escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie myślę, że skoro Mbappe ma covida a grał w meczu 3 dni temu to automatycznie nie "zamykają" całej drużyny? Nie jest to podobna sytuacja co Czechach gdzie grała drużyna złożona tylko z zawodników z ligi bo ktoś z pierwszej drużyny miał covida?
1
@Mat_Cat tak:) to tak kapkę ironicznie miało być:)
0
@Bykunn to może skoro zawodnicy są na eksport to i trener kadry powinien być z eksportu?
2
@FC1899Barca Niestety liczy się hajs. Na szczęście ludzie znajdują coraz to różniejsze sposoby na ochronę zwierząt. Przewodnik po safari opowiadał nam historię, że jakaś organizacja, żeby ochronić nosorożce i słonie, a właściwie ich rogi/kły, wstrzykują kolorowy (różowy/fioletowy) barwnik. Zwierzętom nic się nie dzieje, nie czują się "odmieńcami", a kłusownicy już takich kolorowych rogów nie będą chcieli ucinać.
Ale z drugiej strony do czego to doszło, że żeby ochronić zwierzę trzeba je "farbować". Smutne.
0
@bari_94 Szkoda chłopaka, miał fajne wejście w Romie, zaczął mieć liczby, kadra i znowu coś... ech.
1
@DonMatteo901 no cóż mój prywatny mit pt "Zieliński gra słabo w kadrze bo nie ma dla niego miejsca gdy grają z Lewym, bo Lewy się cofa, bierze za rozgrywanie, tym samym zabiera miejsce Ziela" padł. Nie wiem o co tu chodzi.. dziwna to jest dla mnie sytuacja, z resztą to samo co z Klichem. Skoro ceni go Bielsa, trener który jest poważany w świecie, a przyjeżdża na kadrę i klapa. Krycha? No cóż chyba sezony świetności ma za sobą, pisałem wczoraj że wykręcał fajne liczby w Rosji gdy ustawiono go z konieczności wyżej, ale w kadrze raczej tak nie pogra. Co do Góralskiego? No cóż tylko i wyłącznie motoryka, zadziorność, nieustępliwość taki powiedzmy Vidal. I to nie tylko w tym, bo również miewa idiotyczne wślizgi, które kiedyś skończą się czerwem. Jest zaangażowany i widać, że ewidentnie mu się chce. Chwała mu za to.
1
@Pawlak1992 A ten mecz z Serbią to nie jakiś baraż?
0
@Criss18Barca No jak skąd. Napisał Denver, więc jasne, że z Ameryki:)
a na poważnie to coś tam rzuciłem teraz okiem, średnia nocna temp to ok13 we wrześniu, więc jakaś anomalia się wdała. Z resztą zobacz u nas. Sierpień lampa lampa lampa po 30 i wyżej, i nagle z dnia na dzień 19. Dzisiaj nie przewidzisz:) nigdzie:)
1
@Encore nie wszyscy, niektórzy nie spiom bo trzymajom szafki w kuchni:)
0
@NeroTFP jaki tier?:)
0
@RomanHoffer jest:)
3
@Encore Norwegia 5 a i jak Sarloth odżył W Turcji:)
1
@Barca1992 aktualnie? A wczesniej to niby co...?
3
@RomanHoffer niby tak... ale gdy w Rosji Miranchuk miał kontuzje i przesunęli wyżej Kryche, to tych goli załadował.
0
@Uukasz_93 racja. Niech zostanie w studiach czy przy mikrofonie :)
0
@patataj pytanie jak długo dadzą rade.
0
@ElTomas i pomyśleć ze on OD LAT jest naszym „motorem” na skrzydle.
2
A ja tam się cieszę ze ktoś taki jak zwykły chłopak z Dębicy odszedł z Polsatu. Można lubić czy nie, śmiać się z jego galerii czy zazdrościć... nie wiem, ale wielu pytało o zdjęcia, niemniej jednak fajnie słyszeć Borka:)
1
@patataj końcówka pierwszej połowy bardzo pozytywna. Ciekawe czy zamierzone było rzucić się przed przerwą czy poczuli „krew”. Ciekaw jak długo mogliby trzymać pilke i gnieść rywala.
0
@szymek029 dobrze. Skrzydłowych brakuje. I od lat nie ma nikogo kto by wygryzł tego Grosika, która jest wg mnie marniutki.
1
Ej Kluivert dżunior jest za cienki na kadre czy jakiś uraz?
0
Taktyka na zero z tylu juz padła. Taktyka na zero z przodu wyglada niezle. Powtarzalność to te detale.
3
Irlandia pln - Norwegia - over 2,5 +-2,5. Siedzi w 7 minucie. Tak się gra Polaki!!:) szczelac;)
0
@Pawlak1992 ale wiem ze tam jest/było ostatnio wielu solidnych graczy i nie wywyższali się zbytnio ponad tych „patalachow” jak to miło ująłeś.
@badej60 szkoda, mógłby jeszcze pograć w Europie.
0
Santi Cazorla gol i dwie asysty - stan na 64 minutę. Czyżby Xavi znalazł brakujące ogniwo? Armaty ma, ale z wynikami gorzej. Od kiedy zaczął grać Santi to awansowali do finału pucharu i wygrali 1:5 na wyjezdzie. Teraz jest 1:3:)
2
@Khajio ale zeby grać gdy nawet doba nie minęła? Juz plusują za samo zaangażowanie.
1
@Khajio to szacunek.
2
Ktoś śledzi sparing BVB? Od pierwszej minuty Brandt i Can wg flashscore... pomyliło im się czy chłopaki tak kochają swój klub skoro wczoraj grali w kadrze:)
3
@FC1899Barca gol z Chelsea (drugi na tym filmie) oglądałem tryliard razy. Jedyny, niepowtarzalny magik:)
1
@Witam i to takie irytujące?:) Yerba jest w modzie, a telefonów dzisiaj dostępnych od pyty:) Niech sobie ludzie piją scrolując swoje nowiuśkie smartfoniki:)