1

@adi7adi8 a i skład młody:)

0

@Encore @Chwytliwy W końcu! Niech chłopaczyna wraca na swój poziom:) Ale prawda jest taka, że obrońcy porażka przy tym golu:)

0

Bornemuf raz:).

Edit cofka:(

1

@VamosRakieta miałem to napisać:)

0

@Encore mówiłem:D

2

@Hiacynk Oby nie dali ciała, jakoś wygląda na to jakby to Leeds chciało awansować... ale tak nie do końca. Chcieli ale się wahali..

0

@vangoor Jaka jest alternatywa? Tylko mi nie mów, że Konfederacja bo mnie oni zupełnie nie interesują. Ludzie nie mają na kogo głosować. 95/100 jest skądś. Z Niemiec, z Rosji, z SB, matka była siostrą Hitlera, wujek Zbyszek bratem Czerczesowa itd..

2

@Encore Totki w Handicapie? Już z Shefield mieli mieć łatwo. Nigdy handi drużyn gdzie trenuję Mou:) Manu? Myślę, że można. Tam to nawet każdego strzelca. Martial, Rashford, Fernandes czy nawet Zielone Drewno:) Ps. w Manu liczę na wszystkich:) fantasy!!:)

1

@lucca87 wiem, ze to nie jest takie wszystko czarnobiałe, że częściej pomoże to co "nie ma" niż "ma". Niemniej swojej opinii nie zmienię:)

0

@lucca87 Ale ja jak dostanę tysiąc za przekroczenie 20km to się nauczę a on? Nie sądzę, chodzi mi o to, że jak kwota mandatu byłaby zależna od zarobków, to osoba zarabiająca kupę siana, która dostanie mandat 1000 to to oleje i dalej będzie jeździła jak chce. Jeśli natomiast dostałaby taka osoba 3000-5000 czy jeszcze więcej tysięcy w zależności od zarobków to może i taka osoba się nauczy.

4

@Colon Davids, Kluivert, Deschamps.

10

@tobiasson92 wysokość mandatów powinna być uzależniona od zarobków. Mnie zaboli 500 czy 1000, ale zarobas co pensja zaczyna się od 10000-15000 takim mandatem sobie wytrze odbyt.

0

@Rothan1 wszystkich nie znam, ale większość i sa to głównie gracze ofensywni... zobaczymy jak bedzie wyglądała defensywa za te kilka lat.

0

@Drahenfelst o to ciekawe... dzięki. Bo oni w sumie zaczynaja sezon na wiosnę. Zaraz by kończyli rundę czy jakoś tak. Dziękuje za info:)

0

@Drahenfelst umknęło mi totalnie. Wlasnie zobaczyłem. Zagrali po dwa mecze i widzę tabela anulowana. Anulowali te dwie kolejki? Wiesz cos?

2

Na Polsacie sport extra o 2 debiut drużyny Beckhama w MLS. dla wytrwałych :)

0

@kazbychu jak ona śmiała przyjść w ogóle na wiec z koszulką "Konstytucja"? Nie dziwie się, że tak zareagowali, sama mogłaby dać radę czterem czy pięciu, ale z siedmioma powinna mieć problem... uf policja. I tak śmieszna sytuacja, jemu każą odejść a gość za nimi idzie z kamerą:D

0

@Homeopata8989 to już w lipcu się wybiera?:D

0

@SeeleyBooth Niestety...

22

Malcom z kolejnym golem.

Edit. Ale brameczka... szkoda chłopa.

2

@MarioVeB! Przecież za Hołownią stoi TVN, więc jego wyborcy nie oglądają tvp, nie mają co się produkować:)

0

@Kuracjusz Obawiam się, że jakiego poziomu by nie reprezentował to ten TOP ma zagwarantowany do emerytury. Tak czy inaczej, tak jak napisał poniżej @Esteban_ jest chłop w formie.

0

@Kuracjusz przecztałem atencjusz, patrząc na fotkę pasowałyby:)
Strzela ładne bramki z dystansu, ostatnio wpadło z wolnego. Odblokowany:)

9

@KmN Kolejka dla wszystkich?:D

gratki:)

1

@Mario96w jako typowe janusze z Polski:D trafiliśmy w kwietniu w Sydney wyprzedaże bo tam już się kończyło lato. Znaleźliśmy duży sklep z ubraniami, nabyłem 3 koszulki, czapkę i japonki za 12 dolarów. Pomyślałem podobnie do Ciebie, fajne, ale tanie więc pewnie 2-3 prania i po koszulkach. Jak się okazało, opowiedzieliśmy o tym Polakom, których spotkaliśmy na campingu, którzy mieszkają tam już od kilku/kilkunastu lat i oni powiedzieli, że właśnie w tym sklepie, akurat jakość nie idzie w parze z ceną. Ubrania są tanie, ale dużo lepszej jakości niż te droższe.

@MarioVeB! opinie mnie interesują innych ludzi :) podobnie jak @Kluivert_P staram się nie bawić w półśrodki i nie nabywać tego samego "co chwila".

0

@Cwaniak4 Haha czytam komentarze i u smiałem się przy Twoim, ale jednak @Barwindg załatwił temat:)

0

@Comentateiro Kiedyś już wspominałem o tym, ale oni nawet kibiców nie mają:) Kiedyś siedziałem na derbach przy "sektorze gości". Było 2, słownie DWÓCH typków:D wiem, że to "wyjazd", ale bez żartów:D

1

Dawać mi tu Duńczyka!:)

2

@Cobra303 gra tam od miesięcy;)

1

@YoNoEntiendoNada @Encore twarz troche "zmęczona" ale figura zawsze prima sort:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?