3

Dobra Lewy jazda po kolejny tytuł i kolejną koronę:)
Finał pucharu Niemiec o 20:00 na eurosporcie :)

0

@Encore Greenwood usiądzie. Wolałbym jednak Sancho gdzie indziej:)

0

@NeroTFP oby wchodziły jak najczęściej :)

0

@Encore robi wrażenie.

1

@Catalanian1991 oby. Niech idą w puchary. Szkoda tylko tej „wyprzedaży” o ktorej mówią.

1

@NeroTFP powiem inaczej. Dziwne ze zagrałeś Legię w Poznaniu.

0

@Lionello klapeczki na oczach :)

0

@TheNekro94 spokojnie to nie boli;) przegrywają bo da słabsi. Boli buractwo i maleńkość ludzi, ale przyzwyczajam się:)

0

@TheNekro94 klasa.

1

@DonMatteo901 ich wszystkich pogodzi Moder:)
Zeby tylko ich omijały kontuzje, bo juz i Gumny miał początek.

0

@Hiacynk zgłoszony ;)

0

@tadzik447 spokojnie;) Z Piastem tez Legia była na kolanach:) ale ciezko bedzie wstać.

1

@Wossi61FCB musiał zdać, bo ostatnio wiele osób go wymija...;) na boisku;) rozumiesz? Mocne co?:)

0

@jeyx77x jakoś mnie nie przekonuje Lundelof, myslalem ze Beaily to bedzie skala, ale jakoś średnio mu idzie.

1

Dobra @tadzik447 a Legia kurczak;)

1

Ale Lech ma piękną młodzież. Zazdraszczam.

0

@Hushovt załatwiłem:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 No wiem wiem:) Legii nikt nie lubi;)

0

@Homeopata8989 wrzucił ktoś zdjęcie niedawno, jak dobrze wyglada Zanetti, z jakiegoś basenu czy cos. Pokazałem małży jak się facet trzyma a ona „wow ale udo”, czyli samo się nie zrobiło;)

0

@tadzik447 masz prawo do swojego zdania i do antypatii do warszawki:)

0

@Solimalhio jaka to fajna sytuacja? Dla kogo? Może dla
Ciebie:) ja patrzę obiektywnie:) a Manu to dla mnie jesli chodzi o sympatie w samej Anglii jest poza piątką:)

2

@tadzik447 nie no Legia:)

1

@FeloRPS Setiena nie ma :)

0

Hit ekstraklapy na tvp1. Lech-Legia:)

0

@Kajtek77 i to szansa dla Lecha. Niby to talent, ale bez doświadczenia.

1

@FeloRPS to są dwie inne drużyny. Celta i Betis zamieniły się poziomiem po wznowieniu.

0

@Hiacynk ale jak wiemy cieniutko w defensywie. I to od lat. Mou kupował ofensywę za miliony, a zapomniał o defensywie... Bissaka dobry zakup, ale raczej jedna jaskółka wiosny nie uczyni.

2

O matko jaki ten Betis to zenada po wznowieniu :(

11

@donleo12 u Guardioli gdziekolwiek by był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?