escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maatiixx Nikt nie oczekuję? Jak czytam LR to wydaję mi się, że wiele osób w nim widzi ostoję na lata. On i Dest i wszyscy zadowoleni. Dlaczego? nie wiem. Jeszcze Garcie rozumiem, parę minut u Guardioli zagrał, kilka pochwał zebrał, ale jak czytam jaki to Dest jest dobry, gdzie zakładam, że 9/10 ludzi co tak pisze absolutnie nie oglądała Ajaxu, ba! poza ligą mistrzów nawet nie wiedzą gdzie obejrzeć holenderską, to nie wiem co myśleć. No ale cóż, póki co ich tu nie ma, jak będą to będziemy się przyglądać uważnie:)
0
@RomanHoffer Może zbyt krótko jako asystent u Martineza w Belgii siedział? Wczoraj dobrze zaczęli, szybko 1:0 i zaraz czerwona. Z drugiej strony to liga MLS, ale jednak drużyna z Kanady a tam w składzie jeden Amerykanin i jeden Kanadyjczyk. Nie podoba mi się to. Jest jeden pozytyw w tym meczu, Przybyłko strzela:)
Gościa uwielbiam i jak mało komu życzę, żeby szło w trenerce. Nie że innym życzę źle, ale rozumiem, że nie każdy były piłkarz będzie świetnym trenerem, natomiast liczę, że akurat Tery Hąri będzie!:)
2
@Ghotti @maatiixx czyli reasumując kot w worku jak dla mnie. Mniejszy niż Arthur, ale jednak może będzie lepiej się prowadził i coś z niego będzie.
3
@Timishiru1337 Czyli jest kozackim obrońcą czy sobie wmawiamy, że taki będzie? wciąż pytam poważnie.
5
@Ghotti dobra a teraz tak poważnie. Garcia jest taki świetny, czy po prostu "jaramy się" nim bo to wychowanek, a nam na siłę brakuje stopera? Zbyt wielu meczów u Guardioli nie zagrał, ten jakoś wybitnie nie chce go zatrzymać, więc skąd takie ochy i achy nad nim? Pytam poważnie, nie śmieje się, gość jest dla mnie niewiadomą.
0
@Dani13 Dla mnie to co napisał niżej @Bogan obaj są kiepscy fizycznie a i w tym wieku jeszcze nie do końca piłkarsko rozwinięci, żeby wiedzieć jak się ustawić/zastawić. Zobaczymy, dobrze wyglądali. Pisałem po meczu z Atletico, że Puiq biegał, zasuwał, ale to nie było zbyt mądre bieganie. Starał się uprzykrzać życie Thomasowi, robił co mógł, ale Thomas go jedną ręką odstawiał na metr. No nic, zobaczymy. Przed chłopakami długa i mam nadzieję owocna przyszłość:)
1
@Dani13 Jeśli Fati słaby poziom fizyczny to go może wypożyczyć do Bayernu. Tam będą wiedzieć jak się nim zająć:)
3
raport z Chin:
32 minuta - Paulinho na 2:0:)
0
@kaamil1910 tu prędzej obstawiałbym jednak TVN:D
5
@Ojciec5tkidzieci o to to, nigdy nie kręciła mnie jazda w kółko nawet jak jeździł Polak rodak, chociaż jak jeździł to sprawdzałem jak mu poszło, ale za to Adaś tak.. Stochy, Murańki, Żyły mogą mieć lepsze wyniki, więcej medali i super! ale jednak Małysza się oglądało:)
0
@Kamiloza91 Brzeczek jako trener Wisły Płock zdobył tytuł czy tytuły trenera miesiaca. Wisła Płock punktowała przez chwile i grała lepiej z tym swoim mizernym składem niż tuzy z Warszawy, Poznania czy Gdańska.
1
@MasnyTed zarzuciłeś mi wyśmiewanie „ 2 zawodnikow, ktorzy wlasnie po raz pierwszy zagrali mecz na tak wysokim poziomie?„. Co do Viniciusa to chyba zgodzisz się co do mojego hasła?:) gość niby dużo potrafi a jednak co z tego? Ma drybling i szybkość ale strzału za grosz:) będziesz miał z niego pociechę ale chyba jeszcze nie teraz:)
0
@Mat_Cat jest od chwili. Myśle ze to biały rycerz Zidana:)
2
@MasnyTed napisałem ze w porównaniu do kadry Realu my mamy lepszą. Takie moje zdanie. Gdzie ja ich wyśmiałem?
2
Marvin, Arribas, Vinicius w swojej optymalnej formie o nazwie „mi strzelac nie kazano” a Wy się denerwujecie. Przecież mamy piękną kadrę w porównaniu z mistrzem Hiszpanii:)
6
Negredo z golem, Soldado z golem, David Silva wchodzi z ławki w Sociedad. Fajnie widzieć starą gwardie w Hiszpanii :)
14
@KamilZ nie wiem co było wczesniej, że piszesz „to juz nudne”, ale mnie rozbawiło:) nie od dzis wiadomo ze kto lepszy w Bundeslidze to idzie za friko do Bayernu:)
0
@Rewolucja123 oglądałby:) ale to trzeba mieć ze 4 godziny wolnego:)
0
No i to jest Polak rodak i to jest meczycho a nie jakiś więzień ze Zgorzelca:)
1
@PatrychoO Chyba Polak rodak!:)
3
@DaPi popraw się smyku:)
Dwa Schwarz a trzeciego oddał Gutkovskisowi:) Z czego sie ciesze, bo ten drugi w fantasy:)
1
@budel17 daje chłopina rade:D
1
@budel17 Ten kto ma Jarocha w fantasy dzisiaj nie wyjdzie ponad 0 pkt z takiego dołka:D
0
Raport z Azjatyckiej ligi mistrzów:)
Al Sadd Xaviego wygrywa właśnie w 75 minucie 3:0 i jest pewny gry w dalszej fazie. Może jednak spaść na drugie miejsce (również dające awans) jeśli Al Nasr Riyadh (Ahmed Musa- CSKA, Leicester, Nordin Amrabat - Malaga, Watford) wygra swój mecz.
1
@budel17 ja piertacze... ale golazo:)
2
@MesQueUnClub96 Te na Elevenie:)
5
@hans206 jakieś urozmaicenie, a nie w kółko "kiedy konferencja verattiego", "kogo sprzedaliśmy?" ten sam gówniany żart, powtórzony sto razy nie będzie śmieszniejszy.
0
@Simon_1899 "siedziałem na blaugranie" tzn, że siedziałem u konkurencji:) ale ciiii:)
0
@Simon_1899 szkoda, że nie ma od początku. Mi już widnieje "więcej niż 3800", a pamiętam że zanim dołączyłem do fcbarca.com to spory czas siedziałem na blaugranie:) Czas leci, że hoho:)
0
@FC1899Barca wczoraj ktoś wrzucał:) Ale to jak idealnie jest dopasowana mimika twarzy Solskjera to złoto:)