0

@MichalZZZ Zimoch to radiowiec, gosc z wyobraźnią jak nikt inny:) kiedyś, pare lat temu słuchałem radia „jedynki”. Wakacje, działka, zawsze wiec „Lato z radiem” i była transmisja z Tour De France. Stary... jak słuchałem Zimocha to ja tam jechałem z nimi:)

0

@MesQueUnClub_87 mi nie musisz mówić. Z reszta ogladalem kiedyś reportaż o ludziach, którzy grzebią w śmietnikach „przymarketowych”. Nie chodziło o bezdomnych a ludzi z jakiejś fundacji, którzy wlasnie dla biednych „odzyskują” dobre jedzenie. Nie widziałem tego wczesniej. Pierwszy raz trafiliśmy na cos takiego dwa lata temu. Będąc w Australii poszliśmy wieczorem do marketu a tam kuuuupa rzeczy. „Z dzisiaj” przecenionych np ciastka z 3 dolarów na 30 centów. Pieczywo, owoce, warzywa. „Za pol ceny” to mało powiedziane. Zwróciłem po powrocie uwagę ze i u nas zaczynaja być takie regaly. Ale na wiekszy rozmach. Bo juz kilka late temu widziałem w Tesco w Wawie jakiś serek, czy śmietanę tańszą bo się data kończyła.

1

Machis niczym Leo... miedzy nóżkami Kurtuły:)

0

@MesQueUnClub_87 wzięli się :) nie zauważyłeś „nowości”? W wielu sklepach masz półki czy regały z kończąca się data za pol ceny. Piękna sprawa.

1

@Pilka_jest_okragla jedną politykę zmieniam na CR7:)

2

@MarioVeB! Zgłaszam się.

1

@MichalZZZ Zawsze będę miał słabość do duetu Szpakowski/Szaranowicz. Dzisiaj Smokowski,Twarowski,Borek (bez Hajty).

0

@bielik zmiana konta na pewno ma wpływ:) jesli masz podane konto które juz nie masz, to raczej opcja jest tylko jedna, niestety.

0

@kkbarca Nie jestem za rozdawnictwem, ale jak widać to działa, tak mogli kupić ludzi jak teraz pis kupuję, natomiast po rządziła w dobie kryzysu, trzeba też o tym pamiętać.

1

@bielik Powinna być. Ale miałem sytuację, że zleciłem w sobotę i miałem o dziwo dopiero we wtorek. Ale jedna taka sytuacja była, tak to zawsze następnego dnia. Nie dam sobie jednak ręki uciąć, że o 12 jak napisał @13th.
Przypomniało mi się. Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej zleciłeś wypłatę i ściągało dopiero o 12:00 dnia roboczego.

0

@Kredon @tomcias10 ale mi nie chodzi o wynik tylko o komunikat jaki idzie do tych ludzi. "Sorry, nie musieliście".
Edit. właściwie bez "sorry".

0

@Nieznajomy No to chyba można to inaczej powiedzieć? Ludzie pojechali na wakacje i stali w kilkugodzinnych kolejkach. Nie można powiedzieć "na chwile obecną mamy taki i takie wyniki, jak spłyną wszystkie dane, poinformujemy na 100%"? Ja gdybym stał kilka h w kolejce na urlopie i usłyszał bym taki komunikat, który nastąpił przed chwilą, następnym razem pomyślałbym "Piertole nie idę".

0

Dziwne.. "Idźcie wszyscy głosować". A teraz "Te kilka obwodów nic nie zmieni, podajemy wyniki". To albo idźcie, albo mamy już zwycięzce, a dla tych co stali po kilka h w kolejce, możemy śmiało powiedzieć "Nie musieliście", tak?

2

@Messinio82 mam nadzieje ze z czasem same się odwrócą ... tak do jutra:)

0

@Encore nie dadzą rady :)

0

@Encore jesli kto inny może się wypowiedzieć, to ja chce:) MANU jest tak rozpędzone, ze nawet Southampton, które jest na wznoszącej, nie dam im rady;)

0

@MarFan bo nie dostali 500?;)
Szybko zmieniłeś:)

3

@Explode może rozwinie się po latach. dmytro tez troche potrzebował ;)

1

@Jaca27 jesli to zwykły przelew to u Ciebie juz zdjęli a jutro zaksięgują „u nich”.

5

Ale błąd Barcelony wiele lat temu... Dmytro Czygrynski z golem i panatinajkos-aek 0:1:)

1

@Bykunn to nie tak samo;) gruby to gruby;)

0

Dla oglądających F1, myślicie ze jak co sekundę napiszecie 200 wpisów, jakie to Ferrari jest słabe to ktoś nie zobaczy?

0

@BarcaInfo szkoda. Może ktoś go kupi;)

0

@mekston dorzucił;)

0

@tobiasson92 ja jeszcze 4 do gry a 57 pkt. ;)

0

@tobiasson92 na kapitanie w fantasy. Lubię to;)

0

@Encore No cóż... oby nie strzelil:)

0

@Encore najpierw niech Napoli pykną. Pograne całe dzisiejsze serie A?:)

1

@kkbarca tu nie chodzi o rozpieszczanie a brak zaangażowania. Stary.

2

Dawać juz piękną Atalantę, bo tu straszy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?