escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kidd Jak Shelby to tylko Thomas:)
3
@MichalZZZ urzekła mnie Nicola Cavanis, więc na nią oddaje głos:)
Aż dziw, że nie ma żadnego fana Natalki Siwiec:D
0
@pt9 szmaciurka to zdrobnienie od szmata?
1
@jeyx77x mieście* ?:)
0
@NeroTFP Dzięki:) To już nie muszę czytać o co tyle hałasu:)
3
@TheNekro94 Edgar to był kozak:) technika, ale i samo to jaki byl charakterystyczny, długie włosy, okulary:) no i te reklamy!:) Mogę ciągle je oglądać, plus JogaBonito z Ronniem:)
1
@kerouac Później połowa u nas:)
0
@TheGoldenEleven w każdym takim zestawieniu bedzie mnie dziwiła obecność Hendersona.
1
@Slazmi bywały odpały...
0
@Enerio Sądzę, że dostał te szansę, nawet w Bayernie nie był pierwszoplanową postacią... Żałuję, ale chyba to profil zawodnika do nas.
2
@Encore Że ten Zaha jeszcze gra u tych miernot...
1
@fcbarcafan19 Ciro zdobędzie, jasne?:)
1
@fcbarcafan19 Lazio u siebie z Brescia i wyjazd Neapol, Juve natomiast wyjazd Cargliari i Roma u siebie. No myślę, że Ciro:)
4
@fcbarcafan19 CR nas nie interesuję:) Tyle razy co wczoraj sfrustrowany wymachiwał łapami to nawet Alba z Suarezem łącznie nie machają:) a dostali karnego w końcówce to nie trafił:)
2
@fcbarcafan19 34 Ciro i Lewy. Ciro jeszcze 2 mecze. Raczej bez szans Lewy.
2
@Misanthrope @MichVeB proszę. Sympatyczny Totti:)
@Esteban_ luzik:)
0
@Esteban_ to chyba nie było pytanie o Twojego ulubionego piłkarza, czy ja @NeroTFP źle zrozumiałem Twoje pytanie?
2
@NeroTFP Akurat to chyba nie jest najlepszy przykład. Ronnie (później Leo z tego co pamiętam) dostali owację, dlatego że zagrali wybitne spotkania. I akurat w tym konkretnym przypadku szacunek dla kibiców Realu, że potrafili docenić kunszt piłkarzy przeciwnej drużyny.
Co do pytania, Iniesta na pewno za bramkę na wagę mistrzostwa świata, ale to w Hiszpanii. Skłaniałbym się ku Puyolowi/Raulowi.
4
@MichalZZZ Mar ce li na!! Zawadzka;)
https://www.instagram.com/p/CCWJblCpVNa/
https://www.instagram.com/p/CBh1z1yJu2z/
https://www.instagram.com/p/CBYM0SXpVeO/
3
@MichalZZZ i Beckinsale i Upton i Heigl ale i ta u ubóstwiana przez założyciela wątku pani Kunis... wszystkie piękne, ale skoro była na H to idę i na K. Polki górą:)
Klaudia Halejcio:)
https://www.instagram.com/p/CB3ZbpEl3K8/
https://www.instagram.com/p/CBL6gBoFgkz/
1
@IronSanHybrid Przed Palladium w Wawie:) tak się chłopaki bawią:)
0
@Jaca27 1:) Neymar:) @tristan87
PS. Nie moge już edytować. W swoim pierwszym wpisie napisałem Neymar z małej litery. Nie celowo.
0
@Jaca27 a Cracovia się nie zbłaźni jak zagra w eliminacjach?
0
@Joe_Pesci Ty śmieszku:)
1
@Encore Dla kogo dobra dla tego dobra:) Ja jestem za pięknością z Bergamo:)
@Hiacynk i w tych brakach upatruje brameczek dla Atalanty:)
0
@Encore Dobrze wiedzieć, dzięki:)
@tristan87 patrząc na sparingi i ich ostatnie bezpośrednie mecze, to raczej nie będzie miał Ney problemu z golem:)
1
PSG o 21:15 final pucharu z St. Etienne. Mbappe, neymar, Icardi, Di Maria... na moje oko 3-5 goli samego PSG:)
0
@mkord Taki już jego "styl".
0
@Encore Kjaer jednak jest:)
1
@Encore i na ławce aż dwóch. dlatego jak pytał @okiemtypera_lucaxx95 na kogo stawiamy, to napisałem, że Lechia, bo Cracovia to nie jest "Polski" klub.