lubić i odwrotnie"?:) Źle używasz chyba cudzysłów :) Joey w Przyjaciołach też nie potrafił:)

0

@macio_944 chyba widzisz, że nie Ciebie pytał:)

2

Już miałem bilet na koncert w Bydgoszczy, już witałem się z gąską... już już już... ale niestety wyszło inaczej... 9 lat temu zmarła Amy Winehouse.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Joey juz Ci wystarczy:)

2

@Joey chyba faktycznie pijesz od rana:)

1

@Hiacynk ja naprawdę bym chciał zeby był zdrowy i grał. I na pewno u nas się zdarzy (czego przykładem mecz z Totkami) ze przyda się ktoś do kontry. Co nie znaczy ze on nie ma innych wartości:) lewa, prawa noga, strzał z dystansu.

6

@MichVeB ale on tego przeciwnika mija na szybkości. Jak nie ma miejsca, a Barca rzadko kiedy ma miejsce, to generalnie tylko się marnują takie grajki...:(

0

@PatrykBarca @Zoker zgadzam się. Te trzy a reszta za nimi. Jak dla mnie nikt w tej chwili nie gra jak oni.

4

@MichalZZZ Izabela Skorupko. Długo się wahałem czy ona czy Imbruglia, ale jednak zostanę przy pani Izabeli:)

0

@HERORICH2 nie przebrnąłem. Jeden przecinek = wielki bełkot.

1

@cat_r37 Carles Perez ma 22 lata. Nie jest najmłodszym zawodnikiem, a niewiele pokazał. Nie gloryfikowałbym zawodników tylko dlatego, że są wychowankami. Już Alena jest wielkim talentem, tylko dla tego, że to wychowanek.

0

@Chwytliwy Stały odebrałem jako pierwszy. sorry.

0

@Chwytliwy Ja wiem czy takie stałe miejsce. 2 razy z Gent w LE, i dzis trzeci mecz w pierwszym składzie. A tak 8 meczów z ławki, a w dwóch cały mecz na ławce.

0

@cat_r37 Dziwne porównanie, akurat Martin już gola pierwszego strzelił:)

0

@MesQueUnClub96 Myślę, że on by sobie kupił Malediwy:)

5

@FcBarcaCules Ale asysta....

0

@MesQueUnClub96 Nie mam pojęcia, ale jestem niemal pewien, że nie było takiego zakładu:)

1

Nie przypominam sobie tak overowej kolejki Championship jak dziś.

0

@gumaz Ruszone coś? Bo Włoska ładnie zaczęła:) A Anglia już na "zielono":)

1

@Hiacynk To jak ManU swojego czasu. Dziesiątki milionów na Depaya, Martiala, Sancheza, Lukaku a w obronie grała skała w osobie Phila Jonesa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?