2

@Kidd Jak Shelby to tylko Thomas:)

3

@MichalZZZ urzekła mnie Nicola Cavanis, więc na nią oddaje głos:)
Aż dziw, że nie ma żadnego fana Natalki Siwiec:D

0

@pt9 szmaciurka to zdrobnienie od szmata?

1

@jeyx77x mieście* ?:)

0

@NeroTFP Dzięki:) To już nie muszę czytać o co tyle hałasu:)

3

@TheNekro94 Edgar to był kozak:) technika, ale i samo to jaki byl charakterystyczny, długie włosy, okulary:) no i te reklamy!:) Mogę ciągle je oglądać, plus JogaBonito z Ronniem:)



1

@kerouac Później połowa u nas:)

0

@TheGoldenEleven w każdym takim zestawieniu bedzie mnie dziwiła obecność Hendersona.

1

@Slazmi bywały odpały...

0

@Enerio Sądzę, że dostał te szansę, nawet w Bayernie nie był pierwszoplanową postacią... Żałuję, ale chyba to profil zawodnika do nas.

2

@Encore Że ten Zaha jeszcze gra u tych miernot...

1

@fcbarcafan19 Ciro zdobędzie, jasne?:)

1

@fcbarcafan19 Lazio u siebie z Brescia i wyjazd Neapol, Juve natomiast wyjazd Cargliari i Roma u siebie. No myślę, że Ciro:)

4

@fcbarcafan19 CR nas nie interesuję:) Tyle razy co wczoraj sfrustrowany wymachiwał łapami to nawet Alba z Suarezem łącznie nie machają:) a dostali karnego w końcówce to nie trafił:)

2

@fcbarcafan19 34 Ciro i Lewy. Ciro jeszcze 2 mecze. Raczej bez szans Lewy.

2

@Misanthrope @MichVeB proszę. Sympatyczny Totti:)



@Esteban_ luzik:)

0

@Esteban_ to chyba nie było pytanie o Twojego ulubionego piłkarza, czy ja @NeroTFP źle zrozumiałem Twoje pytanie?

2

@NeroTFP Akurat to chyba nie jest najlepszy przykład. Ronnie (później Leo z tego co pamiętam) dostali owację, dlatego że zagrali wybitne spotkania. I akurat w tym konkretnym przypadku szacunek dla kibiców Realu, że potrafili docenić kunszt piłkarzy przeciwnej drużyny.
Co do pytania, Iniesta na pewno za bramkę na wagę mistrzostwa świata, ale to w Hiszpanii. Skłaniałbym się ku Puyolowi/Raulowi.

3

@MichalZZZ i Beckinsale i Upton i Heigl ale i ta u ubóstwiana przez założyciela wątku pani Kunis... wszystkie piękne, ale skoro była na H to idę i na K. Polki górą:)
Klaudia Halejcio:)


https://www.instagram.com/p/CB3ZbpEl3K8/

https://www.instagram.com/p/CBL6gBoFgkz/

1

@IronSanHybrid Przed Palladium w Wawie:) tak się chłopaki bawią:)

0

@Jaca27 1:) Neymar:) @tristan87

PS. Nie moge już edytować. W swoim pierwszym wpisie napisałem Neymar z małej litery. Nie celowo.

0

@Jaca27 a Cracovia się nie zbłaźni jak zagra w eliminacjach?

0

@Joe_Pesci Ty śmieszku:)

1

@Encore Dla kogo dobra dla tego dobra:) Ja jestem za pięknością z Bergamo:)
@Hiacynk i w tych brakach upatruje brameczek dla Atalanty:)

0

@Encore Dobrze wiedzieć, dzięki:)

@tristan87 patrząc na sparingi i ich ostatnie bezpośrednie mecze, to raczej nie będzie miał Ney problemu z golem:)

1

PSG o 21:15 final pucharu z St. Etienne. Mbappe, neymar, Icardi, Di Maria... na moje oko 3-5 goli samego PSG:)

0

@mkord Taki już jego "styl".

0

@Encore Kjaer jednak jest:)

1

@Encore i na ławce aż dwóch. dlatego jak pytał @okiemtypera_lucaxx95 na kogo stawiamy, to napisałem, że Lechia, bo Cracovia to nie jest "Polski" klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?