5

Atalanta 2:) piękna ;)

0

@kstyko cholera to nie dobrze!!:) ale cyk... jeden:)

0

@Hiacynk zaraz wejdzie Rusłan:) Atalanta wali dużo goli po przerwie:)
Bardziej się obawiam hitu w Anglii.

2

Sheffield raz:) szkoda mi Totków, ale jeszcze bardziej nie szkoda mi Muuu;)
Ech szybko 1:1...
Edycja edycji. Cofka i wciaz 1:0;)

0

@ViscaBarca123 Ok;) cofam w takim razie :) ostatnio grał jak Bayern oficjalnie miał mistrza. Bo wcześnie tylko ława, dlatego się zdziwiłem;)

0

@gumaz z mojej strony dałbym po 2,5 gola we Włoszech czy gole bądź win Werderu. Pokusiłbym się o win Sociedad, ale to poczekałbym na sklady. No i liczę na gole w hicie w Anglii, ale obawiam się, ze jak to hit w Anglii wyjdzie kit.

2

@ViscaBarca123 fajnie, że Walukiewicz w drużynie. Dziwi mnie jednak Cuisance z Bayernu. Przecież oni „nic” nie grał. Nie chodzi o poziom, a minuty.

1

@Encore ulalala Totki ostatnie handi jakie pokryły to ostatni mecz u siebie z Westhamem 2:0 a wcześniej 10 meczów wstecz z City również 2:0. shefield u siebie przegrali dwoma golami w grudniu 0:2 z Newcastle. Co
Prawda po wznowieniu jeden remis i trzy porazki ale to nie z byle kim. United, Arsenal i znowu Newcastle. Niby bez formy, ale jednak u siebie nie tacy słabi. Zobaczymy. Wg mnie ryzykowny typ. Totki za Mou nie strzelają za duzo bramek.

7

@BarcaInfo niech się uderzy w pierś, pójdzie do trenera i powie „kołczu jestem bez formy, przyda mi się mecz czy dwa przerwy”, a nie wielki przyjaciel „na fejsie”.

0

@Piotr777 Ja mówiąc o podróżach nie chciałem się chwalić tylko pokazać, ze na całym świecie sa pary homoseksualne. I jest to normalne. To raz.
Dwa. Wycieczki rodzinne - „wycieczki za hajs rodziców”, „studia za hajs rodziców, mieszkanie na kredyt, który spłacają rodzice” spuentowane „nie jestem egoistą, zeby ich obciążać”. Ja nie twierdze, że jesteś i całość odebrałem jak „wycieczkę rodzinną”. Jesli nie miałeś tego na myśli to wybacz, nie zrozumiałem.
Po trzecie „burak z pisu jedzie do Mielna czy do Kazimierza.” Nie mówiłem, ze burak, nie mówiłem ze z pisu tylko „patriota”, a chodziło mi właściwie o to co w punkcie pierwszym. Kręcąc się w swojej „piaskownicy” (Polska) nie zobaczy nikt, ze dzis na świecie pary homoseksualne to norma i oni nie czekają zeby napaść katolicką rodzine. Rozumiem ze może to komuś nie odpowiadać. Jak również rozumiem, że wystarczy ludziom pojechać do Mielna czy do Kazimierza. I tu chce na chwile przystanąć. Bije się w pierś. Nie miałem na myśli Kazimierza, miało być Władysławowo. Kazimierz mi się podoba, a jednak Mielna i Władka uważam za buraczane miejscowości:) lans, przepych, muzyka typu umc umc umc. Mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.

0

@osa91 przede wszystkim u nas nie ma pewnej pogody. Miejsc jest mnóstwo, pięknych, do odkrycia, rzeczy do zobaczenia... ale jak nie ma pogody to „po urlopie”.

Edit dla wyjadaczy „dyskowych” akurat Hel może być fajny na poplywanie. Generalnie mamy wszystko. Jeziora, morze, lasy, góry. Co sobie kto życzy, tyle ze jak wspomniałem wyżej. Pogoda to niewiadoma.

0

@Jaca27 przyjemne z pożytecznym:) pobudka z myciem:)

0

@osa91 Mi nie musisz tłumaczyć:) coś tam mi się zdarzyło zobaczyć na świecie:) I też namawiam znajomych - jedźcie w super miejsce w Polsce a nie do oklepanych turystycznych kurortów, albo jedźcie za granice. Ja wybierając jakiś krótki urlop kilkudniowy w Polsce (nie spędzam tutaj długich urlopów, bo wole wyjechać i zobaczyć coś "nowego"), nie wybieram nigdy hoteli. Można wynająć sobie piękne mieszkanie za bardzo rozsądną, i zdecydowanie dużo bardziej konkurencyjną cenę niż hotele. Ale co kto lubi, ja wole "własne" mieszkanie i coś zjeść na mieście, ale wiem, że są tacy którzy wolą mieć "komplet" wybierając urlop w Polsce:)

0

@osa91 musiałbyś grubo żyć nad morzem żeby wydać 4-5 tys na osobę. No chyba, że hotel 5*.

1

@SonBarcaGoku warto czasem się uśmiechnąć i myśleć pozytywnie:) Wygrają wszystkie mecze do końca sezonu:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MarioVeB! Ale jednak mają się dużo lepiej niż w ostatnich latach, jak ich nie lubię za styl podobny do Atleti, tak dziś będę ich kibicem:)
@A_Gomesinho_21 nie mam dobrego słowa w tej sprawie:)

1

@dominik127pl Nie powiedziałbym. Niedawno śmigał aż miło.

6

Getafe ostatni raz wygrało z Realem w 2012. Chyba już czas na następne zwycięstwo:)

0

@dominik127pl dzięki. Chyba CR najlepszym piłkarzem w historii i boli dupka:)

1

@osa91 bez przesady:)

0

@Danny Gaucho a kim jest niby ten "chłopaczek"?

0

@cata_luna No tak, pewnie tak. Ale i tak kilka osób "kupią" tymi obniżkami.

1

@D10SLEO Schalke "Schalkem"( czy jakoś tak:) ), ale przypomnijmy sobie skład Kaiserslautern:)

0

@Chaoss ale o czym?

0

@cata_luna Nie jem za dużo słodkiego, ale dzięki:) Miałem nadzieję, że może jakieś "codzienne" pieczywo pójdzie w dół:)

1

@Colon oby nie poszedł drogą Jerzyka.

2

@Colon Świetna akcja:)

0

@cata_luna Jak dla każda cena w dół to plus:) natomiast księgowi mają przesrane:)

1

@cata_luna Nie wciągaj mnie w te "wojenkę":)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?