2

@Janiama jakiej pomocy oczekujesz? Bo jak ja widziałem samolot nad jednym z pożarów który lał wodę... to dla mnie wyglądało tak jakby na mnie splunął np komar. Ja bym tego nie odczuł. Można gdybać „niech wszystkie kraje wyślą samoloty do lania...” czy cos w tym stylu. To co wtedy? Skąd tyle wody...? Jak nie spadnie deszcz, a idzie tam lato, w ktorej to porze roku rzadko pada, to tam naprawdę dojdzie do czegoś tragicznego... chociaż w sumie tam juz jest tragedia.. ale skala jej może być niestety jeszcze większa.

1

@Odesseiron mnie to przeraża. Kilku dni temu rozmawiałem z małżą gdy pokazywali w tv płonące miejsca na wschodnim wybrzeżu w których byliśmy w kwietniu, ze dla nas to takie „wow, super, byliśmy w Australii, pojezdzilismy, zobaczyliśmy itd, ale ludzie co roku maja tam katastrofę.” Nie taką jak w tym roku, ale jednak mają. Dramat.

1

@FDJ hehe:) śmieszny żarcik:) kotlecik na skrzydle:)

0

@Hiacynk puchar angielski, jak również mecz np Marsylii (ze swoim składem) przeciwko druzynie z 4 (?) ligi pokazał jak mocni traktują puchary:)

1

@Ratamahatta nie lubię bigosu ale za „mam nadzieje.... bede miał duzo poleceń”. Juz za to dałbym Ci conajmniej 11 herbów :)

2

@-barca4ever- Peaky Blinders.

0

@Hiacynk widziales sklady Totkow? Sklad Evertonu na rezerwy Liverpoolu? Widziales jak męczy się WHU Takim składem z nołnejmem (jak dla mnie) z niższych lig angielskich? Ja bym uwazal z tą dwucyfrówką:)

0

@Szakalaka12369 robi robotę, robi różnice.

0

0

@MesQueUnClub_87 znoszę je trzeci rok, znosiłem przed erą Pepa, dam radę:)

0

@MesQueUnClub_87 uważam ze Espanyol to żaden „wyjazd” nawet jeśli chodzi o kibiców zza miedzy. Pisząc o „zmęczeniu podróżą” to była taka ironia ze znowu stracili punkty „na wyjeździe”. To są derby. To raz. Ostatnia drużyna w lidze to dwa. Grali jednak mimo wszystko prawie w domu to trzy. Odpowiedz na Twoje pytanie brzmi tak. Tak, myślałem ze przyjadą i rozjadą ich 5:0.

0

@MesQueUnClub_87 naprawdę...? „Jako gość”? Czym tłumaczyć tego „gościa?” Z obecnego sezonu? Zmęczeniem podróżą? Czy czym? Przecież to jest żenujące. „Wyjazd” kilka przystanków od domu, do
Ostatniej drużyny w lidze. Jak dla mnie wstyd. Zero usprawiedliwienia. Nawet miernym trenerem.

1

@Messibestplayerintheworld niech zamknie nasze obie plus te setki z La Rambli;)

0

@Messibestplayerintheworld niestety śmieszki smieszkami ale przykro ro czytac.

0

Czyli nie oglądając meczu moge śmiało stwierdzić, że niby mecz w Barcelonie ale jednak gra jak na wyjezdzie?:)

0

@Kengo nie gadaj. Zapraszam w Bieszczady :)

3

@FCBMati10 taki juz charakter tego narodu. Mentalność brazylijska wzięła górę.

2

@FCBMati10 jesli patrząc na statystyki to nie i myśle ze nie miał az takiego wpływu na drużynę jak Leo. Niemniej jednak ten gość zawsze w moich oczach będzie najlepszym w historii. Dla mnie to on zrewolucjonizował futbol. Cieszył się grą jak mało kto.

0

Sporo tych „wyzwań” to takie mocno na siłę...

0

@tristan87 Czyli kilku dziennikarzy stanęło murem za byłym szefem przeglądu i odeszło po jego zwolnieniu a teraz po "chwili" Koło idzoe do C+? Dobrze rozumiem tę całą szopkę?

1

@student97r A w Nowy Rok na C+ angielska odkodowana, chyba z 18 meczów:) gdyby ktoś nie miał.

0

Fajny wywiad:) Mogliby więcej anegdot opowiedzieć:) zwłaszcza przytoczyć to "Pamiętasz, co mówiłem ci na boisku? Ja pamiętam, co ty opowiadałeś mnie – żartował Carles"

0

@zodiak_10 I niech ktoś mi wmówi, ze Iniesta czy Messi (z czułym szacunkiem, pokorą i całą resztą) to świetni kapitanowie.

0

@IrekPOL chyba puchar Gampera. Pamietam te scenę, piękna:) Ronnie sam był w szoku:)

0

@Danny Gaucho Czytałem, że mega pozytywny gość. Potrafi wziąć mikrofon od dziennikarza i zacząć z nim/zamiast niego prowadzić z kimś wywiad.
Może być dla niektórych drewniany czy nie i może wygląda, że ostatnio ma gorszy okres, ale w piłkę grać potrafi. Zwłaszcza z Robkiem:)

13

@Avada Kedavra Dajmy czas Artecie:) Pierwsza połowa w ich wykonaniu była naprawdę super. Ozil bardzo dobry mecz.

1

@Hiacynk Juventus:)

0

Zdajecie sobie sprawę, że Inter wie, że może lecieć w kulki z wypożyczeniami i kwotami widząc i wiedząc jak postępuje Vidal?
Zarząd nawet gdyby nie chciał to Vidal i tak "zmusi" klub, żeby poszedł nawet i za czapkę gruszek.

1

@sawyer00 mi tez zdecydowanie bliżej do
Arsenalu niż Chelsea:)

1

@sawyer00 dobry mecz;) takiego Arsenalu w tym sezonie raczej nie widziales jeszcze:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?