escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Dziękuję. Wyczerpałeś wszystko co mnie interesowało:)
1
@BarcaInfo prawe górne zdjęcie... nie wierze... Między nimi Setien:D
0
@IronSanHybrid 1) Benzyną i ogniem?
2
@IronSanHybrid Dwie rzeczy mnie zastanawiają:) Może znasz, albo ktokolwiek, odpowiedzi; Po pierwsze primo - co ona chciała zrobić? po drugie primo ultimo - ci ludzie w oknach. Siedzi ktoś w oknie i nagrywa ludzi na ulicy z myślą "a może będzie coś śmiesznego to wrzucę do internetu"? Skąd oni się biorą:D
18
@fcbarcafan19 Wychodzi buractwo... czyli to z czego pamiętam tamte Chelsea... On, Ballack, Terry.
0
@BarcaInfo naprawdę tak powiedział? Ciężko go zrozumieć:D
8
@ViscaBarca123 Nigdy nie odżałuję Krkica...
0
@pt9 Mi tam przypomina żółwia ninja:) Dlatego go jeszcze bardziej lubię:)
0
@kulka Ale też Napoli i Bayern różnią trzy rzeczy... właściwie trzy nazwiska Lewy,Gnabry,Muller. Takie jakości w przodzie nie ma za dużo klubów, więc ja bardziej się obawiam "nieautobusu" Bayernu niż autobusu Napoli:)
0
@RadekACCA co jest odwrotnością "lubić"? Zakładam, że zwykłe lubić, a skoro tak to nie powinno być "można go lubić i odwrotnie"?:) Źle używasz chyba cudzysłów :) Joey w Przyjaciołach też nie potrafił:)
0
@macio_944 chyba widzisz, że nie Ciebie pytał:)
2
Już miałem bilet na koncert w Bydgoszczy, już witałem się z gąską... już już już... ale niestety wyszło inaczej... 9 lat temu zmarła Amy Winehouse.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Joey juz Ci wystarczy:)
2
@Joey chyba faktycznie pijesz od rana:)
1
@Hiacynk ja naprawdę bym chciał zeby był zdrowy i grał. I na pewno u nas się zdarzy (czego przykładem mecz z Totkami) ze przyda się ktoś do kontry. Co nie znaczy ze on nie ma innych wartości:) lewa, prawa noga, strzał z dystansu.
6
@MichVeB ale on tego przeciwnika mija na szybkości. Jak nie ma miejsca, a Barca rzadko kiedy ma miejsce, to generalnie tylko się marnują takie grajki...:(
0
@PatrykBarca @Zoker zgadzam się. Te trzy a reszta za nimi. Jak dla mnie nikt w tej chwili nie gra jak oni.
4
@MichalZZZ Izabela Skorupko. Długo się wahałem czy ona czy Imbruglia, ale jednak zostanę przy pani Izabeli:)
0
@HERORICH2 nie przebrnąłem. Jeden przecinek = wielki bełkot.
1
@cat_r37 Carles Perez ma 22 lata. Nie jest najmłodszym zawodnikiem, a niewiele pokazał. Nie gloryfikowałbym zawodników tylko dlatego, że są wychowankami. Już Alena jest wielkim talentem, tylko dla tego, że to wychowanek.
0
@Chwytliwy Stały odebrałem jako pierwszy. sorry.
0
@Chwytliwy Ja wiem czy takie stałe miejsce. 2 razy z Gent w LE, i dzis trzeci mecz w pierwszym składzie. A tak 8 meczów z ławki, a w dwóch cały mecz na ławce.
0
@cat_r37 Dziwne porównanie, akurat Martin już gola pierwszego strzelił:)
0
@MesQueUnClub96 Myślę, że on by sobie kupił Malediwy:)
5
@FcBarcaCules Ale asysta....
0
@MesQueUnClub96 Nie mam pojęcia, ale jestem niemal pewien, że nie było takiego zakładu:)
1
Nie przypominam sobie tak overowej kolejki Championship jak dziś.
0
@gumaz Ruszone coś? Bo Włoska ładnie zaczęła:) A Anglia już na "zielono":)
1
@Hiacynk To jak ManU swojego czasu. Dziesiątki milionów na Depaya, Martiala, Sancheza, Lukaku a w obronie grała skała w osobie Phila Jonesa:)