escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP DPD wysyła zawsze smsa z numerem tel do kuriera, z resztą i tak nigdy nie korzystałem bo zawsze dzwonią... naprawdę są jeszcze inne "systemy", że nikt nie zadzwoni, że nie ma namiarów na kuriera?
0
@BarcaInfo no cóż, może w Juve jego talent odpali. Nie żałuję.
0
@Seledynowy dziękuję:) szanuję:)
5
@Slazmi Zawsze mam miłe wspomnienia z tego dnia:) Kiedyś dawno dawno temu, będąc harcerzem miałem obóz niedaleko Grunwaldu. Z okazji rocznicy mieliśmy tam marsz. Kilkanaście km w słońcu, pełnym umundurowaniu, ciężkich butach, z plecakami, karimatami, śpiworami itd. Gdy już dotarliśmy, rozbiliśmy "obóz" zostałem wytypowany do pilnowania tegoż obozu:) Pomyślałem na początku "kur... czemu ja:(" Ale z czasem... na scenie Czesiek Niemen i "dziwny jest ten świat", obok przyjechała parka. Rozbili namiocik, grill ... "chcesz?" myślę sobie a i owszem:) za chwilę babcia z wnukiem... chipsy, bananek, "chcesz?" myślę owszem:D Napasiony już jak mały prosiaczek czekałem na swoich, w końcu przyszli... "mamy dla ciebie racuchy. z mąki i wody" pfff, kpiny co?:D
No a następnego dnia była jak co roku, rekonstrukcja :)
0
@cat_r37 Jak są to świetnie:) Ja tylko zapytałem czy on go śledzi w meczach:)
0
@Jaca27 zapraszasz do dyskusji? Bo jeśli tak, to jednak rosół:)
2
@LloretDeMar Gdyby nie Trzaskowski to Hołownia, względnie Kamysz byłby w drugiej turze.
0
@tobiasson92 czyli de facto dwa razy "po wyborach":)
2
@Pogba chwilę nie było, no ale tez "nie każdy siedzi tu od rana i scrolluje la ramblę":)
0
@Azi Z rynkiem mieszkaniowym dzisiaj jest tak, znaczy w Warszawie, nie wiem jak w innych miastach, że ci kredytowi nie mają czego szukać. Pada pytanie czy gotówka czy kredyt i w wielu przypadkach gdy pada "kredyt" usłyszysz "już nieaktualne". Przychodzą ludzie z gotówką na ręku i biorą nieruchomości. Zwykły Kowalski musi się sporo naszukać, żeby dostać to co chce a nie to co zostało.
1
@betonito popieram @Chwytliwy ten żart nie jest już śmieszny. Z resztą przestał być drugiego dnia odkąd go tu przeczytałem, a powstało ich niestety dziesiątki.
Ja jednak nie w tej sprawie. Gdzie będzie grał?
1
@Kengo piękny:) zdrowia chłopie i zostań z nami... w tym zdrowiu rzecz jasna:)
0
@Seledynowy Rozumiem, że Collado oglądasz co tydzień i wiesz jak gra. Już tu czytałem o nowym Xavim, za chwilę w Juve i o wielkim talencie, który wraca z podkulonym ogonem bo nawet w Betisie się nie wyróżniał.
0
@Azi Tak większość chce takiego wkładu, ale znajduję się i 10 i 20% własnego składu. Co do raty to faktycznie, ciągle spada...
I żeby nie było, ja nie neguję tego co napisałeś, chciałem tylko dodać odnośnik do jednego z Twoich punktów:)
0
@Kajtek77 o kurka! Dawaj C!:)
0
@Azi Co do mieszkań, jestem na etapie sprzedaży. Ta jaki był odzew zaskoczył mnie bardzo. Krzyknęliśmy cenę hmmm taką jak na rynku, ale wg nas zaporowa. Dostaliśmy tyle ile chcieliśmy, oglądających była masa. Ceny są chore, mam nadzieje, że to jebnie w końcu.
0
@Ghotti Niby tak, tylko że jednak Legia grała w grupie LM a nie w LE co jest dla mnie jednak wyżej ...
2
@tobiasson92 Podobno już jakieś "regiony" znoszą strefy wolne od LGBT, bo źle zrozumiały o co w nich chodzi, czytaj mają skończyć się pienionżki od złej, niedobrej Unii. ktoś tu wspominał o tych regionach:)
0
@Ghotti bardzo daleko:) Wisła miała kapitalny skład. Szymek, Franek, Kosa... myślałem bardziej o świeższych bojach:)
0
@Ghotti Ale mecze Legii z BVB czy Realem miło powspominać:) Nie gadaj:)
0
@NeroTFP a gdzie zespół co wije się jak wąż... potężne Dudeląż...?:)
1
@Slazmi @Chwytliwy popieram:)
1
@Chwytliwy
za transfermarkt
Paulinho 34 mecze 9 goli 3 asysty 1.939 minuty (ok 57 minut na mecz)
Arturito 31 / 8 / 2 / 1.542 (ok 50 min na mecz)
Breitwheite 9 / 1 / 0 / 332 (ok 37 minut na mecz)
To są moje argumenty, uważam że nie dostał szansy:) Trochę ta średnia minut mydli oczy wyszedł raptem w 3 w pierwszym składzie.
0
@Danny Gaucho Oby Malcom nie poszedł ta drogą. Tak w ogóle to już te Shagnhaie i Guangzhou mogłyby wracać do gry:)
2
@Chwytliwy Ciężko mówić o ich "efekcie". Paulinho grywał w pierwszym składzie/dostawał dużo minut, Vidal gra po 90 minut gdzie 60 kopie się po czole, Breithweite nie dostaje nawet 1/3 tych minut. Nie zgodzę się i już:)
6
@Chwytliwy Myślę, że nie dostał szansy. Wniósłby więcej gdyby dostał więcej minut.
1
@TraperWWL @VamosGirl Akurat kilka dni temu widziałem gdzieś w TV, że ludzi jest sporo. Właściwie od dawna jest tam już sporo ludzi.
32
@Criss18Barca Czy odbija? Gościa wkurrza to, że jakiś pajac go oczernia. Ba! Oczernia to chyba mało powiedziane, a Ty uważasz że mu odbija?
EDIT. Ja nie mówię, że "Ignaś" nie ma racji, bo nie wiem. Ale niech ma jaja i się podpiszę.
3
@VamosGirl Zaskocz ją i zaplanuj gdzie indziej:) Nie byłem we wszystkich turystycznych miejscowościach, ale domyślam się, że skoro są wakacje, skoro wszystko było wiele miesięcy zamknięte, to takie miejsce jak Zakopane jest tragedią.
0
Kurs na 6,5 w meczu Atalanta - PSG tylko 14 zł. Wiedzę ze padnie rekord:)
Jak to pisałem to wpadło 6 Atalanty:)