2

@Coutinho007 póki co to pokazywał ze nie. Z reszta Betis po wznowieniu rozgrywek to mizeria.

2

@Danny Gaucho ja powiem co innego... dobra robota fryzjera :)

0

@Kapitan hawk zestawilbys to z cenami.

1

@kubix05 piękna :)

0

@qbuteq idź w mieszkania :)

1

@sidzej Warszawa (mieszkam) normalnie. Oczywiście są odstawione stoliki, albo „zajęte” sztucznie miejsca zeby nie siadali obcy obok siebie.
W zeszłym tygodniu byłem w Olsztynie. Pełen luz:)

0

@Destuuur Dużo bardziej niż Atleti:)

0

@cinero1996 Ale to są oceny osób, które wchodzą na flaschscoro podobne strony patrzą "ee żadnej asysty, żadnego gola, słaby Busi/Thiago dzisiaj".

1

@fcbarcafan19 Jak spojrzałem na twraz to już "widzę", że był w LA:)
Wspomniałeś o celebracji MŚ ale zdobył dwa złote krążki, ładnie:)

1

@arasz1819 jak wejdziesz w profil to jeśli dobrze pamiętam pod nickiem masz informację kwarantanna.. tfu "uzytkownik zbanowany" czy jakos tak:)

0

@Ghotti to jakie ma przyjęcie, przerzuty, kapitalnie się na niego patrzy. Co do statystyk to jestem w szoku bo i Myla i Kimiś kozacko w tym sezonie.

5

@arasz1819 tak.

2

@Encore No bajka, ostatni mecz 3 asysty:) Do tego Gayle gol, który załadował chyba ok 30 goli poziom niżej no i gol mojego ulubieńca z Atlanty United - Almiron:)

1

@fcbarcafan19 tak na szybko Vlade Divac - Sacramento Kings mi się kojarzy. Co prawda „pare” lat temu i mogłem pomylić/zapomnieć. A tu LA;)

0

@Encore Newcastle zadziwiająco dobrze. Długo czekałem, z taką ofensywą, az zaczną grać:)

0

@Barca1992 Odpowiedź 7 postów niżej.

1

@Chakalaka 80?! kurka, dobrze wygląda.

1

@Admin030 ciężkie..

8

@pikass14 proszę sprawić, żeby oczy tego słodziaka były pełne radości:)

0

@Barca1992 To na początku, przecież później powiedział, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków tylko tych, którzy na niego głosowali, czy jakoś tak:)

0

@DarekFCBnaZawsze i co tam piszą?:)

1

@Chwytliwy ej @Chwytliwy no 3 wpisy niżej:)

0

@MesQueUnClub_87 Pytanie czy naprawdę się pojawiła? To takie gdybanie jak moje, że może on "trzyma" Suareza w składzie przez 90 minut:)

5

@arkasath dodałbym jeszcze, że żarty "gość gra do przodu, u nas musiałby grac do tyłu,a tego nie umie" również:)

0

@Danny Gaucho kto to ten z 412?

Wiadomo coś o Zlatanie? Zostaje, idzie? Jak on tam?

1

@Tomo1989 W Białymstoku jest Jaga!!:) żarcik:)

1

@emeu i pod lajki..? Kurka mam jeden więcej. Chciałbym Ci oddać:(

Edit: jest! przebito:)
proszę dawać herby za śmieszny wpis @emeu owi:)

1

@SonBarcaGoku ambicją tak, umiejętnościami... bez komentarza:)
@Colon albo Sarri z fajkiem:)

16

@emeu "Nie zesrałem się bo jestem w pracy od 6.30." hahahaha padłem:) Widzę zachowawczo:)


0

@Seburo o to to:) Zapomniałem o Arjenie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?