escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ Zimoch to radiowiec, gosc z wyobraźnią jak nikt inny:) kiedyś, pare lat temu słuchałem radia „jedynki”. Wakacje, działka, zawsze wiec „Lato z radiem” i była transmisja z Tour De France. Stary... jak słuchałem Zimocha to ja tam jechałem z nimi:)
0
@MesQueUnClub_87 mi nie musisz mówić. Z reszta ogladalem kiedyś reportaż o ludziach, którzy grzebią w śmietnikach „przymarketowych”. Nie chodziło o bezdomnych a ludzi z jakiejś fundacji, którzy wlasnie dla biednych „odzyskują” dobre jedzenie. Nie widziałem tego wczesniej. Pierwszy raz trafiliśmy na cos takiego dwa lata temu. Będąc w Australii poszliśmy wieczorem do marketu a tam kuuuupa rzeczy. „Z dzisiaj” przecenionych np ciastka z 3 dolarów na 30 centów. Pieczywo, owoce, warzywa. „Za pol ceny” to mało powiedziane. Zwróciłem po powrocie uwagę ze i u nas zaczynaja być takie regaly. Ale na wiekszy rozmach. Bo juz kilka late temu widziałem w Tesco w Wawie jakiś serek, czy śmietanę tańszą bo się data kończyła.
1
Machis niczym Leo... miedzy nóżkami Kurtuły:)
0
@MesQueUnClub_87 wzięli się :) nie zauważyłeś „nowości”? W wielu sklepach masz półki czy regały z kończąca się data za pol ceny. Piękna sprawa.
1
@Pilka_jest_okragla jedną politykę zmieniam na CR7:)
2
@MarioVeB! Zgłaszam się.
1
@MichalZZZ Zawsze będę miał słabość do duetu Szpakowski/Szaranowicz. Dzisiaj Smokowski,Twarowski,Borek (bez Hajty).
0
@bielik zmiana konta na pewno ma wpływ:) jesli masz podane konto które juz nie masz, to raczej opcja jest tylko jedna, niestety.
0
@kkbarca Nie jestem za rozdawnictwem, ale jak widać to działa, tak mogli kupić ludzi jak teraz pis kupuję, natomiast po rządziła w dobie kryzysu, trzeba też o tym pamiętać.
1
@bielik Powinna być. Ale miałem sytuację, że zleciłem w sobotę i miałem o dziwo dopiero we wtorek. Ale jedna taka sytuacja była, tak to zawsze następnego dnia. Nie dam sobie jednak ręki uciąć, że o 12 jak napisał @13th.
Przypomniało mi się. Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej zleciłeś wypłatę i ściągało dopiero o 12:00 dnia roboczego.
0
@Kredon @tomcias10 ale mi nie chodzi o wynik tylko o komunikat jaki idzie do tych ludzi. "Sorry, nie musieliście".
Edit. właściwie bez "sorry".
0
@Nieznajomy No to chyba można to inaczej powiedzieć? Ludzie pojechali na wakacje i stali w kilkugodzinnych kolejkach. Nie można powiedzieć "na chwile obecną mamy taki i takie wyniki, jak spłyną wszystkie dane, poinformujemy na 100%"? Ja gdybym stał kilka h w kolejce na urlopie i usłyszał bym taki komunikat, który nastąpił przed chwilą, następnym razem pomyślałbym "Piertole nie idę".
0
Dziwne.. "Idźcie wszyscy głosować". A teraz "Te kilka obwodów nic nie zmieni, podajemy wyniki". To albo idźcie, albo mamy już zwycięzce, a dla tych co stali po kilka h w kolejce, możemy śmiało powiedzieć "Nie musieliście", tak?
2
@Messinio82 mam nadzieje ze z czasem same się odwrócą ... tak do jutra:)
0
@Encore nie dadzą rady :)
0
@Encore jesli kto inny może się wypowiedzieć, to ja chce:) MANU jest tak rozpędzone, ze nawet Southampton, które jest na wznoszącej, nie dam im rady;)
0
@MarFan bo nie dostali 500?;)
Szybko zmieniłeś:)
3
@Explode może rozwinie się po latach. dmytro tez troche potrzebował ;)
1
@Jaca27 jesli to zwykły przelew to u Ciebie juz zdjęli a jutro zaksięgują „u nich”.
5
Ale błąd Barcelony wiele lat temu... Dmytro Czygrynski z golem i panatinajkos-aek 0:1:)
1
@Bykunn to nie tak samo;) gruby to gruby;)
0
Dla oglądających F1, myślicie ze jak co sekundę napiszecie 200 wpisów, jakie to Ferrari jest słabe to ktoś nie zobaczy?
0
@BarcaInfo szkoda. Może ktoś go kupi;)
0
@mekston dorzucił;)
0
@tobiasson92 ja jeszcze 4 do gry a 57 pkt. ;)
0
@tobiasson92 na kapitanie w fantasy. Lubię to;)
0
@Encore No cóż... oby nie strzelil:)
0
@Encore najpierw niech Napoli pykną. Pograne całe dzisiejsze serie A?:)
1
@kkbarca tu nie chodzi o rozpieszczanie a brak zaangażowania. Stary.
2
Dawać juz piękną Atalantę, bo tu straszy...