1

@Hiacynk Szkoda, że ten Mou tam jest...

0

@monsterrize niech pokażę się na boisku. Potem oceniaj.

0

@BarcaInfo Szkoda tych kontuzji... kozacki gracz. To o nim chyba Xavi albo Iniesta powiedział, że żałuję, że nie trafił do Barcy.

0

Jest moc u Ramosa:)

1

@mrboom to nie byle parówka w bułce!:)
Dla Makłowicza to bardzo cenna parówka w bułce:) Z czegoś trzeba żyć:)

2

@Coutinho007 Ja pamiętam jeszcze jak mnie denerowował Rijkaard gdy wpuszczał jakiegoś młodego pryszczatego gnoja za pędziwiatra Giuly'ego na prawe skrzydło:) wiesz kim był ten pryszczaty gnojek?:) Myślę, że wiesz:)
@mr_robot zgadzam się, ale Yaya miewał przebłyski techniki, zwłaszcza w City:)

0

@ViscaBarca123 @kuff Myślę, że to kwestia czasu i przebije te "10". Gdyby nie tak fatalny start po pandemii to @ViscaBarca123 już dawno by raczył swoje wysublimowane podniebienie niczym sommelier:)

1

@Jordi10 no ma tam swoją serię, kanapek, zapiekanek czy coś tam. Przyznam, że na zdjęciu wyglądają apetycznie, ale czy takie są? Nie wiem:) Dzisiaj paliwa na stacjach to dodatek.. musisz się przyzwyczajać:)

1

@Criss18Barca Już na szczęście ani jeden nasz ani drugi:)

1

@mr_robot Jako, że uwielbiałem Yaye i wkurzało mnie, ze Pep daje pograć młodemu (Busiemu) to stawiam go na równi z Iworyjczykiem;)

5

@Hiacynk akurat w jego przypadku liczby nie grają:)

6

@FCBKUBANO czyli żadnych argumentów? Dla mnie możesz być pierwszy na świecie :) ja tylko kozaczenia i buractwa nie lubię. Nie pozdrawiam.

0

W końcu rusza A-League!;) tęskniłem ;)

3

@Hushovt rodak czy nie rodak gosc jest kozakiem :) docenia się DeBruyne, Sancho czy inną Atalantę i myśle ze Lewy jakby był nawet Nigeryjczykiem to by miał tu grubo fanów :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 o to chodzi. Ktoś chce skorzysta. Nie chce, nie skorzysta. @FCBKUBANO jak wyżej. On wrzuca swoje typy, swoje spostrzeżenia, propozycje, ciekawostki. Jeśli „znowu” jak sam to napisałeś, nie odpowiada Ci to zignoruj albo zablokuj go i jego wpisy nie bede dla Ciebie widoczne. Chcesz grać wysokie kursy za wysoką stawkę? W porządku graj. Nie odpowiada Ci jego formuła? Wstaw swoją albo skomentuj jego propozycje swoimi. Gość kilka herbów ma, Ty jak zauważyłem żadnego. Wychodzi ze jednak więcej osób uważa „sprawdzam tudzież dołożę coś do swojej taśmy” niż tak jak Ty „a ten znowu”.

12

@okiemtypera_lucaxx95 wrzucaj;) nie tłumacz się ;) nie warto.

0

@Kwiatek67 co roku przegrywa. Albo Inter albo teraz Lazio obsrywa zbroje. Liczę ze piękna pani z Bergamo wciaz bedzie tak grać, no i może Milan...

1

@DonMatteo901 No i to jest urwa w punkt!!:)

1

@kazbychu fajnie to wyglada :) szkółka piękna postawiona. Może cos z tego bedzie za kilka lat.

0

@marcin000019 juz dali, mało?:)

0

@DonMatteo901 kiedyś regularnie tam bywałem, dzisiaj jestem niezwykle rzadko. I co trafie na oceny to ciagle komentarze „strzeli 3 gole, wygrali, co ma zawodnik zeby dostać 10?” To tylko przykład. Maja problem z ocenianiem chyba:)

0

@FCBdymekVEB nie bede mieli;)

0

Napoli broni 1:1 od dobrych kilku minut. Brzydzę się taką taktyką :/

1

@kerouac za mało. Kluivert, Ronnie, Henry-Etoo.

5

@NeroTFP kurde jeszcze nie mam grafiku w pracy:(

3

@Maniek9444 śmiechy śmiechami ale szacunek :)

0

@MichalZZZ Anne Hathaway, Alba Jessica , Aniston Jennifer, Angelina Jolie kilka kg więcej temu:)

3

@Hushovt Ale zaraz będzie B i tam też możesz:) dasz wiarę?:D

1

@Lokoo 2,5 Milan-Parma, Bologna-Napoli, Roma-Verona, Udinese-Lazio, Sassuolo-Juve. Nawet można by się pokusić wszędzie obie strzelą i powyżej 2,5:)

0

@NeroTFP to jak wyjdziesz to przyjdzie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?