escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BARCA_FOR_EVER To pierwsze to wygląda jakby on z Ciebie zażartował:)
1
@Janiama Janiamo jako laik w porównaniu z Tobą mogę się zgodzić poza jednym "Zawsze powtarzam, by nie jarać się piłkarzami, którzy grają w innych klubach i wydaje się że mogą być wielkim wzmocnieniem w Barcelonie." Kim więc ma się jarać przeciętny Janusz? Ja się jaram na Cou, na Dembele, na Grieza, bo to przychodzą ludzie z topu. W przeciwieństwie do Arthura czy Breithweita. Jasne, niech przyjdą i pokażą co potrafią, ale nie mów, żeby nie jarać się przyjściem najlepszego zawodnika Bundesligi :)
0
Trzeba czas pieprznąć o ziemie, żeby móc się podnieść:)
0
@Zoker po lidze mistrzów będzie remis:)
2
@okiemtypera_lucaxx95 w City tez ma kto wchodzić w pole karne;) tu karne nie będą bronią Realu;)
2
@okiemtypera_lucaxx95 nawet tak nie mow. Bayern, City i piękność z Bergamo maja jeździć jak walec:)
0
@Striker zawsze wierni:) są tu stare konie jak ja, i jeszcze starsze. Pamiętają jak się tułaliśmy w środku tabeli. Rochembaki, Christanvale, Simao, czy człowiek z Realu Alfonso w ataku;) a i Anderson na środku obrony:) jesteśmy rozpieszczeni przez Leo i spółkę. Czy wielka Osasuna boli? Boli! Ale widocznie ma bolec:) oby na LM pojechali mocniejsi:)
13
Ej La Lamblo;) dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!;)
0
@PanTester da się da się ;)
8
Kibice Realu będące członkami tego forum, ale jednocześnie nie będący trollami od wczoraj.
GRATULUJE :)
0
No cóż... Villa tym składem rozłożyła nóżki niczym przez lata Espanyol.
Edit z reszta bez żartów... żadnych pretensji nie mam:) Villa o nic nie gra... za to my gramy! Z wielką osasuną!
I tak... boli mnie wielka osasuna.
0
@Encore o masz ... pierwsza z ostatnia. I 1:0 ale dziadostwo...
0
Bajka sklad!! Duńczyk dajesz!!:)
0
@Encore co zrobił..?
0
@DanielOOL bez czego?:)
1
@BarcaInfo najpiękniejszy:)
3
@Roobo Celta i Alaves przegrywają, Leganes zdobywa choćby punkt w Bilbao i w ostatniej kolejce gra o być albo nie być w Primera... grają na 129 % i wygrywają z Realem:)
5
@Comentateiro Z kawką w starbucksie się zgadzam. KFC? Po pierwsze ma alternatywę, z resztą nie widzę, żeby był taki szał akurat na KFC wśród moich znajomych - jak dla mnie chybione. Netflix? Jaką masz alternatywę? HBOgo albo 20 minutowe reklamy w kevinie samym w domu czy innym Rambo. (czyt powtórki powtórki powtórki) jak dla mnie chybione. "One direction"? te "tabuny dziewczynek od Disney channel" z wiekiem staną się kobietami i wyrobią sobie gust, założę się, że zupełnie inny niż taki, jaki miały będąc dziewczynkami. Jak dla mnie chybione. W dobie internetu, możesz "wszystko". Będąc dzieckiem raczej idziesz za tłumem, żeby nie być wykluczonym z towarzystwa.
A jeszcze urodziny w centrum handlowym. Mówimy o zabraniu dziecka do centrum na lody czy do maca czy mówimy o zabraniu dziecka wraz z kolegami koleżankami na tamtejsze sale zabaw? Bo jeśli druga opcja to co w tym złego?
Co do reszty zgadzam się.
0
@Encore Betis i Sociedad strzelą może?
0
@Encore Myślę tak jak Ty 4 razy na kuponie, mianowicie "tak":)
1
@Tomo1989 Trzeba.
3
@Tomo1989 2 min temu, 3 posty niżej. Naprawdę?
0
@MichVeB Warto dodać, że to poczta Polska:)
1
@MichalZZZ Pani Barbara ma styl:)
1
@MichalZZZ Ścibakówna:) i tak nie ma szans:)
0
@MichalZZZ Barbara Ścibakówna i Bachleda Curuś.
1
@Encore No cóż z każdą kolejną kolejką łudzę się, że w końcu Zaha, Benteke, Ayew pokażą swoją moc w ataku... i wiesz co? Z każdą kolejną kolejką się zawodzę. Do tego Benteke nie zagra za czerwo, więc raczej United to weźmie w handi.
2
@Odesseiron Nie no... to żart co..?
0
@Encore Muszą po blamażu, jednak Shefield na wznoszącej. Może być ciekawy mecz. No i golaski w Madrycie i Sociedad. Betis win i over 1,5. Gole we włoszech też do przemyślenia. Włochy lubią to:)
0
@ddanioofcb Nikt nie dostanie szansy na pozycjach Luisa i Jordiego dopóki będą w drużynie. Zwłaszcza Jordi, przykład Digna.