0

Piękny i 3:1!:)

1

@Kamilos84 zagrzmocił aż miło!:)

1

@Kapitan hawk Zobaczyłem skład Parmy i pomyślałem, że nawet tym składem Napoli ich ogra, ale przy 1:1 i zmianach jakie zrobił trener Parmy czułem pismo nosem:)

0

@gumaz Myślę, że tak:) A Fiora? Nie ryzykowałbym:) Ale przekonamy sie po 23:)

1

@gumaz cała włoska over 1,5 bramki i Chelsea - Liverpool:) Bardziej ryzykownie Inter- Fiora, Torino-Verona i Anglia over 2,5:)

2

@Hiacynk Cutrone i Ribery na przeciwko:) Może być dobry meczyk:) (czyt gole:D)

0

@Hrzan skupiłem się na filmie. @Goruul dzięki.

0

@Goruul o kur... ka!.. wiadomo co z nim?

1

@kerouac Dzisiaj jakby mniej tych świetnych dziewiątek.

1

@kerouac Ja zacząłem wielbić Kluiverta a mój bliźniak właśnie Batigola:) Mam sentyment do niego:)

1

@Kajtek77 Czy wiesz, że.... Czekam na kolejną literkę piłkarzy?!:)

2

@AnnaMarianna Anno Marianno, to taki żarcik, że taka malutka:) Wiem, że nie ma 120:) Niemniej przy Kliczce wygląda jak karzeł:)

2

@Kettger Wyborową powinno się zmienić na "(Wie)Czysta":)

2

@norbi77 Jest bardzo atrakcyjną panią:) natomiast na różnych galach wyglądają dosyć zabawnie:) o urodzie nie dyskutuję:)

1

@norbi77 Taka ciekawostka, o której pewnie sporo osób wie, ale też pewnie sporo nie wie. Ta dama ma z metr 20:) a jest już od wielu lat partnerką Kliczki:) (jednego z dwóch:P)

1

@tigerekxd Ceny będą rosły. Było 3-4 na początku, teraz jest kilkunastu i doszły panie. Kabarety odejdą do lamusa za chwilę... Standupy podbiją "rozrywkę". Ale tak jak wspomnieli wcześniej, tam jest specyficzne poczucie humoru. Radzę sprawdzić wcześniejszy program czy nawet dwa, "bohaterów" na których się wybierasz. Ja byłem kilka razy i za każdym razem płakałem ze śmiechu:)

1

@ukiii powtórzę, jego kandydatki nie przegrywają z popularnością. Dla mnie po prostu nie sa lepsze od innych, ot co. Nie rozumiem tych żali użytkownika @VenoM

1

@polcza koło Marceliny to niewiele stało jak dla mnie:) obym nie zapomniał. M i Z wędruje do niej wlasnie:)

1

@MichalZZZ dodałem nazwisko w poście wyżej ale masz i tu, ja wiem ze chcesz „wygrać” Najdłuższa dyskusje, ale nie ma szans z @VamosRakieta
Michale oddaje swój głos na Klaudię Halejcio:)

3

@ukiii zastanawiałem się nad starszymi kandydatkami wyżej i nizej wspomnianymi. Hayek, Halle Berry, K. Heigl, ale masz racje, niech idzie nasze!! @MichalZZZ Klaudia Halejcio ma moj głos.
Za to jaki ma dystans do siebie:)

https://www.instagram.com/p/B5_DU9el5gD/

https://www.instagram.com/p/B91pizZFEBP/?hl=pl

0

@DonMatteo901 kim jest ten pan ze ma czelność dawać tak błyskotliwe rady? „I wracam do milczenia”... jak on nie potwierdzi transferu, to chyba nie bedzie żadnego :(

0

@Janiama patrząc przez pryzmat zarobków to w sumie każdy transfer z Polski będzie lepszy:) mnie po prostu martwi to ze oni mogą tam zginąć niczym Kapistka czy Kurzawa.
@Arkon zobaczymy co on tam pogra w tym Monaco.

0

@Arkon Czas ich wszystkich zweryfikuję. Dla mnie dla obu za wcześnie.

0

@DejMian111 Widzom jak i uczestnikom sprawia to radość. Poczytaj trochę, futbol to piękna sprawa. Chyba, że Ty nie o tym:)

0

@Arkon Jóźwiaka nie biorę pod uwagę:) W Poznaniu wiedzą co robią, to samo było z Gumnym, grał już swoje i już witał się z gąską w Leverkusen, ale niestety kontuzja. Niemniej jednak, obaj już trochę pograli w eklapie.

0

Jeden włoski zawiódł, oby drugi dał trochę radości:) jazda Sassuolo!:)

0

@Janiama Myślisz, że to dobry ruch? Mnie jakoś smucą takie strzały po kilku dobrych tygodniach/miesiącach gry. Oczywiście niech przykładem będzie nie kto inny jak Kapustka, ale mamy również Kurzawę z Górnika. No Kądzior co prawda błyszczy, ale to nie poziom choćby drugiej ligi angielskiej.

0

To naprawdę może być dobry mecz, nie do jednej bramki. Bologna od wznowienia nie strzeliła tylko w jednym meczu gola, z Juve. W ostatnich 7 strzelała. Pokonując między innymi Inter 1;2. Gole powinny padać:) A i Bologna lubi rożne i ma kim nabijać na skrzydłach:)

2

@okiemtypera_lucaxx95 Niech strzela:) Na kapitanie w fantasy:)

5

@BaroPodertos Zaczęli parę dni temu. Jednak kluby graja w europejskich pucharach, takie PSG czy Lyon muszą zacząć grać. Niższe ligi holenderskie też grają, chociaż Eredivisie czeka, chyba że przeoczyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?