escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ako Boost - fortuna. Włochy 1 liga. Wszystkie drużyny dzis strzelą gola. Tak -3,9. Mecze Bologni to gole i rogi:) maszynki:)
1
@Chwytliwy przy drugiej kluczowy był Skorupski:)
0
Skorupski oho...
0
@Kajtek77 nawet ławki nie maja ... Hahaha (emotka płacząca ze smiechu):D
1
@Jacu327 wg flashscore juz jest piłkarzem bvb
1
@MichalZZZ stad wykrzykniki :)
8
@MichalZZZ Ana De Armas !!!!
https://www.instagram.com/p/B9j3YCjHUdU/?hl=pl
5
@Nigaki Curry dobry, ale ja chyba bym wolał Lebrona:)
2
@MarioVeB! A miało? EuroSport miało a teraz na Polsacie jest.
1
@NeroTFP może tak być :)
1
W meczu Sosnowiec - Mielec u tych pierwszych na boisku pojawił się Seedorf:) bratanek Clarenca :)
0
@Kajtek77 takie gnioty? Hahahah:)
1
@Hiacynk czyli to nie były zwykle plotki. To w takim razie dodam ze i Mandzukic na liście do wzmocnień.
0
@Kajtek77 zdecydowanie najsłabsza jedenastka :)
0
@tadzik447 szkoda faceta...
2
@tobiasson92 co???!!
1
@Encore Wypadają. Ale to jest dla mnie trochę na siłę. Weźmy ostatnie 1000 minut Alexisa. To zupełnie inny zawodnik niż wcześniej. Trochę to niesprawiedliwe.
5
@Encore Zawsze mnie zastanawia "półtorej roku", "półtorej sezonu". Rok - rodzaj męski - półtora roku, sezon - rodzaj męski -półtora roku. To są dopiero detale.
0
@tomek256 Poproś ładnie panie, powiedz jaka sytuacja i może zdążysz na styk albo... wcale. Wciąz jest wirus, który wiele spraw komplikuję.
0
@MichalZZZ Nie wiesz co tracisz:)
1
@MichalZZZ kurka!! Chodziła mi po głowie, można w ramach wyjątku zmienić A? Na Ana de Armas...
https://www.google.com/search?q=ana+de+armas&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjP4enBi9TqAhVL_CoKHaz4BRYQ_AUoAXoECBUQAw&biw=1760&bih=834
0
@Gufo o cholera, Cruz!! No trudno, poszedł głos na Theron, ale z racji ostatnio oglądanego z nią filmu:)
1
@Janiama No ale chyba takimi zawodnikami nikt jakoś mocno się nie jara. Jasne, że pokładałem nadzieję w Firpo, ale tylko dlatego że pokładałem nadzieje Setienie, za którego to grał bardzo dobrze w Betisie. Jasne, że można pokładać nadzieję w Trincao bo prezentuję się bardzo dobrze w nie najsilniejszej Bradze. Co do reszty... Myślę, że Malcom nie otrzymał poważnej szansy. Denis i Deulofeu pokazali, że raczej nic nie wniosą.
0
@Katalończyk 99 A kto dzisiaj przemawia charakterem? Może inaczej.. dzisiaj mamy TerStegena. Ale te kilka lat temu nie było takie silnego charakteru. Wyobraź sobie, że przychodzi dziś trener i mówi "Leo jesteś najlepszy na świecie, ale jednak opaskę damy XYZ".
13
@Katalończyk 99 i cała rozprawka zatacza kółko... "Puyol to był prawdziwy kapitan". No był, dzisiaj nie ma kapitana.
0
Ruszamy!! Sydney FC - Wellington Pheonix :)
0
@puyol_presidend5 Mieszkania zostaną, albo minimalnie spadną. Do góry pójdą działki budowlane/rekreacyjne. Ludzie będą uciekać w "samotność", ci których stać oczywiście. Co do mieszkań, wczoraj czy przed ktoś poruszał ten temat i jako, że sprzedałem/kupiłem jestem w temacie. Ceny w wawie sią chore... bardzo chore.. i wiesz co? Z każdym nowym budynkiem, jeszcze łopata w ziemie nie wbita a już jakbyś chciał kupić to zostały ochłapy. Jest kasa w społeczeństwie, nie kredyty, a gotówka.
7
@MichalZZZ Charlize Theron, zamykam literkę C:)
0
@Rysiu też bym chciał wielu:) Ale ja mówię o tych którzy przyszli:) A dla mnie zawodnicy o których pisałem to topka, więc się nimi jarałem:)
0
@BARCA_FOR_EVER no to przykre.