escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Valencia idzie:) piękne ostatnie mecze. Proszę utrzymać Bilbao, albo jeszcze cos dolozyc :)
1
@Kamilos84 nie chciałbym ;)
0
@barteq poprzednia grzała mnie z każdej kolejnym razem bardziej. Dam tej również czas :)
1
@ViscaBarca123 nie mam zamiaru się z Tobą kłócić bo o młodych w porównaniu z Tobą wiem tyle co Ty co mam w lodówce:) jesli mówimy ze lepszy dla swoje drużyny to zdecydowanie Puig był lepszy dla Barcelony niż Partey dla Atletico. W porównaniu jednak 1 do 1, owszem Puig był zadziorny i walczył, ale nie był lepszy od Parteya.
1
@ViscaBarca123 Puig zagrał wczoraj bardzo dobrze, ale bez żartów z tym „wygrywanie pojedynków z Parteyem”. Kojarze w końcówce meczu jak wygrał z nim pojedynek, a tak wskakiwał mu na plecy i odbijał się jak od sciany. Nie przesadzajmy... zagrał bardzo dobrze wczoraj i to dobrze rokuje, ale nie był lepszy od Parteya.
0
@Wichurek az tak? Zajrzyj czasem :)
0
@SinMistico zrównoważyli.
5
@Colon Jose trener. Arbeloa, Ramos, Carvajal, Pepe, Reguilon (wiesz 3 stoperów i dwóch wahadłowych:D) Guti, Casemiro, Callejon. ośmiu:)
Jasne!! @bixmix i @Chakalaka mnie oświecili do mojej ósemki nominuje Figo i Vasqueza i trochę "na siłę" CRa i mamy jedenastke!:) Z tymże bez bramkarza, ale tam mógłby Ramos:)
1
@Kondziubarca Cieszę się. Nie jest to mój kandydat, ale jednak wole jego niż obecną osobę w pałacu prezydenckim.
0
@Fantastyczny Chłopiec Rozumiem:)
0
@Messibestplayerintheworld Kto? Tylko nie mów mi, że Pep czy Klopp, albo tym bardziej Xavi:)
0
@cat_r37 Nie. Jeśli tak, to powtórka idąc wczorajszym "rytmem".
0
@Repcak22 @Fantastyczny Chłopiec Ale ja nie o tym:)
8
@Barca1992 Widziałem dzisiaj powtórki z powtórzonego karnego. jeśli 3 cm ter Stegena to powtórka, to również wbiegnięcie zawodnika Atletico w pole karne przy powtórzonym karnym to kolejna powtórka.
1
@Kondziubarca ale zaraz Cie zjedzą "Twoi koledzy". Będziesz chyba zdrajcą Bosaka:)
0
@msmsms pasuje tam idealnie:) niestety...:)
0
@DonAndresFCB Nie zamawiam z zagranicy nic. Nie wyszedłbym na plus:)
6
@LonelyVEB przy obecnych trendach może i będą, ale wtedy cyk.. chleb za 10 euro:D masełko za 30:)
1
@Jordi10 Ja nie szukam uzasadnienia na siłę. Można się zgadzać z przepisami albo nie, ale od lat piłkarze "wchodzili przed zawodnika" szukając faulu do gry na czas, faulu na karnego. Wczoraj Semedo spowodował upadek Karasko. Dla mnie to karny:)
6
@jeyx77x Może więc warto, żeby Bosak utworzył coś swojego. Bo jak słyszę zaraz po ogłoszeniu wyników, że Bosak dziękuje kobietom i zachęca je do głosowania na siebie, a za chwile Korwin robi taki wpis o kobietach to mi ręce opadają.
3
Taka mnie naszła myśl. Głównie do wyborców i fanów Bosaka.
Trzaskowski jest zły bo jest z Platformy. Nawet jeśli ma dobre pomysły to i tak jest ujowy bo z platformy, a jak wiemy platforma to najgorsze zło. Ale jeśli ktoś mówi, że Bosak jest z Konfederacji gdzie "rządzi" Korwin, którego nawet część Konfy ma za hmmm mniej inteligentnego i uważają, że powinien skończyć z polityką, to wtedy obrońcy mówią, że Bosak to Bosak a nie Konfederacja. Trzaskowski to nie Trzaskowski tylko PO, ale już Bosak to Bosak a nie Konfederacja. Czy widzę tu podwójne standardy?
0
@Yanek dzieki:)
2
@Jordi10 A jak zawodnik, dajmy na to szybszy napastnik wbiega przed wolniejszego obrońcę, właśnie dlatego żeby szukać faulu, a obrońca, goniący napastnika silą rozpędu wpada na napastnika to jest faul czy nie? Z resztą kiedy obrońca ma intencję faulowania? Chyba tylko, żeby ratować sytuacje, faul na czerwoną, gdy napastnik wychodzi jeden na jeden z bramkarzem. Ale generalnie obrońca ma zawsze intencje wybić piłkę napastnikowi. Dla mnie to karny.
0
@Chwytliwy Uważam Bosaka za inteligentnego gościa i podoba mi się jak się wypowiada i nie ma tego darcia ryja jak POPIS. jedni na drugich, tylko merytorycznie, rzeczowe itp. Ale jednak różnimy się w poglądach:)
0
@Avada Kedavra spora przepaść. dzięki:)
1
@Jordi10 nie był.
1
@Comentateiro 4 gole - 3 karne i samobój. Nie wróży to dobrze.
0
@Chwytliwy Nie wiem czy jest, to oni spędzają wspólnie czas. A może Bosak też "Pisze/mówi głupoty obliczone na poparcie mas wytresowanych przez szkoły-uczelnie-telewizje"
0
@Yanek Masz gdzieś ile Lewy?
2
@Messibestplayerintheworld to zależy:) Digne wyglądał jak wyglądał, bo nie za bardzo była cheć do dogrywania mu gdy wychodził w stylu Alby. A dziś? Digne pan Piłkarz w Evertonie, a u nas Pani Alba...