escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobra Lewy jazda po kolejny tytuł i kolejną koronę:)
Finał pucharu Niemiec o 20:00 na eurosporcie :)
0
@Encore Greenwood usiądzie. Wolałbym jednak Sancho gdzie indziej:)
0
@NeroTFP oby wchodziły jak najczęściej :)
0
@Encore robi wrażenie.
1
@Catalanian1991 oby. Niech idą w puchary. Szkoda tylko tej „wyprzedaży” o ktorej mówią.
1
@NeroTFP powiem inaczej. Dziwne ze zagrałeś Legię w Poznaniu.
0
@Lionello klapeczki na oczach :)
0
@TheNekro94 spokojnie to nie boli;) przegrywają bo da słabsi. Boli buractwo i maleńkość ludzi, ale przyzwyczajam się:)
0
@TheNekro94 klasa.
1
@DonMatteo901 ich wszystkich pogodzi Moder:)
Zeby tylko ich omijały kontuzje, bo juz i Gumny miał początek.
0
@Hiacynk zgłoszony ;)
0
@tadzik447 spokojnie;) Z Piastem tez Legia była na kolanach:) ale ciezko bedzie wstać.
1
@Wossi61FCB musiał zdać, bo ostatnio wiele osób go wymija...;) na boisku;) rozumiesz? Mocne co?:)
0
@jeyx77x jakoś mnie nie przekonuje Lundelof, myslalem ze Beaily to bedzie skala, ale jakoś średnio mu idzie.
1
Dobra @tadzik447 a Legia kurczak;)
1
Ale Lech ma piękną młodzież. Zazdraszczam.
0
@Hushovt załatwiłem:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 No wiem wiem:) Legii nikt nie lubi;)
0
@Homeopata8989 wrzucił ktoś zdjęcie niedawno, jak dobrze wyglada Zanetti, z jakiegoś basenu czy cos. Pokazałem małży jak się facet trzyma a ona „wow ale udo”, czyli samo się nie zrobiło;)
0
@tadzik447 masz prawo do swojego zdania i do antypatii do warszawki:)
0
@Solimalhio jaka to fajna sytuacja? Dla kogo? Może dla
Ciebie:) ja patrzę obiektywnie:) a Manu to dla mnie jesli chodzi o sympatie w samej Anglii jest poza piątką:)
2
@tadzik447 nie no Legia:)
1
@FeloRPS Setiena nie ma :)
0
Hit ekstraklapy na tvp1. Lech-Legia:)
0
@Kajtek77 i to szansa dla Lecha. Niby to talent, ale bez doświadczenia.
1
@FeloRPS to są dwie inne drużyny. Celta i Betis zamieniły się poziomiem po wznowieniu.
0
@Hiacynk ale jak wiemy cieniutko w defensywie. I to od lat. Mou kupował ofensywę za miliony, a zapomniał o defensywie... Bissaka dobry zakup, ale raczej jedna jaskółka wiosny nie uczyni.
2
O matko jaki ten Betis to zenada po wznowieniu :(
11
@donleo12 u Guardioli gdziekolwiek by był.