escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd ja masz auto "na topie" to pójdzie w sekundę:)
ja np sprzedałem Nissana w autoryzowanym salonie Skody bez pierdzelenia się w "a tu jest ryska, a czy auto było bite...?" i tym podobne teksty od potencjalnego kupca. Skoda sprawdziła, dała ofertę do zaakceptowania:)
0
@Veb1233 Ja zwróciłem na to uwagę i znowu się przyczepie jak do Ter Stegena w meczu z Valencią. Rozumiem, że mają takie zalecenia od trenera, żeby rozgrywać krótko, nawet jak jest pressing. Natomiast to kolejne podanie, które fartem nie kończy się dla nas źle. Wcześniej tylko nieudolność przeciwników nie kończyła się golem, a tu zabrakło kilku cm, żeby przejęli piłkę. Super, że poszła po tym zagraniu akcja na gola. Ale ja się boję, że fart się skończy kiedyś.
0
@NeroTFP ale że Maćka Murawskiego wzięli?:)
0
@tobiasson92 kto by nie przyszedł i kto by nie odszedł to Legia i tak bierze te żenująca ligę.
2
@Majkel34 Anthony
0
@JackH ci zawodnicy z topu zrezygnowali z mistrzostw świata Bo wiedzieli ze za rok igrzyska, w których chcą wziąć udział :)
0
@barcelonaLM dziękuje.
1
Nie wiem czy było czy nie ale nie widziałem. Patrząc na dzisiejsze mecze widzę przy lidze Niderlandów tudzież lidze niderlandzkiej wszystkie mecze odwołane... znacie powod?
0
@HansLanda @matirix20 az taka fatalna nie była:)
O Harley zaraz wychodzi film:)
0
@MESSIah16 rozmawiałem o tym ze znajomymi. Wszystkie role wybitne, ale wysnułem takie spostrzeżenie ze to postać Jokera jest tak charakterystyczna, tak oryginalna, tak „mocna”, ze to może ona kreuje aktorów :) warto dodać ze Jared Leto też na chwile wdał się w Jokera i skradł show w „Legionie samobójców”.
0
@prokofiew wg mnie idealnie podsumował @mistermajkel swpim pytaniem. Ja bym wolał wiedzieć wszystko jak również powiedzieć wszystko. Skoro pomimo tego co napisałeś auto jest sprawne to nie masz cisnienia sprzedać go komuś „na wczoraj”. Ja bym wyśpiewał wszystko:)
1
@insp1re Roma-Bologna gole i rogi, Śląsk wygra;)
0
@Gaucho nie zobaczysz, bo Setien z Busim sie kochają niczym Ivan z Valverde.
0
@Fabiano93 Rozumiem, że to takiego grania potrzeba ruchu innych zawodników, ale skoro ci są kryci albo nie pokazują się to powinno się grać "na siłę" do kogokolwiek?
1
@itmustbejoke Ter Stegen brał:D
0
@Fabiano93 tylko przez nieudolność piłkarzy Athleticu nie straciliśmy gola. Ale ok, nie straciliśmy, ciekaw jestem jakbyś śpiewał jak byśmy stracili tego jednego/dwa gole po tych babolach? I teraz papier (la Rambla) przyjmie wszystko. To takie pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać.
0
@Fabiano93 jak nie mam do kogo zagrać to wypie..alam piłkę do przodu a nie gram kilkukrotnie do przeciwnika nieopodal pola karnego. Bo wole stracić piłkę niż gola. ale co ja tam wiem.
1
@arda Najpierw to mógł zamknąć mecz Ter Stegen swoimi durnymi zagraniami w pierwszej połowie.
21
@arda mi krwawią mniej.
1
@gurales ale podanie diagonalne było i mi już wystarcza:)
2
@MesQueUnClub22 cala la rambla huczała:) ponoć panowie mieli sobie do powiedzenia kilka mocnych słów i musieli ich rozdzielać koledzy z drużyny.
3
Żebyś miał tyle jaj w grze co w gębie panie piłkarzu.
0
Alba albą ale ter Stegen..? Jemu odcięło prąd dzisiaj?
1
@Coutinho007 wlasnie cholera!!:)
1
@Coutinho007 mi się też zdarzy w trakcie sezonu:) ale fakt, po sezonie, z jakimś trofeum, będzie smakowała lepiej:)
0
@fc_barcelona_1899 nk- nasza klasa?
0
@Coutinho007 całuj w co chcesz:)
żartuje:) póki piłka w grze mam nadzieje na wszystko:D tak czy siak:)
0
@Coutinho007 ale dlaczego? graliśmy kupę i jeszcze sporo minie jak chłopaki "łykną" taktykę nowego trenera. Ja i tak spisuje ten sezon na straty. Zaskoczy mnie miło jakikolwiek puchar. Nie mam oczekiwań, poza tym, żeby mój klub zaczął grać w piłkę tak, żeby oczy nie krwawiły:) Tylko tyle i aż tyle.
Zacznę ocenę w przyszłym sezonie.
0
@monciaak kurde drogeria...
3
Ciekawe ile z tych "dymów" i "sprzeczek" to tylko wymysły prasy, a my tu się żremy jakby nie wiadomo co:)