0

@FC1899Barca Piękna sprawa. Napastników brak, bramkarzy brak:) Legia daje radę.

0

@kamilos1214 rewelacja, polecam:)

0

@barcafan9512 agentka chyba młodsza niż w Archiwum X:) i ten akcent :D

1

@jedrek7000 az byłem w szoku jak to zobaczyłem. Ile podobieństw.

0

@escarabajo strata oczywiście a nie świata. Nie moge juz edytować.

13

0

2

@Encore dla milionów ludzi był ON Messim koszykówki. To jest ogromna świata dla nich, jak również dla wszystkich kibiców nie tylko kosza ale i sportu. Z reszta był zadeklarowanym fanem Barcelony.

2

@Chaoss mega serial:) obie serie. I cieszy fakt ze „za chwile”
biorą się za trzeci:)

0

A matko zrzygam się...:(
Strzelać na bramkę!!!

0

@Maximus2 gra w ogole?

1

Czyli widzę żadnych zmian póki co. „Nam strzelać nie kazano”. O Moge strzelić!! A nie... poszukam Leo. Tragedia.

0

@contowsky Tarasy ryżowe mnie urzekły.

1

@Rewolucja123 taka jakość z ery przed narodzinami Mbappe :)

2

@Kengo od razu pomyślałem o nich jak zobaczyłem te fotkę:)

0

@barcelonaLM no musi!!:)

0

@insp1re Oby!! Liverpool już 5 meczów z rzędu poniżej 2,5 bramki!

3

@contowsky Stacja w Danii jak jakieś transformersy czy coś:) no i Kair... bajka:)

2

@masq Mrozu już jakiś czas temu zaczął robić świetną muzykę. Miliony monet poszły daleko w odstawkę:)

1

@D10SLEO Ja tylko dodam, że ze wszystkich "ekspertów" w telewizji polskiej, ale również tych od gotowania z ligi mistrzów w polsacie to jednak Podoliński jest najlepszy. Nie ma za dużej konkurencji, jeśli brać pod uwagę obie wymienione stację, ale zdecydowanie dobrze się go słucha.

Laskowskiego nie komentuję, dla mnie świetny.

0

@daro22 Messiego nie ma na ławce

0

@LuisSalvano Jest i Alba i Junior, który mu hulał w Betisie. Nie zdziwię się, że zagrają kiedyś obaj w tym jeden wyżej, albo trzech stoperów i jeden na wahadle.

12

@Artsss hmmm to w sumie smutne, wolałem myśleć, że nie chcą drugiego sezonu bo w pierwszym wiele rzeczy było nieautoryzowanych. A tak co...? 2,5 do podziału.. w sumie dla nich żadna kasa...

0

@ShowMe Jak tak czytam wymagania 'Wasze" to każdy dubluję się z każdym.

8

@NeroTFP Infrastruktura, piękne boiska, C+ robi zapowiedzi jakby każdy mecz był finałem ligi mistrzów, a potem wychodzi takich 22 ciapciaków i grają padakę, o pucharach europejskich nie wspomnę. Mamy wszystko, poza poziomem drużyn.

0

@Avada Kedavra Ligę w jakim stylu, z jaką przewagą:)

0

@Avada Kedavra Ale jesteś uprzedzony do Veli:) Skoro chcą kogoś kupić/wypożyczyć to tak czy inaczej nie zaspokoją się "Twoją listą". Vela na wypożyczenie jest idealny.

0

@Avada Kedavra I widziałeś co tam zrobił?:)

3

@Veb1233 Piękny ruch. Przecież on chodził w Sociedad jak motorek. A i w kadrze zaczynał grywać. To był kiepski ruch przenieść się do Realu. Zmarnował rok tylko.

2

@NeroTFP Media kreują wrogość piłkarzy:) Oni później zbijają piąteczki i się spotykają:) Nie wszyscy, ale myślę, że spora część. Z resztą jak i politycy, tu się żrą na wizji a potem cyk... kolacyjka:)

Ale tych dwóch jak ich trzech (jeszcze z Raulem) nie będzie żadnego:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?