0

Ako Boost - fortuna. Włochy 1 liga. Wszystkie drużyny dzis strzelą gola. Tak -3,9. Mecze Bologni to gole i rogi:) maszynki:)

1

@Chwytliwy przy drugiej kluczowy był Skorupski:)

0

Skorupski oho...

0

@Kajtek77 nawet ławki nie maja ... Hahaha (emotka płacząca ze smiechu):D

1

@Jacu327 wg flashscore juz jest piłkarzem bvb

1

@MichalZZZ stad wykrzykniki :)

8

5

@Nigaki Curry dobry, ale ja chyba bym wolał Lebrona:)

2

@MarioVeB! A miało? EuroSport miało a teraz na Polsacie jest.

1

@NeroTFP może tak być :)

1

W meczu Sosnowiec - Mielec u tych pierwszych na boisku pojawił się Seedorf:) bratanek Clarenca :)

0

@Kajtek77 takie gnioty? Hahahah:)

1

@Hiacynk czyli to nie były zwykle plotki. To w takim razie dodam ze i Mandzukic na liście do wzmocnień.

0

@Kajtek77 zdecydowanie najsłabsza jedenastka :)

0

@tadzik447 szkoda faceta...

2

@tobiasson92 co???!!

1

@Encore Wypadają. Ale to jest dla mnie trochę na siłę. Weźmy ostatnie 1000 minut Alexisa. To zupełnie inny zawodnik niż wcześniej. Trochę to niesprawiedliwe.

5

@Encore Zawsze mnie zastanawia "półtorej roku", "półtorej sezonu". Rok - rodzaj męski - półtora roku, sezon - rodzaj męski -półtora roku. To są dopiero detale.

0

@tomek256 Poproś ładnie panie, powiedz jaka sytuacja i może zdążysz na styk albo... wcale. Wciąz jest wirus, który wiele spraw komplikuję.

0

@MichalZZZ Nie wiesz co tracisz:)

1

0

@Gufo o cholera, Cruz!! No trudno, poszedł głos na Theron, ale z racji ostatnio oglądanego z nią filmu:)

1

@Janiama No ale chyba takimi zawodnikami nikt jakoś mocno się nie jara. Jasne, że pokładałem nadzieję w Firpo, ale tylko dlatego że pokładałem nadzieje Setienie, za którego to grał bardzo dobrze w Betisie. Jasne, że można pokładać nadzieję w Trincao bo prezentuję się bardzo dobrze w nie najsilniejszej Bradze. Co do reszty... Myślę, że Malcom nie otrzymał poważnej szansy. Denis i Deulofeu pokazali, że raczej nic nie wniosą.

0

@Katalończyk 99 A kto dzisiaj przemawia charakterem? Może inaczej.. dzisiaj mamy TerStegena. Ale te kilka lat temu nie było takie silnego charakteru. Wyobraź sobie, że przychodzi dziś trener i mówi "Leo jesteś najlepszy na świecie, ale jednak opaskę damy XYZ".

13

@Katalończyk 99 i cała rozprawka zatacza kółko... "Puyol to był prawdziwy kapitan". No był, dzisiaj nie ma kapitana.

0

Ruszamy!! Sydney FC - Wellington Pheonix :)

0

@puyol_presidend5 Mieszkania zostaną, albo minimalnie spadną. Do góry pójdą działki budowlane/rekreacyjne. Ludzie będą uciekać w "samotność", ci których stać oczywiście. Co do mieszkań, wczoraj czy przed ktoś poruszał ten temat i jako, że sprzedałem/kupiłem jestem w temacie. Ceny w wawie sią chore... bardzo chore.. i wiesz co? Z każdym nowym budynkiem, jeszcze łopata w ziemie nie wbita a już jakbyś chciał kupić to zostały ochłapy. Jest kasa w społeczeństwie, nie kredyty, a gotówka.

7

@MichalZZZ Charlize Theron, zamykam literkę C:)

0

@Rysiu też bym chciał wielu:) Ale ja mówię o tych którzy przyszli:) A dla mnie zawodnicy o których pisałem to topka, więc się nimi jarałem:)

0

@BARCA_FOR_EVER no to przykre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?