escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 świetnie! Hwang będzie drugim Haalandem:)
0
@Davvd siedzę i siędzie, myśle i myśle... czego naprawdę mi brak :)
1
@PanZagadka ponoc ma. Nie powinno sie zalewać wrzątkiem. Ja jesli robię rozpuszczalnik to czekam az woda troche „ostygnie”;) ale na szczescie kilka/naście kaw w roku na działce:) w domu podobnie jak @Odesseiron bogol, myśli za mnie ekspres;)
1
@Bamboleo niezbyt trafne porownanie;)
4
@DanielOOL ach Daniel Daniel:)
12
@Shapiro nie oglądałem debat dzisiejszych, widziałem kilka wcześniejszych obecnego prezydenta. Warto do swojego wpisu o Trzaskowim dodać ze i obecny nic nie mówi poza „dałem 13, dam 14, dam 20, dałem 500+, przez osiem ostatnich lat”. Akurat w tym idą podobnie:)
0
@Norkusik hahahaha nie mogę jak żwawe babcie:) dziwne... w Warszawie to głównie takie co to siły nie mają w autobusach nawet skasować biletu. najpierw lecą gdzie miejsce wolne, a potem proszą "czy możesz pan skasować mój bilet?". Chociaż już dawno nie jeżdżę i może wraz z nowym rządem przyszły nowe siły:)
2
@zadafcb Niby tak:) A przecież jeszcze Derrick Rose... ach:) co ja tam wiem:) rzucam nazwiskami, które zgooglowałem w necie, żeby tylko pogadać o NBA:)
0
@GallAnonim Mou lubi to:) Lloris znalazł kreta?:D
2
@Encore właśnie:) i @Kajtek77 właśnie:)
uwielbiałem patrzeć na niekonwencjonalne zagrania Rondo w Bostonie. Pamiętam jak Jason Williams odgrywał piłki do swoich kolegów:) złoto:)
0
@Encore W ostatnich 10 latach naprawdę tych piątek można by ze trzy zrobić:)
0
@Coutinho007 jak Samu to brać!:)
0
@zadafcb @Kajtek77 @Encore a np Howard nie powalczyłby z Davisem?
Wiem, że Harden ma sporą grupę antyfanów, ale on Westrbook, czy nawet Chris Paul to też topy w swoim prime... czy nie? :)
1
@Hushovt poniżej:) można też patrzeć na flashscore:)
@Coutinho007 Widzę dużo pozytywnych opinii, ciekawe jak się rozwinie.
6
Zobaczcie bramkę Isaka!!:) Wow:)
2
@Przemek2323 tak naprawdę to jest ostry cień mgły :)
1
@Keson Oleguer, mimo że zapchajdziura to taki sentyment jest. Taki nasz, barceloński:) myślę, że sporo osób go nie kojarzy jednak:)
1
@FC1899Barca skurczybyki pamiętają po kilkadziesiąt lat:)
1
@NeroTFP Rzadko kiedy oglądam towarzyskie, czy mecze o tak ważne trofeum:) Ale ten mecz akurat oglądałem, i to jak potraktował Puziol Ronniego, to aż mam ciarki za każdym razem kiedy to widzę. Jeden prawdziwy kapitan, drugi prawdziwy i jedyny magik:)
0
@ArdoFCB Cisowianka lekko gazowana. Smakowe za słodkie:)
2
@MesQueUnClub96 under under:)
0
@Katalonbar cieszę się :) szkoda ze wczoraj Duńczyk po takim pięknym wyjściu w górę nie zdobył gola. Byłby komplet:)
0
@okiemtypera_lucaxx95 No atencjuszu, taki podprogowy przekaz:) niech bedzie, dodaje do obserwowanych!;)
Ps z dystansem:)
4
@masq w drugiej turze bede i ja wyborcą Trzaskowskiego, wiec pozwolę sobie odpowiedzieć. wali mnie jaki kolor będą miały ławeczki i jaka bedzie ich liczba. Cieszę się ze w ogole będą bo w wielu miejscach brak. Jeszcze powinni przy każdej ławce dokładać śmietnik, bo tych tez brakuje w Warszawie.
0
@justfootball ja juz abstrahuje od tvp bo gardzę wiadomościami, bardziej chodzi mi to czepianie się Trzaskowskiego za to czego nie zrobił w Warszawie, a co obiecał.
1
@justfootball nie chce się mądrzyć, ale Trzaskowski miał troszkę mniej czasu na swoje obietnice niż Duda.
0
@okiemtypera_lucaxx95 taktyk:) sprawdzę wieczorem jak poszło statystykom :)
1
@Coutinho007 cała trójka przez Ciebie wymieniona może czyścić buty jesli o Bojana chodzi:) tak szybko zaczął, w taki młodym wieku:)
0
@Shroud ta pierwsza to samobój:) póki co tylko ta, ale zamyka i tak:)
0
No i ja to kupuje :) Anna Nowak Ibisz;)