0

@Encore Obraziłem się na poziom Legii:) Dawno nie byłem:)

0

@tristan87 kur...ka. Polsat lansuję Defenzywnego Hajtę, a teraz Ci będą lansować tego jegomościa?

0

@Encore Ma wystąpić w "Kosmicznym Meczu 2", lepiej więc żeby dobrze się prezentował:)

1

@Lopezz80 20 kg temu więcej, na pewno!:)

1

@Sysia11 Naprawdę dziwię się, że ten gość tam gra. Dla mnie nie wyróżnia się niczym szczególnym.

1

@Kamiloza91 Nie ma Theo, Nie ma Kjaera... może może...

1

@kerouac 2 137 590 miejsce 1914:) a jeszcze jedna kolejka!!:) odrobię:)

0

@Gall Nikt nie ma takich nóg jak Steczkowska:)

0

@tadzik447 z wiekiem coraz ładniejsza:)

0

@MichalZZZ masz juz dziesiątki pięknych kobiet na swojej „La zabawie”:)

0

@MichalZZZ łatwizna :)

0

@MichalZZZ Mila Kunis?

1

@KapiFCB mnie osobiście dziwi ilość fanów jego fallusa tutaj:) Jeśli znasz Borka to wiesz ze lubi popłynąć z jakimś tematem i jeśli Ci się to nie podoba to nie włączaj :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 ja za Lechią. W Cracovii chyba grywa najmniej Polaków. Nie podoba mi się ta druzyna.

0

@KapiFCB pytał ktoś wczesniej, wiec zacytuje siebie - ja lubię go słuchać, wiec dla mnie ciekawie. Natomiast nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Zagotował się tradycyjnie przy jednym i tyle.
Jesli jesteś jednym z tych których grzeje jego faja, to nic nowego się nie dowiesz.

1

@DaPi aha:) nie zrozumiałem. Nie ogladalem.

0

@DaPi myslalem ze gromnice ;)

A na poważnie. Poszukaj internety, youtuby. Sporo tego jest. Zwłaszcza na początek :)

1

@DaPi dwa razy ogromnictwo to juz cos nie tak... co to?:)

0

@Kremisco ja lubię go słuchać, wiec dla mnie ciekawie. Natomiast nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Zagotował się tradycyjnie przy jednym i tyle.
Jesli jesteś jednym z tych których grzeje jego faja, to nic nowego się nie dowiesz.

0

@DonMatteo901 ciagle go boli to samo. Mógłby wyjść powiedziec „wysłałem” pindola swojej pani i tyle. Chyba ze wysłał ale nie do swojej pani i tu mamy problem. Bo on tu mówi ze wyjaśniał juz tyle razy, wiec ja nie wiem... wyjaśnił w koncu czy tylko się denerwuje na ten temat?

2

@SonBarcaGoku śmieje się do monitora:D To jadłby krotko mówiąc:D

0

@Hiacynk Wiesz jak się skończy? 0:0:D a na poważnie liczę na taką kanonadę jak wczorajszy hit w Anglii:) Z takimi armatami i defensywami, powinno tam aż grzmieć!:)

1

@FC1899Barca na Mykonos niejedna gwiazda ma chałupkę:) A jeszcze większa ich ilość spędza tam urlopy:) Dlatego tez to chyba najdroższa z wysp greckich na urlop dla polskiego janusza:)

0

Komentarz usunięty

0

@Pewex Mega:) (15 znakow)

0

@Pewex Kimmich, Rudy, Mbappe.

1

@Gomess Bayer czy Bayern.. może pomyśleli, że jeden pies:)

1

@marnow Przynajmniej 2 gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?