1

@Jordi10 nie był.

1

@Comentateiro 4 gole - 3 karne i samobój. Nie wróży to dobrze.

0

@Chwytliwy Nie wiem czy jest, to oni spędzają wspólnie czas. A może Bosak też "Pisze/mówi głupoty obliczone na poparcie mas wytresowanych przez szkoły-uczelnie-telewizje"

0

@Yanek Masz gdzieś ile Lewy?

2

@Messibestplayerintheworld to zależy:) Digne wyglądał jak wyglądał, bo nie za bardzo była cheć do dogrywania mu gdy wychodził w stylu Alby. A dziś? Digne pan Piłkarz w Evertonie, a u nas Pani Alba...

4

@Tomo1989 Ktoś tu kiedyś powiedział, że tylko krowa i Korwin nie zmieniają zdania. Nigdy tego nie zapomnę:)
Zaraz dostaniesz wysyp komentarzy, że Krzysio jest inny niż Korwin, itd.

0

@wawrzyn1 taktyk. ale na moje Pucz ok 11-12, Vidal 7-8 reszta około 5:D

0

@weld141 cała Anglia dzisiaj over 1,5. verona-Parma i Inter - Brescia również i 2,5 Villareal-betis:)
nie ma za co, nie wydaj wszystkiego na głupoty:)

0

@FCMichalo Oby nie dostali:)

1

@cogy Wczoraj zdecydowanie sędziowanie na równym, ujowym poziomie w innych sytuacjach. Natomiast karny jak dla mnie ewidentny. Nie zmienia to faktu, że gramy tragicznie. Za trzymanie wczoraj Suareza cały mecz, Setien powinien iść się wyspowiadać.

1

@Messibestplayerintheworld Przyznam, że wyszedłem na chwile i wróciłem, jak dyskutowali o tym. Właśnie obejrzałem powtórkę tego i zgadzam się z @Bobo25 sędzia by się wybronił, gdyby zagwizdał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Z góry przepraszam, że jeszcze raz, ale wczoraj przepadło w otchłani, złości, żali, pretensji do sędziów i zwalnianiu Setiena.

To jak juz troszkę emocje opadły to mam trzy spostrzeżenia:)
1 - trener. Naprawdę oglądając Betis Setiena wierzyłem ze będziemy chodzić az miło. Dzis gruby gra cały mecz, a Vidal w swoim stylu „nie mam siły biec to zrobię wślizg”, pomimo to, grają prawie od dechy do dechy. Czyja to wina? Leo rządzi w szatni, trener w nich wierzy, nie wiem. Ale skoro trener nie reaguje w takich momentach to chyba faktycznie za wysokie progi.

2 - Puig. Naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ale ja o czym innym. Tak wychwalacie ze pressing ze to ze tamto. W wielu momentach wg mnie to było głupie bieganie. On idzie pressingiem na cała defensywę. 3-4 zawodnikow a on leci. Taki pressing miałby prawo bytu za Guardioli przy tej jego zasadzie „6 sekund” czy jakoś tak. Ze od straty piłki lecą wszyscy pressingiem i maja 6 sek na odzyskanie jej. A ten biedak zasuwał sam, czasami jak chłopiec we mgle. Ale to w sumie i tak więcej niż reszta :)
I wcale tak nie miotał Thomasem;) chyba tylko jedna sytuacja pod koniec gdzie faktycznie wygrał z nim pojedynek, bo tak to odbijał się jak od sciany;) niemniej jednak, pozytywne zaskoczenie :)

3 - karny przy faulu Semedo. Ludzie naprawdę tak ciezko sobie wyobrazić ze nawet delikatne trącenie nogi będącej w gorze, która zahacza o nogę postawną to zawsze jest upadek? Nie wierze ze nie mieliście takiej sytuacji za małolata, na boisku w szkole czy gdzieś. Błagam Was. Był kontakt? To karny. Bez dwóch zdań. Chyba tylko ludzie siedzący całe życie na dupie nie dostrzegają ze przy takim tempie w jakim biega Carasco, niewiele potrzeba do upadku.

Nie zapraszam do dyskusji przy 1 i 3. Przy 2 zapraszam:)

12

@AlwaysBlaugrana nie wierzę, że Griezz/Breithweite zagraliby gorzej do Suareza wczora.

0

@Keson Jakie to smutne.. gość był jak ściana "niedawno", a dzisiaj nie ma gościa... szkoda. Oby Lenglet tak szybko nie zgasł, jak blask Umtitiego.

0

@Mroziu Suarez słabo? przecież on zagrał poniżej krytyki, Vidal niewiele lepiej.

2

@SeeleyBooth Obawiam się, że nie ma szans na Twój podział. Messi nie pozwoli, żeby on sam został a jego przydupasy odeszły. Pytanie czy jest ktoś kto mógłby przyjść i powiedzieć "Leo zagrasz dzisiaj z X i Y. Luis wejdzie w końcówce." a Leo spokojnie odpowie "Dobrze trenerze, pasuje mi twoja wizja". Nie wierzę, że Xavi będzie mógł tupnąć nogą i rozkazać coś swoim byłym kolegom. Pisałem już to kilka razy, niestety z wielkim bólem, ale dziś "posiadanie" Leo to wielki zaszczyt, ale i niestety problem, bo osobiście nie wierzę, że obecni trenerzy uważają, że np Suarez wczoraj zasłużył na cały mecz.

0

@bolinho89 Nie dostaną czy nie dostają? Bo obecne stare konie mają taką pensję chyba ze względu, że z każdym rokiem ich pensja rośnie, tak mieli wpisane w kontraktach. A na pewno tak było kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz.

1

@Avada Kedavra A ja to sobie tłumaczyłem romantyzmem futbolowym, a to jednak źle?:)

2

@kerouac No szkoda szkoda...
@lukasbarca86 grubo:) U Ruskich wczoraj fart na farcie. Dwa mecze i drugie gole wpadały po 94 minucie:)

2

@Kurkmen Przemeblować skład w tym wypadku to usunąć Leo ze swoją świtą.

0

@lukasbarca86 stawiam na leeds albo braga X2.

0

@daro22 jak absolutnie nie wybielam zarządu, natomiast cieszyłem się z każdego z powyższych transferów. No może z dwóch i pół tranferów:) Po szopce grieza rok wcześniej z tym jego śmiesznym filmem trochę mniej, nie zmienia to faktu, że do klubu przyszło trzech topowych graczy. Co dalej? Wszyscy wiemy.

5

@MarFan ale nie dyskutuj ze mną czy przepisy są absurdalne czy nie, bo ja nie mam na to wpływu. Kontakt był, według przepisów to karny. Ile masz fauli, że piłkarz wbiega przed obrońcę, żeby dać się sfaulować. ktoś dobrze wczoraj napisał, że nawet Semedo no protestował. Co Ty chcesz ugrać?

1

@SeeleyBooth Auuu musiało boleć. Z resztą Rio Ave przegrywało już 0:2, żeby do przerwy wygrywać 3:2. Doliczył 5 minut, grali do 100. Ciekawe meczycho... szkoda tych paru stów.

3

@MarFan Obejrzyj powtórki, wyjdź na podwórko i niech ktoś Cię lekko dotknie w pełnym tempie. Jak nie wywalisz się na łeb to odszczekam swoje zdanie, że karny słuszny.

2

@Rysiu Ale przypomnę, że Dembele przychodził jako gwiazda i najlepszy gracz Bundesligi, Cou jako gwiazda Premier League, a Griezmana wszyscy znali w Barcelonie i wiedzieli na co go stać. To naprawdę akurat nie jest winą zarządu, że te transfery nie wypaliły.

1

@JohnA Jak dla mnie to naprawdę trzeba być ułomnym szukając tam spisku sędziów:)

0

@A_Gomesinho_21 jasne:) ja dopiero zaczynam wierzyć. Pozytywnie mnie dzis zaskoczył :)

2

@FafitFCB Leo nigdy nie jest sam, trwa przy nim jego wierny giermek Luisito i drugi don Arturo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?