escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Obraziłem się na poziom Legii:) Dawno nie byłem:)
0
@tristan87 kur...ka. Polsat lansuję Defenzywnego Hajtę, a teraz Ci będą lansować tego jegomościa?
0
@Encore Ma wystąpić w "Kosmicznym Meczu 2", lepiej więc żeby dobrze się prezentował:)
1
@Lopezz80 20 kg temu więcej, na pewno!:)
1
@Sysia11 Naprawdę dziwię się, że ten gość tam gra. Dla mnie nie wyróżnia się niczym szczególnym.
1
@Kamiloza91 Nie ma Theo, Nie ma Kjaera... może może...
1
@kerouac 2 137 590 miejsce 1914:) a jeszcze jedna kolejka!!:) odrobię:)
0
@Gall Nikt nie ma takich nóg jak Steczkowska:)
0
@tadzik447 z wiekiem coraz ładniejsza:)
0
@MichalZZZ masz juz dziesiątki pięknych kobiet na swojej „La zabawie”:)
0
@MichalZZZ łatwizna :)
0
@MichalZZZ Mila Kunis?
3
@MichalZZZ Jennifer Lopez.
https://www.instagram.com/p/CC3mohVJjlo/?hl=pl
https://www.instagram.com/p/CCqpER2JlqV/?ig_mid=1CB7BE4C-E591-4326-9C92-96119C567F89&utm_source=igweb&fall_back_to_web=false
1
@KapiFCB mnie osobiście dziwi ilość fanów jego fallusa tutaj:) Jeśli znasz Borka to wiesz ze lubi popłynąć z jakimś tematem i jeśli Ci się to nie podoba to nie włączaj :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja za Lechią. W Cracovii chyba grywa najmniej Polaków. Nie podoba mi się ta druzyna.
0
@KapiFCB pytał ktoś wczesniej, wiec zacytuje siebie - ja lubię go słuchać, wiec dla mnie ciekawie. Natomiast nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Zagotował się tradycyjnie przy jednym i tyle.
Jesli jesteś jednym z tych których grzeje jego faja, to nic nowego się nie dowiesz.
1
@DaPi aha:) nie zrozumiałem. Nie ogladalem.
0
@DaPi myslalem ze gromnice ;)
A na poważnie. Poszukaj internety, youtuby. Sporo tego jest. Zwłaszcza na początek :)
1
@DaPi dwa razy ogromnictwo to juz cos nie tak... co to?:)
0
@Kremisco ja lubię go słuchać, wiec dla mnie ciekawie. Natomiast nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Zagotował się tradycyjnie przy jednym i tyle.
Jesli jesteś jednym z tych których grzeje jego faja, to nic nowego się nie dowiesz.
0
@DonMatteo901 ciagle go boli to samo. Mógłby wyjść powiedziec „wysłałem” pindola swojej pani i tyle. Chyba ze wysłał ale nie do swojej pani i tu mamy problem. Bo on tu mówi ze wyjaśniał juz tyle razy, wiec ja nie wiem... wyjaśnił w koncu czy tylko się denerwuje na ten temat?
2
@Dertinho @MacixxPL https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8729724#comment-8729724
2
@SonBarcaGoku śmieje się do monitora:D To jadłby krotko mówiąc:D
0
@Hiacynk Wiesz jak się skończy? 0:0:D a na poważnie liczę na taką kanonadę jak wczorajszy hit w Anglii:) Z takimi armatami i defensywami, powinno tam aż grzmieć!:)
1
@FC1899Barca na Mykonos niejedna gwiazda ma chałupkę:) A jeszcze większa ich ilość spędza tam urlopy:) Dlatego tez to chyba najdroższa z wysp greckich na urlop dla polskiego janusza:)
0
Komentarz usunięty
0
@Pewex Mega:) (15 znakow)
0
@Pewex Kimmich, Rudy, Mbappe.
1
@Gomess Bayer czy Bayern.. może pomyśleli, że jeden pies:)
1
@marnow Przynajmniej 2 gole.