escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 póki co to pokazywał ze nie. Z reszta Betis po wznowieniu rozgrywek to mizeria.
2
@Danny Gaucho ja powiem co innego... dobra robota fryzjera :)
0
@Kapitan hawk zestawilbys to z cenami.
1
@kubix05 piękna :)
0
@qbuteq idź w mieszkania :)
1
@sidzej Warszawa (mieszkam) normalnie. Oczywiście są odstawione stoliki, albo „zajęte” sztucznie miejsca zeby nie siadali obcy obok siebie.
W zeszłym tygodniu byłem w Olsztynie. Pełen luz:)
0
@Destuuur Dużo bardziej niż Atleti:)
0
@cinero1996 Ale to są oceny osób, które wchodzą na flaschscoro podobne strony patrzą "ee żadnej asysty, żadnego gola, słaby Busi/Thiago dzisiaj".
1
@fcbarcafan19 Jak spojrzałem na twraz to już "widzę", że był w LA:)
Wspomniałeś o celebracji MŚ ale zdobył dwa złote krążki, ładnie:)
1
@arasz1819 jak wejdziesz w profil to jeśli dobrze pamiętam pod nickiem masz informację kwarantanna.. tfu "uzytkownik zbanowany" czy jakos tak:)
0
@Ghotti to jakie ma przyjęcie, przerzuty, kapitalnie się na niego patrzy. Co do statystyk to jestem w szoku bo i Myla i Kimiś kozacko w tym sezonie.
5
@arasz1819 tak.
2
@Encore No bajka, ostatni mecz 3 asysty:) Do tego Gayle gol, który załadował chyba ok 30 goli poziom niżej no i gol mojego ulubieńca z Atlanty United - Almiron:)
1
@fcbarcafan19 tak na szybko Vlade Divac - Sacramento Kings mi się kojarzy. Co prawda „pare” lat temu i mogłem pomylić/zapomnieć. A tu LA;)
0
@Encore Newcastle zadziwiająco dobrze. Długo czekałem, z taką ofensywą, az zaczną grać:)
0
@Barca1992 Odpowiedź 7 postów niżej.
1
@Chakalaka 80?! kurka, dobrze wygląda.
1
@Admin030 ciężkie..
8
@pikass14 proszę sprawić, żeby oczy tego słodziaka były pełne radości:)
0
@Barca1992 To na początku, przecież później powiedział, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków tylko tych, którzy na niego głosowali, czy jakoś tak:)
0
@DarekFCBnaZawsze i co tam piszą?:)
1
@Chwytliwy ej @Chwytliwy no 3 wpisy niżej:)
0
@MesQueUnClub_87 Pytanie czy naprawdę się pojawiła? To takie gdybanie jak moje, że może on "trzyma" Suareza w składzie przez 90 minut:)
5
@arkasath dodałbym jeszcze, że żarty "gość gra do przodu, u nas musiałby grac do tyłu,a tego nie umie" również:)
0
@Danny Gaucho kto to ten z 412?
Wiadomo coś o Zlatanie? Zostaje, idzie? Jak on tam?
1
@Tomo1989 W Białymstoku jest Jaga!!:) żarcik:)
1
@emeu i pod lajki..? Kurka mam jeden więcej. Chciałbym Ci oddać:(
Edit: jest! przebito:)
proszę dawać herby za śmieszny wpis @emeu owi:)
1
@SonBarcaGoku ambicją tak, umiejętnościami... bez komentarza:)
@Colon albo Sarri z fajkiem:)
16
@emeu "Nie zesrałem się bo jestem w pracy od 6.30." hahahaha padłem:) Widzę zachowawczo:)
0
@Seburo o to to:) Zapomniałem o Arjenie:)