escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 gdzie taki zakład 3,56?:)
mysle ze siadze.
0
@18wojtek99 BVB są w ogromnym gazie, stawiam jednak wyżej Bundes niż Ligue ę, mimo straty BVB będę za nimi:)
1
@Adamski69 @student97r @JackH ok dziękuję:) śledzę NBA już naście lat, ale jakoś umknęły mi takie krótkie kontrakty.
0
@JackH ja nie wnikam czy zakontraktowanie tego zawodnika to dobry ruch czy nie, pytam tylko czy naprawdę ma sens podpisanie kontraktu na 10 dni z kimkolwiek.
3
@student97r bardzo dobre wzmocnienie - 10 dniowy kontrakt. To nie babol się wdał? Bo jak nie, to jaki ma sens popisanie kontraktu na półtora tygodnia.
0
@Ghotti popłakałem się!:)
0
@MichalZZZ Ja zawsze jestem za ofensywną grą i ten jeden argument wystarczy, żeby wrzucić BVB-PSG.
gardzę grą Atleti i mam nadzieję, że zagrają równie słabo jak z Valencią, która tylko dzięki nieudolności swoich napastników nie zdobyła 3-4 goli. W Live, które co prawda nie ładuje już tylu goli co wcześniej, są napastnicy którzy zrobią robotę jak będą mieć takie "patelnie" jak nietoperze.
0
@July_6_BcN no:) nie chciałem przesadzić:)
0
@SuperPatsonFCB nk chyba istnieje, prędzej nick na gronie:D
3
@Martyn02 cześć. Na tym co od dziesiątek lat czyli C+ jak równiez na Eleven, ale to raptem od 3-4, masz prawo nie wiedzieć:)
0
@FafitFCB to jeszcze istnieje?:)
1
@Encore ja również na Haalanda, Sancho, Hazarda:)
1
@masakrator05 w 100% zgadzam się z @Danny Gaucho
0
@messi564 pytanie czy to dobry ruch. Jesli to prawda ze chcemy Brethweita czy jakoś tak:) do tego odszedł ElNesyri do Sevilli, to ucieka mu drugi podstawowy napastnik z klubu. Czy nie zacząłby grać więcej?
0
@Gaucho tylko Ronnie:)
0
@masakrator05 a czemu miałby kłamać Abidal..?
0
@Jordi10 taktyk
1
@IronSanHybrid nie trzeba daleko szukać. Wystarczy pobyć/poczytać/posłuchać o naszym rodzimym bagienku.
0
@FC1899Barca i obaj przychodzili jako pionki. Którzy w odpowiedniej skali, zrobili więcej niż wielkie tuzy za grube miliony Cou i Dembele:)
0
@FC1899Barca ale masz świadomość, że ów pionek może okazać się strzałem w 10 jak Paulinho czy Vidal?
1
@EldoradoHaze hahaha grubo:D
0
@BarcaInfo Pięknie:) o naszym Bartku Pawłowskim z Malagi tez pisali swojego czasu:) Widać co profesjonalista to profesjonalista:)
0
@escarabajo Nie mogę edytować więc pisze nowy:) Miał być "Kiedyś Sir Alex Ferguson podobno ściągnął do MU Bebe z Portugalii oglądając tylko youtuba:)"
0
@Nano22 ja tak mialem tutaj z Arthurem:) 3/4 La Rambli piało jaki to jest grajek ochy i achy, a niewielu potrafiło odpowiedzieć gdzie, na czym i ile jego meczów widzieli w lidze brazylijskiej:D
Kiedyś Sir Alex Ferguson podobno ściągnął do MU Bebe z Portugalii:)
2
Tak sobie włączyłem MTV... patrzę, słucham i ku memu ogromnemu pozytywnemu zaskoczeniu... nastąpiła reaktywacja Pussycat Dolls:D
18
@Pilka_jest_okragla LM z LM w LM:)
1
@takisobiektos dzieki:)
0
@Prezes_sycylijczyk
bez typów, ale gdybym musiał to Atleto wali na 0:1 i karny dla Valencii:)
over 1,5
over 3,5
over 1,5
bez Hiszpanii na jednym kuponie:)
0
@panczo Luz. Chodzi mi o to, że może wydarzyć się wszystko. Ludzie się tu palą albo im nie idzie po prostu, przychodzą gwiazdy lig Cou, Rakitic, Dembele, Turan, a później stają się przeciętniakami. Co oczywiście nie znaczy, że tak by było z Sancho czy Lautaro. Ale takie wróżenie z fusów, że tylko on może wejść w buty Leo, to trochę na wyrost.
Z resztą podobnie jest w polskiej lidze i Legii:) Ale o eklapie nie gadamy:)
3
@panczo nie, proponuje zluzować majty... bo wiekowy Neymar, jednosezonowy Lautaro, mogą w Barcelonie zjeść Sancho, albo też być równie słabymi.