1

@NeroTFP masakrę to masz Ty. Ja po prostu siedzę grzecznie w domu:)

1

@NeroTFP w czwartek miałem kontakt z osoba z covidem(okazało się w piątek). Od tamtej pory próbowaliśmy się dodzwonić do sanepidu. Do niego nie odezwał się nikt, my bezskutecznie próbujemy się dodzwonić. Wiesz co? Dzis on dodzwonił się a tam „kwarantanna juz nie jest nasza sprawa, proszę iść do lekarza pierwszego kontaktu”. Mi w niedziele mija 10 dni jak siedzę w domu na dupie, czas mojej kwarantanny mija. Jak ma być dobrze?

0

@jeyx77x szkoda ze nie zrobiłeś tego wczesniej. A dzis? Albo zamkną granice Jak święty szumowski wróci z wczasów, albo Leo odejdzie :(

2

@cat_r37 wręcz rycerzem a nie kibicem Messiego:) kojarze goscia z Hardego na zdjęciu, w związku z sympatia do aktora. Ale ostatnio przecieram oczy ze zdumienia. Raz za razem, pod każdym postem o Leo, gosc pisze to samo. To samozwańczy rycerz. Mówię Ci. Brak tylko konia.

3

@Martwy @Kubox napisal martwy...;)

0

@Kubox ale zdajesz sobie sprawę ile byś miał do roboty z autem, gdybys miał te czołowe o którym wspomniałeś? Jeśli w ogóle Ty byś to robił... A nie kto inny, bo Ty już byś za kółko nie wsiadł.

0

@Kamiloza91 jest Firpo, wiec zmiennika dla Alby nie kupią, na prawej jest i Semedo i Roberto, nie sądze, że Wague tam zagra. Depay jesli by przyszedł to na pewno nie na ławkę.

11

@Kubox specjaliści mówią „nie próbuj ratować zwierzęcia, jesli jest małe”. Taka kolej rzeczy, ważne ze Tobie/Wam nic nie jest.

0

@saczers438 starówka Gdańska. Przypomina trochę Amsterdam. Jak również koniecznie Europejskie Centrum Solidarności. Jesli naprawdę Cię to interesuje to zarezerwuj 3-4h. Warto.

0

@cat_r37 ale „jest stary, nie nadaje się, teraz bedzie holenderska kolonia blach blach blach” ...:)

0

@Encore i zaraz fala komentarzy. Sprzedali De Jonga zeby kupić Wijnalduma, powinni Thiago wziąć .... ech ludziska :)

Zgadzam się z Tobą Encorze:)

1

@Jakchcesz ja nie

3

@dv7wisnia dziwnie piszesz hawajska na Suarezie:)

0

@Chaoss wiesz czyja to wina? Tego samego co Czajki.

9

Oho.... awaria centralnej magistrali kolejowej.... na bank dzisiaj na pasku „Trzaskowski zepsuł pociągi”.

5

@arasz1819 plusik za czambałambe:) tak nigdy nie przeczytałem :)

0

@FCBKasza tylko z polskim komentarzem :)

0

@Pawelec7 każdego indywidualna sprawa... Raczej bym nie poszedł z obawy o rodziców, których często widuje.

5

@mrboom nie jest. Myśle ze to typowy zadaniowiec a i w polu karnym umie się znaleźć. Grał wszystko w mistrzu Anglii i gra w coraz lepszej, coraz mocniejszej kadrze Holandii.

0

@marcin000019 rozumiem, ale pytałem o Leo a nie Dembele.

8

@marcin000019 Ty jesteś takim samozwańczym rycerzem Messiego czy on Cię mianował?

0

@VENOMStyle naprawdę zadajesz to pytanie? Od dwóch dni piszą o sprowadzeniu Wijnalduma do Barcy, gdzie w 9 na 10 wpisów ludzie piszą ze wolą Thiago, ze Hiszpan och i ach. Nie rzuciło Ci się w oczy?:)
Jest jeszcze jedna sprawa... on tu nie chce przyjść.

0

@kingorbit nie będzie, nie martw się:) Będzie dobrze :)

7

@Kamilos84 ach... co o Thiago to ja to samo.. No ale cóż... uwielbiam patrzeć jak się porusza z piłką, jak przyjmuje, zagrywa. Szkoda, że nie ma chęci wrócić do domu, ale w sumie... w sumie to mu się nie dziwie. Kiedyś przeczytałem o Iniescie coś w stylu „jeśli Iniesta jest przy piłce, to wiedz ze gdzieś na świecie jest koncert w filharmonii”. Dzisiaj mogę to powiedzieć o Thiago.

1

@VamosRakieta jak się ma takie lekkie pióro to tak jest:)

5

@VamosRakieta z jednej strony wyśmiewasz a z drugiej chwaląc masz sporo racji... sam nie wiem jak to odbierać :)

3

@Kettger kto zdrowy chodzi z lodami w kieszeni?! I to w niedziele! Jak dla mnie świetny przepis:)
Z kolei zapytanie o broń przez lekarza... a po co mu to? Ma leczyć, a nie umoralniac czy cos :)

2

@ksobi luzik:) po to tu jestem, żeby weryfikować ;)

4

@ksobi @Striker odpadli „Amerykanie” Buksa i Frankowski z tego co kojarze.

7

@BorzyKrzys jak to nie wiesz? Kobieta to najgorsza .... a facet? Facet to kozak bo ma powodzenie. Dla mnie słabe w uj. Tak my faceci jak i kobiety maja swoje potrzeby i checi. Jesli jest to robione z głowa? Niech się bawią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?