escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Piękna sprawa. Napastników brak, bramkarzy brak:) Legia daje radę.
0
@kamilos1214 rewelacja, polecam:)
0
@barcafan9512 agentka chyba młodsza niż w Archiwum X:) i ten akcent :D
1
@jedrek7000 az byłem w szoku jak to zobaczyłem. Ile podobieństw.
0
@escarabajo strata oczywiście a nie świata. Nie moge juz edytować.
13
https://mobile.twitter.com/MAGuisado/status/1221534938597593189 pięknie pokazane...
0
@Pilka_jest_okragla :)
2
@Encore dla milionów ludzi był ON Messim koszykówki. To jest ogromna świata dla nich, jak również dla wszystkich kibiców nie tylko kosza ale i sportu. Z reszta był zadeklarowanym fanem Barcelony.
2
@Chaoss mega serial:) obie serie. I cieszy fakt ze „za chwile”
biorą się za trzeci:)
0
A matko zrzygam się...:(
Strzelać na bramkę!!!
0
@Maximus2 gra w ogole?
1
Czyli widzę żadnych zmian póki co. „Nam strzelać nie kazano”. O Moge strzelić!! A nie... poszukam Leo. Tragedia.
0
@contowsky Tarasy ryżowe mnie urzekły.
1
@Rewolucja123 taka jakość z ery przed narodzinami Mbappe :)
2
@Kengo od razu pomyślałem o nich jak zobaczyłem te fotkę:)
0
@barcelonaLM no musi!!:)
0
@insp1re Oby!! Liverpool już 5 meczów z rzędu poniżej 2,5 bramki!
3
@contowsky Stacja w Danii jak jakieś transformersy czy coś:) no i Kair... bajka:)
2
@masq Mrozu już jakiś czas temu zaczął robić świetną muzykę. Miliony monet poszły daleko w odstawkę:)
1
@D10SLEO Ja tylko dodam, że ze wszystkich "ekspertów" w telewizji polskiej, ale również tych od gotowania z ligi mistrzów w polsacie to jednak Podoliński jest najlepszy. Nie ma za dużej konkurencji, jeśli brać pod uwagę obie wymienione stację, ale zdecydowanie dobrze się go słucha.
Laskowskiego nie komentuję, dla mnie świetny.
0
@daro22 Messiego nie ma na ławce
0
@LuisSalvano Jest i Alba i Junior, który mu hulał w Betisie. Nie zdziwię się, że zagrają kiedyś obaj w tym jeden wyżej, albo trzech stoperów i jeden na wahadle.
12
@Artsss hmmm to w sumie smutne, wolałem myśleć, że nie chcą drugiego sezonu bo w pierwszym wiele rzeczy było nieautoryzowanych. A tak co...? 2,5 do podziału.. w sumie dla nich żadna kasa...
0
@ShowMe Jak tak czytam wymagania 'Wasze" to każdy dubluję się z każdym.
8
@NeroTFP Infrastruktura, piękne boiska, C+ robi zapowiedzi jakby każdy mecz był finałem ligi mistrzów, a potem wychodzi takich 22 ciapciaków i grają padakę, o pucharach europejskich nie wspomnę. Mamy wszystko, poza poziomem drużyn.
0
@Avada Kedavra Ligę w jakim stylu, z jaką przewagą:)
0
@Avada Kedavra Ale jesteś uprzedzony do Veli:) Skoro chcą kogoś kupić/wypożyczyć to tak czy inaczej nie zaspokoją się "Twoją listą". Vela na wypożyczenie jest idealny.
0
@Avada Kedavra I widziałeś co tam zrobił?:)
3
@Veb1233 Piękny ruch. Przecież on chodził w Sociedad jak motorek. A i w kadrze zaczynał grywać. To był kiepski ruch przenieść się do Realu. Zmarnował rok tylko.
2
@NeroTFP Media kreują wrogość piłkarzy:) Oni później zbijają piąteczki i się spotykają:) Nie wszyscy, ale myślę, że spora część. Z resztą jak i politycy, tu się żrą na wizji a potem cyk... kolacyjka:)
Ale tych dwóch jak ich trzech (jeszcze z Raulem) nie będzie żadnego:)