0

@Kamiloza91 gdzie taki zakład 3,56?:)
mysle ze siadze.

0

@18wojtek99 BVB są w ogromnym gazie, stawiam jednak wyżej Bundes niż Ligue ę, mimo straty BVB będę za nimi:)

1

@Adamski69 @student97r @JackH ok dziękuję:) śledzę NBA już naście lat, ale jakoś umknęły mi takie krótkie kontrakty.

0

@JackH ja nie wnikam czy zakontraktowanie tego zawodnika to dobry ruch czy nie, pytam tylko czy naprawdę ma sens podpisanie kontraktu na 10 dni z kimkolwiek.

3

@student97r bardzo dobre wzmocnienie - 10 dniowy kontrakt. To nie babol się wdał? Bo jak nie, to jaki ma sens popisanie kontraktu na półtora tygodnia.

0

@Ghotti popłakałem się!:)

0

@MichalZZZ Ja zawsze jestem za ofensywną grą i ten jeden argument wystarczy, żeby wrzucić BVB-PSG.
gardzę grą Atleti i mam nadzieję, że zagrają równie słabo jak z Valencią, która tylko dzięki nieudolności swoich napastników nie zdobyła 3-4 goli. W Live, które co prawda nie ładuje już tylu goli co wcześniej, są napastnicy którzy zrobią robotę jak będą mieć takie "patelnie" jak nietoperze.

0

@July_6_BcN no:) nie chciałem przesadzić:)

0

@SuperPatsonFCB nk chyba istnieje, prędzej nick na gronie:D

3

@Martyn02 cześć. Na tym co od dziesiątek lat czyli C+ jak równiez na Eleven, ale to raptem od 3-4, masz prawo nie wiedzieć:)

0

@FafitFCB to jeszcze istnieje?:)

1

@Encore ja również na Haalanda, Sancho, Hazarda:)

1

@masakrator05 w 100% zgadzam się z @Danny Gaucho

0

@messi564 pytanie czy to dobry ruch. Jesli to prawda ze chcemy Brethweita czy jakoś tak:) do tego odszedł ElNesyri do Sevilli, to ucieka mu drugi podstawowy napastnik z klubu. Czy nie zacząłby grać więcej?

0

@Gaucho tylko Ronnie:)

0

@masakrator05 a czemu miałby kłamać Abidal..?

0

@Jordi10 taktyk

1

@IronSanHybrid nie trzeba daleko szukać. Wystarczy pobyć/poczytać/posłuchać o naszym rodzimym bagienku.

0

@FC1899Barca i obaj przychodzili jako pionki. Którzy w odpowiedniej skali, zrobili więcej niż wielkie tuzy za grube miliony Cou i Dembele:)

0

@FC1899Barca ale masz świadomość, że ów pionek może okazać się strzałem w 10 jak Paulinho czy Vidal?

1

@EldoradoHaze hahaha grubo:D

0

@BarcaInfo Pięknie:) o naszym Bartku Pawłowskim z Malagi tez pisali swojego czasu:) Widać co profesjonalista to profesjonalista:)

0

@escarabajo Nie mogę edytować więc pisze nowy:) Miał być "Kiedyś Sir Alex Ferguson podobno ściągnął do MU Bebe z Portugalii oglądając tylko youtuba:)"

0

@Nano22 ja tak mialem tutaj z Arthurem:) 3/4 La Rambli piało jaki to jest grajek ochy i achy, a niewielu potrafiło odpowiedzieć gdzie, na czym i ile jego meczów widzieli w lidze brazylijskiej:D
Kiedyś Sir Alex Ferguson podobno ściągnął do MU Bebe z Portugalii:)

2

Tak sobie włączyłem MTV... patrzę, słucham i ku memu ogromnemu pozytywnemu zaskoczeniu... nastąpiła reaktywacja Pussycat Dolls:D

18

@Pilka_jest_okragla LM z LM w LM:)

1

@takisobiektos dzieki:)

0

@Prezes_sycylijczyk
bez typów, ale gdybym musiał to Atleto wali na 0:1 i karny dla Valencii:)
over 1,5
over 3,5
over 1,5
bez Hiszpanii na jednym kuponie:)

0

@panczo Luz. Chodzi mi o to, że może wydarzyć się wszystko. Ludzie się tu palą albo im nie idzie po prostu, przychodzą gwiazdy lig Cou, Rakitic, Dembele, Turan, a później stają się przeciętniakami. Co oczywiście nie znaczy, że tak by było z Sancho czy Lautaro. Ale takie wróżenie z fusów, że tylko on może wejść w buty Leo, to trochę na wyrost.
Z resztą podobnie jest w polskiej lidze i Legii:) Ale o eklapie nie gadamy:)

3

@panczo nie, proponuje zluzować majty... bo wiekowy Neymar, jednosezonowy Lautaro, mogą w Barcelonie zjeść Sancho, albo też być równie słabymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?