0

@DanielOOL A ja jak widziałem go pierwszy raz to sobie pomyślałem "o fajnie, Matt Damon dał się trochę przerobić do roli". I wiesz co? Nie dał, to nie on:)

3

@Coutinho007 jak przyjdzie do nas to niech wygrywa wszystko!:) Mam sentyment do Holandii bo od tego holenderskiego zaciągu przed laty zaczęło się moje uwielbienie do Barcelony:) Mam nadzieję, że tu wniesie się nie wyżyny swojego fachu i na boisku będzie to widać:)

1

@Grubson06 im dalej od ligi holenderskiej, tym gorzej. Z wyjątkiem jakichś tam wyników w Southampton:)

1

@Criss18Barca mój crack:)

0

@Uukasz_93 w pakiecie z Dembele, zapraszam.

4

Mój crack:)
Czy są tu jeszcze ci wszyscy oglądający go co tydzień w lidze brazylijskiej, co cieszyli się na jego przyjście?:)

0

@Cochise już tak ;)

0

@Cochise ach juz rozumiem o co Ci chodzi;) myslalem ze wymieniasz ze Barcelona ma małą ilość zawodnikow zwrotnych (i tu chciałem żebyś zmienił na szybkich) ;) a Tobie chodzi o drugą stronę medalu;) tak, ma powolnych, czlapiacych i mało zwrotnych zawodnikow :)
Ps, nie gadaj;) można zrozumieć też po mojemu:)

0

@Cochise to tez jakoś brzmi bez sensu:) ma mało zwrotnych i powolnych? Ma wszystkich powolnych:)

0

@Cochise „Barcelona ma mało zwrotnych i wolnych zawodnikow” popraw na szybkich:)

0

@DaPi taktyk (15 znaków )

0

@Encore uffff to cieszę się.

0

@Encore dla? (15 znaków)

1

Ufff dotrzymać to. Całym serduszkiem za Sevillą:)

0

@Coutinho007 huesca nie grała w europejskich pucharach za mojego życia:) wybierz inny klub:)

0

Komentarz usunięty

1

@DonMatteo901 No mocny mocny:)

0

@Sysia11 Sysiu mi chodzi o to ze Bayer nie wygra bo Bayer nie gra, tylko Bayern. Można ich nie lubić, ale takie przekręcenie nazwy świadczy o niewiedzy albo o ignorancji:)
Niech wygra Lipsk, ale nie wierze w to, Polak rodak niech wygra sobie po takim europierdolu jaki nam spuścili.

1

@Chaoss Kapustka zagrał kilka meczów w lidze, kilka na mistrzostwach, do tego poszedł do mistrza Anglii - to troche inne oczekiwania w Wolfsburgu a w Leicester wtedy. Uważam ze za wcześnie, nie uważam jednak że to taki przypadek jak Kapustka.

3

@FCBurza a ja wszędzie poza Barcą:) nie, zartuje;) nie oglądałbym ;)

3

@Khajio poziom obrońców pokazuje co to był za mecz;)

2

@Sysia11 Bayer nie wygra.

0

@Thomas99PL tak powiedział? A to ciekawe, umknęło mi. Czyli dał jasno do zrozumienia ze buduje drużynę pod Ronaldo, który tym samym raczej zostaje jeszcze na sezon

0

@BarcaInfo jak wezmą jego kosztem Milika to padne:D

0

@DaPi więc to tylko potwierdza ze transfer jego do jakiejkolwiek mocnej drużyny, wraz z zabraniem ze sobą jego mamy, to chyba żaden problem:)

6

@szymon6847 do tego Fabiano i Kanouté Którzy siali postrach w każdym meczu i z każdym przeciwnikiem to tez chyba jego zasługa. Juz abstrahując od kasy jaką zarobił:)

6

@DaPi skoro ma tylko mamę, skoro jest juz ukształtowanym piłkarzem, skoro dzisiaj wielkie kluby załatwiają prace rodzicom, Szkoły i inne rzeczy to myslisz ze problemem jest przeprowadzić mame? Chyba ze tam jest cos innego, jest chora, nie może podróżować czy cos takiego, to Ok.

2

@michaleu No to trzeba koniecznie dodać super śmieszny zart z telefonem. Dzwoni pańcia Ter Stegena do niego i pyta o ktorej bedziesz w domu? - po ósmej :) super śmieszne ha ha ha

7

Powiem Wam, że za duzo Lyonu nie oglądam. A na pewno juz jakiś czas nie widziałem. Jak wszedł Dembele to byłem miło zaskoczony tym, jak ten chłopak zmężniał. Taka chudzina w Celticu, a wczoraj juz taki chłop pełną gębą. Fajny napadzior, liczby ma wszędzie gdzie gra. 24 lata, kolejny sezon sprawdza się w Europie. Tu szukac a nie Lautarów.

0

@mati2519_VeB za duzo alko wleciało?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?