0

@Colon To nie woda czy butelka, ale uwielbiam i muszę rzuć gumę jak gram w piłkę.

0

@BarcaInfo liczę na zmiany w składzie co do pierwszego, liczę na prawdziwego kapitana!:)

Co do drugiego szacun dla Antuana. Widać, że mu zależy:)

0

@ronni37 Niedawno mówiłem, że naszą lewą stronę mogłoby zrewolucjonizować tylko dwóch ludzi, jeden już grał u nas a drugi trafił do Realu (tylko ten bez brzucha, ten z Chelsea:)). Ale tak sobie myślę, że Sane i Sterling też mogliby zrobić robotę. Sane szybki, techniczny, mocno trzymający się na nogach... kozak.

1

@MichalZZZ Wiedziałem, żeby ktoś był jeszcze!!:) Lila

2

@masq Każdy "podwieszony" napastnik nie zda egzaminu z Leo. Bo on jednak ciągle gra schodząc do środka. Z drugiej strony gra tak od lat, a wciąż rządzi:) Niczym Radovic w Legii, jeden zwód a cała liga jeździła na dupie:) Ba! Carvajal również:)

PS żebym nie został źle zrozumiany. To nie to, że Leo ma jeden zwód, tylko, że ciągle gra tak samo a wciąż jednak nieprzewidywalnie. I tak samo grał Rado, niby jeden zwód, a wciąż się nabierali:)

1

@MesQueUnClub_87 Barcelona się tak nie pastwi jak Argentyna, a tutaj? to tylko LaRambla. Śmiem twierdzić, że nasze zdania koło ucha mu lata:)

0

@arasz1819 myślę, że w każdej debacie, w której jedna osoba znałaby pytania druga mogłaby polec... ale z drugiej strony co nowego powie obecny? Dałem 13,14 dam 20, dałem 500+ itd. Chociaz w sumie wczoraj widziałem coś "nowego" :D doszła "Warszawka", ciekawe czy z Żoliborzem na czele, czy jednak bez:)

1

@MichalZZZ Debra miała coś w sobie:) Rita tutaj była taką cichą myszką, a później zobaczyłem ją w "Świętych z Bostonu"... ajaj:) no i Hanna....:) (ps myślę, że sam uśmiech mówi za siebie)
co do Christine Hill (Courtney Ford) widziałem ją w "Poznaj moją żonę" i zapadła mi w pamięć pozytywnie:) Dextera oglądałem dawno i przyznam, że zapomniałem, że tam grała.
Batista? Nie moja bajka:)

0

@patry295 Ty "czarna owco":)

3

@FC1899Barca W punkt. Każda "gwiazda" zblednie przy Leo, w sumie poza Neyem:)

0

@Nolife1899 Cavani dla każdego to dobra opcja:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avada Kedavra Jović... i z Rebicem podbiją ligę:) Chociaż wole nie, nie szkoda mi Milanu:)

@Chwytliwy @Chwytliwy Haller świetny, w Niemczech było głównie Jović i Rebić, a to Haller miał świetne liczby.

0

@Avada Kedavra Nie zgodzę się, w takim razie Suarez też nie powinien tu trafiać. Vidal to rozrabiaka, ale nie w Barcelonie. Bałem się tego transferu, ale jest ok:)

0

@marcin000019 argument, z którym się nie dyskutuje:)

0

@MichalZZZ Jeśli apolityczny to będzie ciężko wrócić:) Dla gdy aktorskiej polecam Homeland. Głowna aktorka mega irytująca, ale to jak gra mimiką... złoto:) chociać to też taki "polityczny".

0

@kamilo0066 każdy kiedyś miał słabszy mecz albo 10:) Facet walczy, gryzie trawę. Nie chce go przez 90 minut i będącego bez formy, ale też bez przesady, że "nigdy nie powinien tu przyjść. "

2

@marcin000019 A JEŚLI on ustala, żeby gracze bez formy (Suarez,Vidal) ciągle grali, brew trenerowi to też wszystko w porządku?
Pytam czysto teoretycznie, już "toczyłem" bój wcześniej, to tylko gdybanie, ale jeśli tak jest, to wszystko w porządku?

3

@Avada Kedavra Bez przesady:) Ma gorszy okres i powinien siedzieć, ale tyle ile on ma jaj z TerStegenem , to reszta razem wzięta nie ma:)

2

@marcin000019 A jeśli jest ktoś po stronie klubu a nie "naszego kapitana" tzn, że nie jest prawdziwym Cule?

0

@Jakchcesz Do Luisa:)

0

@arasz1819 Dopóki są matematyczne szansę to wierzę i ja:)
Digne byłby duże lepiej postrzegany gdyby Leo zagrał mu te "dwie/trzy" piły tak jak do Alby.
Tak Alba to top w formie:) Nie mam wątpliwości, to że burak to inna para kaloszy:)
Zarząd? Wszyscy wiedzą, ja sobie tylko chciałem "pogdybać" o Leo:)

1

@kerouac Myslę, że wystarczy na początek odstawić te "śmieci" - "totalnie słodkie napoje (wcześniej monsterki, red bulle niemal codziennie)" i już będzie różnica.

0

0

@arasz1819 Wstawił ktoś kilka dni temu statystyki Suareza. Gole i asysty, byłem zdumiony jakie to piękne liczby. Nie jestem zwolennikiem Griezmanna, to niechęć do buractwa jakie sobą reprezentuję na boisku Suarez jak również Alba.
Co do tego drugiego, boli mnie jak potraktowano Digne'a. W obronie nie był gorszy od Alby, w ataku wielokrotnie pokazywał się wychodząc w stylu Alby, czy ktoś posyłał mu piłki jak Albie? nie.. smutne jest kolesiostwo.

2

@Siuwaks Karny jak byk:)

0

@LuisSalvano Mi chodzi tylko o Suareza, gość kopię się po czole co 3-4 mecz. macha rękoma, krzyczy. Taki frustrat. jeśli on ma być wciąż trzonem (zrobił wiele dla klubu, ale już czas ze sceny zejść), to ja wolę Breithweita. Czy Puig i Fati dzisiaj grając co mecz wejdą na najwyższy level z buta jak to miało miejsce z Busim, Krkicem czy Pedro? Nie wiem, póki co jest dobrze. Ale to czas zweryfikuję. Tylko, że dla mnie Puig i Fati to wciąż "To nie jest klub, który może poświęcić kilka lat, aby testować wielu młodych chłopaczków kosztem trofeów" - takie chłopaczki, podobnie jak Arthur. Czas zweryfikuje.

@arasz1819 Messi to dla mnie najlepszy piłkarz w historii. Byłem, jestem i będę mu wdzięczny za to, że jest/był, bo chyba źle odbierasz to co piszę. To, że mam jakieś "ale" nie znaczy, że nie mam do niego szacunku.

Dobra inaczej, skoro gdybanie jest złe i Ci się nie podoba to chętnie poznam Twoje "puzzle". Wg Ciebie tak Valverde jak i Setien, trzymają na boisku Suareza, totalnego bez formy, 90 minut bo liczyli/liczą na jego przebłysk?


0

@mroofkoi4t Chciał odejść. Wolał grać niż siedzieć na ławce i czekać 4 sezony, aż może odejdzie Xavi.

0

@MesQueUnClub_87 Messi nakrywa czapką każdego:) powtarzam, nie wiemy jak jest, ja pisze tylko, że gdyby się okazało, że to on decyduję o składzie to mi się to nie podoba. GDYBY... po prostu gdybam.

0

@LuisSalvano Nie przerzucę się bo z klubem się jest na dobre i na złe. Tak juz sobie wybrałem za małolata Barcelonę i raczej tak zostanie. "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce":)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?