1

@Witekk10 nie uważam, ja uważam ze ludzie którzy tak uważają się nie znają :) a skoro uwazal tak Pep i jak tak uważam, to znaczy ze to dobry zawodnik:) na poważnie, lubię go, potrafi się znaleźć, dograć pilke. Z reszta liczby o tym świadczą. Do tego, warto dodać ze to (tak czytałem ;) ) bardzo sympatyczna i wesoła persona :)

5

@Piotr89Sand pierwsze co przyszło mi do głowy to „Siedem”.

0

@Hiacynk nie No Meksyk numer 1:) w Kanadzie jeszcze superstrzelec Larin;)

0

@Worny 4:) drugi wybor 1, byłoby wesoło, poza Suarezem:)

1

@DLFCB dla mnie radio ma być do słuchania muzyki. Muzo.fm

0

@Hiacynk jest jeszcze Mckennie z Schalke, Sargent z Werderu. To w sumie młoda ekipa, kilku doświadczonych w MLSie, nie skreślałbym tak szybko.

2

@Jacek770 Oleguer był zapchajdziurą. Nie było komu grać, a to jednak "swój" człowiek.

1

@gurales Mam to samo. Jak przyjdzie mi jechać komunikacją i czekać na autobus czy tramwaj 10-15 minut, to idę:) Na następny, ale jeszcze następny przystanek:) Kolejek tez nie lubię, ale siła wyższa:) tzn lista zakupów:)

2

@NeroTFP
Zalety: nikt tak nie rozrusza lewego skrzydła
Wady: sposobem w jaki się rozstał, skreślił się z mojej listy. Jak wiemy, o mojej liście zarząd nie ma pojęcia, więc istnieje prawdopodobieństwo, że nie wezmą jej pod uwagę:)

1

@barcafan9512 Nie uwierzysz... 4 posty niżej i 9 minut wcześniej, ten sam temat:)

0

@AmigoBlancos takie plaski dla nas kibiców Barcy to niczym symfonia:)

1

@contowsky od wczoraj nie paru, a setce:) Czy przedwczoraj:)

2

@mateuszdabski @VamosRakieta zapomniałem o tym Boatengu:) Nie wiem czemu, ale myślałem o Księciuniu:)

0

@kamson24 Czemu przy Messim w nawiasie jest Boateng?
Ronnie wygra:)

1

@IronSanHybrid hahaha lubię takich kozaczków:D

swoją drogą jak mnie wk*rwia jak słyszę koronOwirus

0

@FCB24 ona siebie sama skazywać może, ale Ty czy ja skazywać ją na to prądem czy Hajtem nie bardzo:)

2

@FCB24 Dziwi Cię to? Mnie jakoś nie:)

0

@Nano22 Wie, że jesteś fanem?:)

1

@BarcaInfo Będąc w Australii, kilka nocy nocowaliśmy na couchsurfingu u pewnej kobiety. To była 50kilkuletnia położna. Opowiadała nam, że będąc w Kenii poznała dwóch braci, którzy zbudowali szpital. Od momentu poznania ich, jeździ im pomagać przy porodach. Opowiedziała nam historie jak tamtejsze kobiety są bite w rodzimych "szpitalach" bo za słabo prą.
I historyjka ode mnie, będąc w wiosce Masajów w Kenii (byliśmy uprzedzeni o małych "prezentach") poszliśmy do szkoły... hmm budynku, gdzie dzieci uczyły się angielskiego. jakieś długopisy, piórniki, skarpetki, ale niestety też niektórzy mieli słodycze... widok dzieci, które od razy chciały lizać chupachupsy rozczulający. Problem w tym, że one nie wiedziały, że z lizaków zdejmuję się ten papierek.
Bida straszna... Takich Mane to tam powinno być setki...

0

@BarcaInfo i tylko Ronniego brak.

0

@ściah "Dni w serwisie: Ponad 3600" a ja dopiero zobaczyłem tę opcje!! Dzięki i dobra robota!

0

@Pablopicasso27 nie znam się, ale się wypowiem:) mama jak robiła sernik na zimno, zawsze galaretka się elegancko zsiadała (??:D). na górze jednak brzoskwinia ewentualnie pomarańcza. Pytanie czy to wina owoców czy ...Twoja?:)

0

@gurales Od dwóch dni jadąc na 7:00 widzę kolejkę przed biedronką. Wczoraj podjąłem męską decyzję "wystoję swoje pod Kauflandem" (jednak w biedrze czy lidlu nie kupię (wszystkiego) chwile przed 15. Raptem 8 osób w kolejce, stałem może kwadrans.

0

Chciałbym dać Ci lajka :)

0

@NeroTFP przed chwila Kaufland. Kwadrans przed wejściem. W zeszłym tygodniu biedronka dwa razy 23:30. Ze mną dwóch klientów.

4

@msmsms do małego słyszałem krajzega:)

0

@Kamiloza91 Obejrzyj drugi odcinek drugiego sezonu, jak po nim nie podejdzie to kaplica. Ja nie oglądałem, ale znam kogoś (cała larambla:D) kto szukał tego konkretnego odcinka:)

0

@Danny Gaucho Może być miło? Może:)

1

@Danny Gaucho *delikatnie podsuwa chusteczki* :)

1

@Danny Gaucho Danny bez urazy:) ten cykl mnie nie grzeje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?