2

@neeed dziwnie piszesz „przeciętny” :)

0

Proszę o pol h dla Duńczyka.

2

Kolejne zawody na poziomie. A człowiek się co kolejkę łudzi.

0

@Kamiloza91 jak powiedział @Mesi12 niektore buki maja w regulaminie ze 72h. Jesli w tym czasie nie zapadnie decyzja o innym terminie, albo nie zostanie rozegrany ten mecz to masz rozliczone po kursie 1.

0

@Encore cała dzisiejsza Seria A:) 3 spotkania.

1

@Encore over 2,5 w Serie A:)

1

@Colon tylko Pene:)

0

@DaPi nie zrozumiał ja

1

@Encore Od czasu do czasu pomidor, nazwa nieważna, skład istotny:) A tak to tylko woda.

0

@DaPi niech gra za ile chce, nic Tobie ani mi do tego.

0

@PrinceDamon Ostatnie 5 meczów Alaves to łącznie 4 karne. po 2 z Vigo i Atletico. O Realu nie trzeba wspominać. Niezły kurs:)

0

@Jaca27 jak Ty mnie teraz zaimponowałeś:)

0

@Pawlak1992 capla:)

0

1

@AmigoBlancos Czym zaskoczył? Rzeźbi z tego co ma.

0

@JimMorrisonFCB Tragedia, trochę rotacji w składzie, ale kim by nie grali to ostatnie mecze po wznowieniu to tragedia. Naprawdę łudziłem się, że zobaczę ich w LM.

0

@LuisSalvano A nie po to, żeby pokazać troskę o kraj, że zależy, ale pokazać również, że obaj kandydaci są słabymi kandydatami w oczach tejże osoby?

0

Sociedad w gazie:D

0

@Ricardinio14 Chore akcje...

0

@Ricardinio14 tylko po co... ten mecz jest totalnie o nic... czy się mylę?

1

jest plus, że będzie to Bayern (o ile łykniemy Napoli). Pokażą mecz w reżimowej:) Nie ukrywam, że na Ligę mistrzów godzę się z tvp:)

0

@Encore Nigdy nie skazuję naszych na sromotną porażkę:) na papierze Bayern ma wszystko, żeby nas rozpieprzyć, ale wierzę że tego nie zrobią:) Ale jeśli tfu tfu mamy przegrać, to niech nas wyeliminuje Polak rodak:)

0

@Encore Z Lipskiem w lutym 0:0 i posiadanie 70% piłki. Z BVB na wyjeździe "tylko" 0:1. 22 rozegrane spotkania o punkty w tym roku kalendarzowym. 1 remis z wyżej wspomnianym Lipskiem. 21 zwycięstw. Tylko w 6 mieli minimalną przewagę jednego gola. Uważam, że tylko ich słaby dzień wynikający z zakończenia już sezonu może sprawić, że ich przejdziemy. No chyba, że nagle nasi sobie przypomną, że można:D

0

@BarcaInfo Duża nadwaga i tylko 8kg? Jakoś mi to nie gra...

0

@Danny Gaucho ogólnie ogólnie. Bo wynik Ramosa, który wciąż zasuwa aż miło, robi naprawdę wrażenie. Gdyby nie wirus to w przyszłym roku mógłby dobijać do 200..

0

@Danny Gaucho Jest ktoś kto zagrał 200 lub więcej spotkań w kadrze w XXI wieku?

0

@Lord_Vader ja juz zapomniałem :)

0

@KamilZ Ocampos juz mi się podobał we Francji. Kawał grajka.

1

@SonBarcaGoku Ciężko.. jak Bruce to tylko Bale... ale z kolei uwielbiam Downeya Jr... chyba jednak nietoperz:)

0

@Colon 13 najbardziej wyraźna:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?