0

@Encore Myślę, że opinie będą podzielone. Ja żadnym wyznacznikiem nie jestem, ale dla mnie na zawsze tylko Jordan (od mistrzowskich Bulls zacząłem przygodę z NBA). Dla innego Kobe, a za chwile mówisz Lebron. Ale ilu zawodników było wcześniej.

0

@student97r Lebron z wiekiem podobnie jak Lewy. Po gosciach w ogóle nie widać, żeby mieli się ochotę zatrzymać.

Co do koszykarzy to szkoda, że Jordan tak "nisko" :(

1

@student97r Dopisz jeszcze kto to:) w sensie ilu i kto przekroczyl 33tys:) Znaczy ja już wiem:)

0

@Suzu Jeszcze nikt? Co jest z Wami...?
"France football i skończyłem czytać":D
W sumie się nie dziwie, to ostatnie słowa:D

4

Złota piłka i złota piłka zaczęło się. Czy ci co dzisiaj by chcieli zwycięstwa Leo "bo jak nikt inny nie zasłużył", po wygraniu tegoż Ballona przez kogoś innego nie będą "krzyczeć", że ta nagroda jest już nic nie warta?
Ja krzyczę od razu, dla mnie może ją wygrać Hulk grający w Chinach Czy Samper w Japonii. Dla mnie nie ma już żadnej wartości.

1

@malicinho Obok Maldiniego? Puyol!!:)

9

@Nano22 Jeśli w pracy na magazynie Waszym zadaniem jest podnoszenie kartonów to jak dla mnie oczywistym jest, że nie zrobisz tego za "nią". Przecież nie wykonasz pracy za siebie i za kogoś. Co innego oczywiście jednorazowa pomoc przy takiej czynności.

3

@Witekk10 oglądałem trochę meczu z Wisłą i naprawdę wyglądał nieźle. Pytanie jak się będzie dalej sprawował.

0

Panowie bo ja nie w temacie. Co to za akcja z piłkarzami juve? Co oni maja na twarzach?

5

@zodiak_10 mi on bez maski przypomina żółwia ninja. Od kiedy tylko go zobaczyłem :)

0

Wchodzę na stronę, patrzę pierwszy news i ten pan z ławki na zdjęciu. Myśle „oho! W koncu!!”, ale nie...:/

4

@NeroTFP będąc przed wakacjami w Australii dziwiło mnie ze w każdym parku były grille. Takie wielkie żeliwne. Wszysykie piękne i czyste. Przychodzisz sobie z rodzina na piknik, grillujesz pijesz piwko, SPRZĄTASZ i idziesz do domu. Ja myśle nawet nie, ze u nas nie byłoby sprzątnięte. Tych grilli nie byłoby w dobę. Rozebrane, sprzedane, zapomniane.

1

@BarcaInfo ciekawe ile Leo by miał goli gdyby Argentyna grywała z Wyspami, Andorami, San Marinami, Lichtenstainami i innymi Luksemburgami.

8

@BarcaInfo No nie... na zdjęciach Neymar..:( zaraz wyleje się fala tęsknoty ...

1

@IronSanHybrid fajny materiał No i przede wszystkim świetny gość. Naprawdę wydaje się skromnym i „zwykłym” facetem, mimo ze osiągnął bardzo dużo.

0

@Rewolucja123 przede wszystkim poszło info juz w weekend ze wielu naprawdę wielu podstawowych graczy nie zagra w Austrii. Handicap +2 był chyba koło 2 kurs. Wiec i tak niezle. Można było na tym meczu ugrać pare grosików (nie Kamilów :) ).

0

@Danny Gaucho daj smieszku jak masz:)

0

Poszukuje mema o Kruchowiaku. Porownanie gry we Francji czy tam Hiszpanii i po roku w Rosji.
Dobra inaczej. Chodzi wygląd:) jaki zapuszczony po pobycie w Rosji.

0

@ArdoFCB oby przynajmniej dwa razy:)

0

@sewciu50 Karny w meczy San Marino - Rosja, gole Dzyuby. Brakuje mu trzech do Cristiano, a myślę że będzie chciał powalczyć o króla eliminacji. W pierwszym meczu (9:0) strzelił 4. Poczekaj na skład :)

2

@Forza_Juve Już kolejny sezon, po którym to ma kończyć karierę... spokojnie:)

0

@matirix20 Austria totalnie odpuszcza ten mecz, mają zagrać bez wielu podstawowych zawodników. Ja wiem, że Łotwa to nie jest jakiś wybitny przeciwnik, tym bardziej, że mają strzelone raptem dwie bramki... ale żeby tam nie było jakiegoś babola.

0

@matteo83 Posyłał, dziś lubię Rondo czy Rubio, też mają "niezłe" podania:)

0

@Danny Gaucho Polubiłem grę Niemców od czasów gdy miał ich właśnie Jurgen Klinsmann. Naprawdę wtedy właśnie zaczęli fajnie, ofensywnie grac, a nie takie typowe, niemieckie męczenie buły. Później sobie obserwowałem jego USA:)

5

Lucho Luchem:) ale to co wyczynia Gerard Moreno naprawdę mnie zaskakuję. Espanyol, Villareal, kadra. Rozumiem, że to nie były żadne tuzy ale takim też trzeba umieć strzelić, do tego sporo asyst. Fajnie, że się go jakoś nie pompuję, a gość robi swoje i przede wszystkim dobrze to robi.

6

Zacznę od tego, że mimo, iż od niego zaczęła się moja miłość do Barcy, to nie jest powód dla którego staram się go bronić.
Jak dla mnie bomba, że ktoś ma "jaja" szczerze odpowiedzieć, bez zbędnych pierdół i wyświechtanych frazesów. Nawet pupil Ernesto - Rakitic gra niewiele, albo wcale, to gdzie w kolejce jest Puig? Dopóki trener się nie zmieni, myślę że jasne jest że młody powinien iść na wypożyczenie. Bo jeśli nie to pewnie zagra sobie w sparingach mało znaczących czy w pucharze króla z jakąś Leidą czy inną Cartageną.

1

@Kamiloza91 Kaley Cuoco - Penny z „big bang theory” i Jennifer Aniston jako Rachel z „Przyjaciół”
A i jeszcze Debra Messing z „Will nad Grace”

2

Zachwycam się równością w kadrze Francji. Ilu tam jest zawodników na jednej pozycji, jaka młodość, świeżość. Niestety od kilku miesięcy są żenujący... ciezko się na nich patrzy...

1

@fcbarcafan19 Czytałem też niedawno o Mascherano:)
Myślę, że ze względu na swoje znajomości może mieć chłop tam fajną paczkę. taka koło czterdziestki jeśli chodzi o wiek:) ale jednak fajną:P

0

@Avada Kedavra Zawsze najlepszy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?