escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM nie no wybacz, że pamiętam o Tobie:D
0
@zadafcb @VenoM szukał:)
0
@patry295 Bedą zamykać. Podobno w Anglii znowu lockdown i ludzie wyszli w ostatnią noc w kluby. Tam generalnie teraz ciężko jest dolecieć. On miał bilet z Amsterdamu, tam 3h czasu i lot do Sydney. My znaleźliśmy bilety za 2tyś, ale z Londynu. Pewnie, uważam że zdecydowanie warto ruszać w świat. Nawet nie taki daleki. "Pod nosem" mamy piękną gwarantowaną pogodę, wystarczy odrobinę chęci:) Nie wiem jak znosisz upały, bo tam jednak ciężko byłoby żyć na co dzień gdzie kilka miesięcy pogoda +- 40 stopni.
1
@patry295 oj tanie, to fakt, rzuciły nam się w oczy. Ale wiesz... mając chęć zrobić za jednym razem Australię i Azję to naprawdę potrzebujesz czasu:)
a i sprawa bieżąca. Mój kuzyn miał wracać do Sydney 2 tygodnie temu. Bilety wykupione itd. I zrobił sobie test, wyszedł pozytywny na Covida. Bilet przepadł. Dzisiaj właśnie z nim gadałem jak tam, jakie plany co teraz? Mówi, że bilety są po 30-40 tyś w jedną stronę!! Można znaleźć przez Stany za 15tys ale to pojedyncze strzały. Także kibel straszny, przyleciał na prawie pół roku i przymusowo zostaje dłużej w Wawie
1
@patry295 Nie uda się, Australia jest zamknięta jeśli nie masz obywatelstwa. A jeśli nawet masz:D to i tak 2 tygodnie kwarantanny jak wylądujesz. Piękny kontynent, ale w uj drogo... Natomiast polecam, co prawda gówno widziałem przy takich odległościach. Przejechaliśmy kamperem 2600km ale na mapie to jak kropka w morzu:)
2
@patry295 Tunezja jakieś 15 lat temu - najpiękniejsza woda jaką widziałem. Austria, Holandia, Słowacja, Włochy (kilka razy) - jedzenie. Australia - najlepsi ludzie jakich spotkałem. Kenia - zwierzęta. 10 h Chiny - międzylądowanie w drodze do Australii, ale mogliśmy wyjść na "miasto", przejechać się ich metrem, zjeść, połazić po parku. Barcelona, Wilno, Albania, Korfu, Bułgaria.
1
@BartqRKO Wtedy defensywnymi ludźmi do gry byli dwaj środkowy obrońcy i defensywny pomocnik wchodzący w linię obronną jako trzeci stoper - Busi/Yaya. Nie było płaczu "skład bez dwóch DMów? nie damy rady" 7 ludzi z przodu, 70% i wyżej posiadania piłki i klepanie. Szybcy obrońcy, skrzydłowi od razu doskakiwali do zawodnika z piłką po stracie. Wtedy z takim zaangażowaniem grali, że najzwyczajniej w świecie nie potrzebowali grać większą ilością defensywnych zawodników.
0
@VenoM może niedługo odczyta, bo się krótko robi z czasem:)
0
@cchesterr43 ja przestałem:)
5
@VenoM Brighton z "nową" Chelsea?:)
a jeśli filmowo to kojarzę, że @Colon śledzi dobre kino i czasem wrzuca propozycję:)
0
@cchesterr43 nie ja nie:) Ale na pewno są co pograli:)
1
@cchesterr43 kurs na over 1,5 bramki W MECZU 1,69, pokryte w 6 minucie:) Buki płyną!!:)
1
@betonito dzięki za info:)
1
@barcelonaLM no to elegancko:) a niech ma rura! Tyle co mi zabrała, to niech i on jej zabierze:)
0
@barcelonaLM jak to?
1
@BarcaInfo Dzięki. Ja nie korzystam z tych wszystkich udogodnień instagramowych, twitterowych i fejsbukowych, zerknę czasem na flashscore:)
0
Raport z Rosji:) Zenit - Tula 2:0. Przy drugim golu Malcom asysta, natomiast polecam bramkę Dzuyby właśnie na 2:0 zobaczyć. Skurczybyk jaki spokój:)
0
@kaamil1910 Tak, pełna profeska, stąd napisałem, że Suarez mógłby mu buty czyścić.
0
@BigVu posty się powtarzają? Chyba tutaj rzadko bywasz:D
10
@Kusco15 ile jeszcze razy dodasz tu post skarżący się na komentarze pod poprzednimi Twoimi komentarzami. Zachowujesz się jak 12latek, z którym się ktoś nie zgadza, a chcesz żeby traktować Cię poważnie.
0
@klopx a płotki ważą po 5 kg!:)
118
@Kusco15 Rozumiem, że znasz wszystkie kobiety i wiesz co każda myśli? Podałeś jeden przykład, który absolutnie nie zmienia mojego zdaniach o kobietach. Powiem więcej, nie udawać, nie chować się w skorupie. Jeśli kobieta tego nie zaakceptuję to strzała. Co to za związek, gdzie "boisz" się porozmawiać o uczuciach? Miłość przemija, po latach zostaje przyjaźń i chemia. Jeśli nie ma pociągu, nie ma przyjaźni to nie ma związku. Nie zapraszam do dyskusji:)
0
@Encore wiesz ile kosztują dobre kije do golfa? Dużo:)
3
@kaamil1910 ja wiem, że zaraz zostanę zjedzony przez wyrocznie na LR, jednak uważam, że nawet w tym wieku Edinson byłby wzmocnieniem. Wzór prowadzenia się, postawy, a i świetny grajek. Suarez mógłby mu buty czyścić. Nawet na sezon, żeby ruszyć po kogoś z krótkim kontraktem albo bez kontraktu.
1
@NeroTFP oczywiście. Zgodzę się ze zachowaniem, ale weź pod uwagę fakt ze Puyol nie był „wirtuozem”. Nie ogrywał zawodników, nie mijał ich. Neymar podczas dryblingu często pajacuje, co zapewne wkurza ludzi. Iniesta tez mijał, ale robił to bez pajacowania i dodatkowych uśmieszków, tańców i innych rzeczy. Reasumując gdyby Puyol/Iniesta byli obrażani, kopani, faulowani w takim stopniu jak Ney to mogłoby być różnie z ich zachowaniem. Nie bronię Neya, sam go nie lubię, ale do porównania wybrałeś złe osoby.
8
@constantine16 piszesz o najlepszym zawodniku premier league, ale przecież, jesli mnie pamięć nie myli, Dembele został uznany za najlepszego zawodnika sezonu w Bundeslidze. Czyli kulili dwóch najlepszych zawodnikow w aktualnym czasie w dwóch mocnych ligach.
1
@jasiogazda @Comentateiro
2
Kolejny raport z Chin na zywo:) Paulina i 0:1:)
1
Dawać sklady!! Do jasnej ciasnej!
Edit. Jest Busi:) pięknie
1
@NeroTFP ufff grałem na Spartę :)