escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta A co Cruyff mu odpowiedział?
1
Chyba ostatnim postem zostałem źle odebrany:) Ja kibicuje Barcelonie już od paru lat, i mam w planach jeszcze parę lat pokibicować. Chodziło mi o co innego. Gdy grają ligi to przy meczu Bayernu spusty "Och lewy z kolejnym golem", "Myla z 300 asysta w tym sezonie, ale niedoceniany", "Davies i Gnabry zjadają nasze skrzydła i wahadła i wszystkie Alby razem wzięte". I Bayern jest cudowny, przychodzi mecz z nami i nagle " a z kim ten Bayern tam grał pfff", "liga niemiecka słaba, nie maja żadnych przeciwników". Bayern jest dziś wyżej niż my, stylem i grą i wynikami i nie zapraszam do dyskusji na ten temat. Myślę, że część kibiców chce utarcia nosa Bayernowi (pomijając już samą rywalizację sportową) nie tyle dla samego wyniku (to oczywiste), ale żeby utrzeć nosa pismakom. To media w dużej części nagle wywołują taką niechęć w nas. Bo Lewy złota piłka, bo wyżej niż Leo... bla bla bla. Natomiast myślę, że większość kibiców z kilkuletnim stażem podchodzi na chłodno do tego meczu i przyzna, że Bayern DZIŚ jest sporo mocniejszy od nas.
Osobiście mam nadzieję, że taki będzie... do najbliższego czwartku, w piątek się odmieni:)
0
@Godlo potężne Alavesy i inne Teneryfy wychodzą na boisku z nami to i może my wyjdźmy, jak myślisz? Nie napisałem "boję się, nie wychodźmy, zjedzą nas". Tylko napisałem, że prezentują dużo lepszy styl niż my i mają lepsze wyniki niż my.
0
@Szicek10 tak właśnie napisałem, zobaczymy w piątek.
@D10SLEO @osa91 @Mathew86 "dzisiaj grą, wynikami, stylem są dwie półki nad nami", nasze "klepanie" w porównaniu z ich jest marne i nie wmawiajcie mi, że oglądacie mecze Barcelony z wypiekami na twarzach i uśmiechnięci. Co do reszty o Europie, to zweryfikuje piątek.
@marcin000019 zgadzam się, tylko że jest mały problem. Bayern od lat gra na takiej intensywności, a my ile zagraliśmy takich połów? Bo żadnego całego meczu od dawna:)
0
Widzę, że cholera boli wielki Bayern:) Dzisiaj grą, wynikami, stylem są dwie półki nad nami:) Dzisiaj i od kilku lat. Jak będzie w piątek? Zobaczymy:)
0
@Gosciuu no niech kupują:)
3
@BarcaInfo Myślę, że ogromna w tym zasługa żony. Niemiłosiernie mnie wkur... denerwują jej "chipsy ziemniaczane eco bio natur" 80gr za milion zł, ale są ludzie którzy to łykają:) Niemniej myślę, że gdyby nie Anna to nie mielibyśmy takiego Robka:)
0
@darek60 i dlatego nie grasz w piłkę:)
@trolownik jak dla mnie o to chodzi, że gdyby wychodził na podwórko z kolegami, dziewczynami i się szlajał to nie zrobiłby kariery:)
1
Jermaine Defoe: "Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem jak kumpel całuje się z dziewczyną. Zapytałem mamę, czy mogę wyjść na pół godziny. Odparła: – Nie, kiedyś mi podziękujesz.
Dziękuję jej każdego dnia." Matki to jednak są:) (matki a nie madki, że nie pomylić:)
0
@jeyx77x To wiesz, musisz mieć taśmę, obwiązać sobie.. to już będzie profeska 10:) Albo zainwestuj w malutkie:)
1
@jeyx77x "Nie znam się ale się wypowiem" Wydaję mi się, że ochraniacze są obowiązkiem, z tym że tak jak wspomniałeś. Ochraniacze 40 lat temu a dziś zmieniły się diametralnie. To jak wyglądają, z czego są zrobione itd. Skoro grasz to wiesz z kim mniej więcej i na jakim poziomie. Czy potrzebne są Ci "stare deski" czy nowe malutkie ochraniacze. A wygląd?:) Boisko to nie rewia mody:) Rób tak, żeby Tobie było dobrze:)
1
@fcbarcafan19 nie uważam, że Atalanta to gorszy zespół od Lyonu, StEtienne tym bardziej. Oba finały we Francji stosunkowo niedawno. Z Lyonem 90 minut bez gola, z StEtienne tylko 1:0 mimo ze goście grali od 35 min w 10.
Reasumujac, tak, myśle i mam nadzieje ze się postawią.
0
@Gall o!! Chyba tak!:)
1
@qbsonFCBarca to baw się dobrze!:)
2
@BarcaInfo i teraz fala prześmiewczych (słabych) komentarzy "ooo Dembele jeszcze bez kontuzji" za 3...2...1...
0
@Messibestplayerintheworld Dla mnie to "Chelsea(dziurawa obrona), Tottenham(cień zespołu z poprzedniego sezonu i tylko LE w następnym sezonie) i BvB (zespół który po przerwie nie grał najlepiej) " jest umniejszanie:)
1
@qbsonFCBarca Jestem nią:) a na poważnie prędzej się dowiesz na miejscu niż dodzwonisz;) Ale jeśli się zdecydujesz to wypełnij bardzo uważnie i jeszcze bardziej poprawnie karty, które dostaniesz od przewoźnika. Mój brat przeoczył jedno okienko i "pocałował klamkę" samolotu. jechał z Warszawy na lotnisko do Katowic i właśnie miał lecieć do Grecji. Ale skoro był już furą w Katowicach to uderzyli do Chorwacji:)
1
@NeroTFP Spokojnie, one nie odpuszczają tak łatwo:) Jeszcze będziesz miał okazję:)
1
@qbsonFCBarca nie dzwon i nie pisz. Podejdź do biura.
1
@Mr8lack Nie wygląda jakby o to chodziło:)
0
@Colon o i Salgado jest:) Lubiłem Salgado:) tak wiem, grał w Realu:)
4
@barcelonaLM @PaPo widziałem dumny z wyniku:)
0
@Tomason dałeś:)
27
@Tomason Dlatego nie zdał matmy. Kumasz? żart:)
14
@Messibestplayerintheworld "podnieta Bayernem". Śmieszne to umniejszanie im. Od maja, po wznowieniu 12 meczów oficjalnych i 12 zwycięstw. 37 goli jeśli dobrze policzyłem, daje to nieco ponad 3 gole na mecz. Można ich lubić albo nie, ale takie na siłę umniejszanie jest po prostu słabe. Chelsea dziurawa obrona, Totki to, Bvb tamto... Kim można się jarać? Tylko Barceloną, której styl od lat to straszne gówno? Podpowiedz bo nie wiem:)
0
@Witam Nieważne, Legia musi wygrywać z każdym, żeby myśleć chociaż o 2 rundzie:D Na jakąkolwiek z tych obu tuz trafi, musi wygrać!:)
1
@Ghotti ech Ghotti sherlocku:)
0
@MESSIah16 kursy na gole zacne. Może być ciekawie:) Już zaniżone były w meczach z Bragą i Espanyolem. Liczę dzisiaj na strzelankę:)
0
Czy ktoś się orientuję/słyszał kiedy będzie "Homeland" 8 sezon na Netflixie?
1
@Hiacynk @ronni37 @mercurial2000 @Lopezz80 niemniej trzeba Włochom przyznać, że starzeją się z gracją:)