0

@Arkon To pokazuję jak nisko jest nasza liga:) w Piaście Valencia jak był to jeden z najlepszych zawodników w lidze, poszedł do Champonship i nie ma siły na treningach:)

0

@Gaucho za Rijkarda chyba i Pepa:) cofali do środka Yaye i Busiego na trzeciego stopera a skrajni obrońcy byli skrzydłowymi:) i oni faktycznie byli skrzydłowymi:D

1

@lucas/catalan Kapustka to już chyba jest szrotem z zagranicy:) Niedawno czytałem jak go trener wychwalał pod niebiosy w Leicester, jak to on świetnie wygląda na treningach, a dzisiaj Legia? dziwne...
@Arkon to prawie jak oficjalnie:)

1

@FafitFCB Jakie? Nie widzę możliwości, żeby Leganes mogło kupić zawodnika. Jeśli by tak było to rusza domino, Barcelona od Leganes, Leganes od X, X od Y i przy jednej (1!) kontuzji wykluczającej zawodnika na kilka miesięcy, w Hiszpanii mamy okno transferowe czynne cały rok. Jeśli ma pozostać przepis, że "poszkodowana" kontuzją zawodnika drużyna może kogoś ściągnąć, to jestem za tym, żeby to był zawodnik z kartą na ręku.

0

@Arkon pierwszy juz chyba "oficjalnie"

0

@BarcaInfo to tylko trening! niech wyjdzie na boisko i coś pokaże! Przyszedł taki z gównianego Leganes nie wiadomo po co! było już?:)
Dla mnie to już był świetny ruch, jeszcze zanim przyszedł:)

0

@rodri11 tak:) myslalem ze mi powiesz, dzięki:)
Nie wiem czy znaki interpunkcyjne można nazwać literówka:) ale to miał być „:-)” zamiast „???”

4

@Hiacynk bardziej mnie martwi brak Sterlinga:)

0

Szanowałem go i w ogóle za gole dla Celticu, dla kadry... ale jakoś mam ogromny sentyment do niego po tym jak do nas dołączył ????

0

@Hiacynk stawka 1000. niech gra 02:)

1

@jeyx77x Jak dla mnie to dobra akcja:) Imponujący to był gol Martiala wg mnie:)

0

@jeyx77x aż zajrzałem jak napisałeś... gdzie on minął 3 ludzi?

0

@jeyx77x mówisz o meczu z Watford w lidze?

0

@nammah jak to miało nie być rywalem? tylko dla ludzi z klapkami na oczach to miał być "spacerek". Jasne, że przy obecnej formie Napoli zagrało bardzo dobry mecz, ale jaką mamy my formę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kielon93 Buffon
Puyol
Yaya
Ronaldinho

0

@matirix20 jaka kariera? Kilka dobrych meczów w ekstraklapie nie czyni "kariery". Takich Żyrów, Kucharczykow, Koseckich, Kapustek na pęczki:)

Swoją drogą Stal ma niezłą paczkę jak na pierwsza ligę. Ciekawe jak będą wyglądać w ekstraklasie, bo nie sądzę, żeby tym razem nie udało im się awansować.

2

@IronSanHybrid krasiwa piłeczka:)

0

@4drian0 "Przyjdzie kolejny napastnik w lecie..." strasznie pewny jesteś.

5

@Jakchcesz żebyś się nie zdziwił:)

2

@Colon polecam:)

0

@Gaucho tak trudno napisać Bra.. Bre... Duńczyk?:)

2

@WeWePalGume temperament temperamentem, a głupota głupotą. Uważam, że tylko on ma jaja w tej drużynie, ale wczoraj korba mu się włączyła.

0

@Lordzi Oglądałem wczoraj tylko drugą połowę, Vidal zagrał tak 1 albo 2 razy wcześniej przed kartką. Gość szedł na raz od razu na dupie wślizgiem, to się musiało źle skończyć. Wczoraj wyglądał na mocno sfrustrowanego.

1

@Coutinho007 poziom dna.

4

@IronSanHybrid to juz nawet nie Kalechon, ale „gra jeszcze yyyy yyyyy yyy dwóch zawodników innych” tez dobre :) oby Polsat dostał po dupie za to kodowanie.

0

@cules100pro Zgadzam się:)

0

@macio_944 czekam, aż im się "przestawi":)

1

@LeoMessi1994 fajna ale jednak się zawiodłem. Gdzie był MJ?! poza ścianą:)

3

@Kondziubarca Griez mu pomaga, zobacz, że ma podniesioną nogę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?