0

@LoveValverde Tam jest puchar FA, Carabao cup, puchar wspólnoty, puchar królowej, puchar na otarcie łez, puchar zielonej murawy i 13 innych. Wcale się nie dziwię, że "wali" te puchary. Ile można. Za chwilę zdobędzie to na co czekają wszyscy kibice Liverpoolu od wielu wielu lat. Czyli ligę angielską, która jest ważniejsza dla nich bardziej niż LM. A że ligę angielską za chwilę dosłownie zdobędą, to śmiało mogą się pokusić o oszczędzanie sił na obronę LM.

0

@Shoxhieee W tej chwili Dembele nie ma podjazdu do Sterlinga. Gość ma niesamowite liczby, tak w City jak i w kadrze. A nie zapominajmy o Bernardo Silvie i Sane. Skrzydła mają na lata. (tak wiem, że Sane ma odejść, ale jeszcze nie odszedł)

0

@Odesseiron naprawdę? Cieszyłem się, że odchodzi po ostatnich wyczynach, ale że Monchi chce osłabić klub? Dziwne...

0

@FC1899Barca Piękna sprawa. Napastników brak, bramkarzy brak:) Legia daje radę.

0

@kamilos1214 rewelacja, polecam:)

0

@barcafan9512 agentka chyba młodsza niż w Archiwum X:) i ten akcent :D

1

@jedrek7000 az byłem w szoku jak to zobaczyłem. Ile podobieństw.

0

@escarabajo strata oczywiście a nie świata. Nie moge juz edytować.

13

0

2

@Encore dla milionów ludzi był ON Messim koszykówki. To jest ogromna świata dla nich, jak również dla wszystkich kibiców nie tylko kosza ale i sportu. Z reszta był zadeklarowanym fanem Barcelony.

2

@Chaoss mega serial:) obie serie. I cieszy fakt ze „za chwile”
biorą się za trzeci:)

0

A matko zrzygam się...:(
Strzelać na bramkę!!!

0

@Maximus2 gra w ogole?

1

Czyli widzę żadnych zmian póki co. „Nam strzelać nie kazano”. O Moge strzelić!! A nie... poszukam Leo. Tragedia.

0

@contowsky Tarasy ryżowe mnie urzekły.

1

@Rewolucja123 taka jakość z ery przed narodzinami Mbappe :)

2

@Kengo od razu pomyślałem o nich jak zobaczyłem te fotkę:)

0

@barcelonaLM no musi!!:)

0

@insp1re Oby!! Liverpool już 5 meczów z rzędu poniżej 2,5 bramki!

3

@contowsky Stacja w Danii jak jakieś transformersy czy coś:) no i Kair... bajka:)

2

@masq Mrozu już jakiś czas temu zaczął robić świetną muzykę. Miliony monet poszły daleko w odstawkę:)

1

@D10SLEO Ja tylko dodam, że ze wszystkich "ekspertów" w telewizji polskiej, ale również tych od gotowania z ligi mistrzów w polsacie to jednak Podoliński jest najlepszy. Nie ma za dużej konkurencji, jeśli brać pod uwagę obie wymienione stację, ale zdecydowanie dobrze się go słucha.

Laskowskiego nie komentuję, dla mnie świetny.

0

@daro22 Messiego nie ma na ławce

0

@LuisSalvano Jest i Alba i Junior, który mu hulał w Betisie. Nie zdziwię się, że zagrają kiedyś obaj w tym jeden wyżej, albo trzech stoperów i jeden na wahadle.

12

@Artsss hmmm to w sumie smutne, wolałem myśleć, że nie chcą drugiego sezonu bo w pierwszym wiele rzeczy było nieautoryzowanych. A tak co...? 2,5 do podziału.. w sumie dla nich żadna kasa...

0

@ShowMe Jak tak czytam wymagania 'Wasze" to każdy dubluję się z każdym.

8

@NeroTFP Infrastruktura, piękne boiska, C+ robi zapowiedzi jakby każdy mecz był finałem ligi mistrzów, a potem wychodzi takich 22 ciapciaków i grają padakę, o pucharach europejskich nie wspomnę. Mamy wszystko, poza poziomem drużyn.

0

@Avada Kedavra Ligę w jakim stylu, z jaką przewagą:)

0

@Avada Kedavra Ale jesteś uprzedzony do Veli:) Skoro chcą kogoś kupić/wypożyczyć to tak czy inaczej nie zaspokoją się "Twoją listą". Vela na wypożyczenie jest idealny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?