0

@xofcbxo @Lord_Vader powiedział w punkt. To pytanie pada co drugi post, ciężko sprawdzić?

0

@macio_944 Tak, C+ wykupiło pakiet premium na La Rambli:)

0

@macio_944 bo wykupiła pakiet na ten sezon.

0

oszaleję:D wincyj pytań o to czemu Barca w C+:D

0

Dwa razy w roku płacz i lament.. 9 na 10 osób tu pisze, że złota piłka od lat to już nie to samo co kiedyś, że te jedenastki to sympatie a nie poziom reprezentowany... a potem wychodzi coś nowego a i tak większość płacze. Dajcie spokój:)
Skup my się na sobie, na te z żenadzie którą teraz gramy.

2

@Gosciuu jakie lotnisko? chociaż w sumie i tak dobra cena, bierz.

0

@JohnA bvb wygra bundeslige.

0

@BigShaq oby Milik dobrze wszedł w sezon:)

1

@Kapitan hawk czekam kiedy „odpalą”... może dzisiaj :)

1

@norbi77 No bajeczne!!!

3

@student97r i jeszcze te „for him” z palcem do góry... tego zawodnika.

0

@clyde Czyli, że co ?? "Chyba znamy zwycięzcę na wygrywa ogienka letniego. "

0

@damianex10 jak dla mnie Ostry:)

0

@czygun Nie uwierzysz.... padło to dziś XXnaście razy:)

0

@ogoniasty ok, dzięki.

3

@BigShaq Giuly, Eto, Ronnie... ach.. piekne czasy:)

0

@MarioVeB! Widziałem to i spojrzałem z ciekawości w składy. Las Palmas to pomoc i atak max 21 lat, Sporting to nazwiska znane z boisk hiszpańskich. Nie wierzyłem w statystyki po pierwszej połowie..

0

Po pierwsze As znowu z fajna okładką... po drugie opinia Thiago Moty to ten "nasz" Mot(t)a?

0

@SHIBA i teraz sobie myśle... „jakim cudem stacja Płac Wilsona, wygrała jakiś tam konkurs ba najładniejsza stacje w Europie kilka lat temu?” Czy te „Twoje” stacje sa nowki sztuki bo nie wiem...

1

@VamosGirl A nie możesz wrzucić w koszyk, dodać wszystkie rabaty i sprawdzić czy cena zjechała? Czy to tak nie działa?

4

@adambądkowski93 Nie interesuje mnie co czuje Borek, gdyby nie on to myślę, że tworu "Hajto" nie byłoby w tv.

2

@VamosGirl Nikt od rana się nie znalazł?:)

15

@ArdoFCB Naprawdę jak widzę (słyszę) takie gwiazdy jak Sebuś, Żewłak, Tomuś H, to odechciewa mi się...

1

@KoSSa124 Nie klaszcze bo Rubik ma już cały zespół więc nie musi się starać:) i czyj suchar gorszy?:)

0

@Veb1233 No uśmiałem się:) najpierw z tego śmiesznego żartu, a potem z tych pelikanów powyżej:)

0

@NeroTFP Obejrzyj ... będziesz się turlał ze śmiechu:)

0

@NeroTFP Cwaniaczka? A kelner w "Testosteronie"?!:)

0

@th@les no to ruszy szambo dopiero...

10

@Losiex A na VARze Szymuś:) fan VARu..:)

0

@MesQueUnClub_87 @messi564 Ok, dzięki za informację:) Bo myślałem (czytając komentarze), że to kolejny mec"na poziomie" w wykonaniu Busiego. O młodzieńców nie pytam, bo widziałem, że fajnie się ruszali:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?