escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP masakrę to masz Ty. Ja po prostu siedzę grzecznie w domu:)
1
@NeroTFP w czwartek miałem kontakt z osoba z covidem(okazało się w piątek). Od tamtej pory próbowaliśmy się dodzwonić do sanepidu. Do niego nie odezwał się nikt, my bezskutecznie próbujemy się dodzwonić. Wiesz co? Dzis on dodzwonił się a tam „kwarantanna juz nie jest nasza sprawa, proszę iść do lekarza pierwszego kontaktu”. Mi w niedziele mija 10 dni jak siedzę w domu na dupie, czas mojej kwarantanny mija. Jak ma być dobrze?
0
@jeyx77x szkoda ze nie zrobiłeś tego wczesniej. A dzis? Albo zamkną granice Jak święty szumowski wróci z wczasów, albo Leo odejdzie :(
2
@cat_r37 wręcz rycerzem a nie kibicem Messiego:) kojarze goscia z Hardego na zdjęciu, w związku z sympatia do aktora. Ale ostatnio przecieram oczy ze zdumienia. Raz za razem, pod każdym postem o Leo, gosc pisze to samo. To samozwańczy rycerz. Mówię Ci. Brak tylko konia.
3
@Martwy @Kubox napisal martwy...;)
0
@Kubox ale zdajesz sobie sprawę ile byś miał do roboty z autem, gdybys miał te czołowe o którym wspomniałeś? Jeśli w ogóle Ty byś to robił... A nie kto inny, bo Ty już byś za kółko nie wsiadł.
0
@Kamiloza91 jest Firpo, wiec zmiennika dla Alby nie kupią, na prawej jest i Semedo i Roberto, nie sądze, że Wague tam zagra. Depay jesli by przyszedł to na pewno nie na ławkę.
11
@Kubox specjaliści mówią „nie próbuj ratować zwierzęcia, jesli jest małe”. Taka kolej rzeczy, ważne ze Tobie/Wam nic nie jest.
0
@saczers438 starówka Gdańska. Przypomina trochę Amsterdam. Jak również koniecznie Europejskie Centrum Solidarności. Jesli naprawdę Cię to interesuje to zarezerwuj 3-4h. Warto.
0
@cat_r37 ale „jest stary, nie nadaje się, teraz bedzie holenderska kolonia blach blach blach” ...:)
0
@Encore i zaraz fala komentarzy. Sprzedali De Jonga zeby kupić Wijnalduma, powinni Thiago wziąć .... ech ludziska :)
Zgadzam się z Tobą Encorze:)
1
@Jakchcesz ja nie
3
@dv7wisnia dziwnie piszesz hawajska na Suarezie:)
0
@Chaoss wiesz czyja to wina? Tego samego co Czajki.
9
Oho.... awaria centralnej magistrali kolejowej.... na bank dzisiaj na pasku „Trzaskowski zepsuł pociągi”.
5
@arasz1819 plusik za czambałambe:) tak nigdy nie przeczytałem :)
0
@FCBKasza tylko z polskim komentarzem :)
0
@Pawelec7 każdego indywidualna sprawa... Raczej bym nie poszedł z obawy o rodziców, których często widuje.
5
@mrboom nie jest. Myśle ze to typowy zadaniowiec a i w polu karnym umie się znaleźć. Grał wszystko w mistrzu Anglii i gra w coraz lepszej, coraz mocniejszej kadrze Holandii.
0
@marcin000019 rozumiem, ale pytałem o Leo a nie Dembele.
8
@marcin000019 Ty jesteś takim samozwańczym rycerzem Messiego czy on Cię mianował?
0
@VENOMStyle naprawdę zadajesz to pytanie? Od dwóch dni piszą o sprowadzeniu Wijnalduma do Barcy, gdzie w 9 na 10 wpisów ludzie piszą ze wolą Thiago, ze Hiszpan och i ach. Nie rzuciło Ci się w oczy?:)
Jest jeszcze jedna sprawa... on tu nie chce przyjść.
0
@kingorbit nie będzie, nie martw się:) Będzie dobrze :)
7
@Kamilos84 ach... co o Thiago to ja to samo.. No ale cóż... uwielbiam patrzeć jak się porusza z piłką, jak przyjmuje, zagrywa. Szkoda, że nie ma chęci wrócić do domu, ale w sumie... w sumie to mu się nie dziwie. Kiedyś przeczytałem o Iniescie coś w stylu „jeśli Iniesta jest przy piłce, to wiedz ze gdzieś na świecie jest koncert w filharmonii”. Dzisiaj mogę to powiedzieć o Thiago.
1
@VamosRakieta jak się ma takie lekkie pióro to tak jest:)
5
@VamosRakieta z jednej strony wyśmiewasz a z drugiej chwaląc masz sporo racji... sam nie wiem jak to odbierać :)
3
@Kettger kto zdrowy chodzi z lodami w kieszeni?! I to w niedziele! Jak dla mnie świetny przepis:)
Z kolei zapytanie o broń przez lekarza... a po co mu to? Ma leczyć, a nie umoralniac czy cos :)
2
@ksobi luzik:) po to tu jestem, żeby weryfikować ;)
4
@ksobi @Striker odpadli „Amerykanie” Buksa i Frankowski z tego co kojarze.
7
@BorzyKrzys jak to nie wiesz? Kobieta to najgorsza .... a facet? Facet to kozak bo ma powodzenie. Dla mnie słabe w uj. Tak my faceci jak i kobiety maja swoje potrzeby i checi. Jesli jest to robione z głowa? Niech się bawią.