0

Grał Europie, Stanach, Australii, Japonii strzelał na mistrzostwa Świata w Afryce... No 5 kontynentów jak w morde strzelil. Pięknie!!:)

0

@student97r myslisz ze jeziorowcy mają szanse powalczyc o pierścień? Ze wszystkimi zdrowymi graczami w składzie.

5

@Messibestplayerintheworld popraw wielbłąda.

0

Pytałem w ciągu dnia ale teraz więcej osób. Fajne „nietypowe” miejsca do zobaczenia i miejsca z dobrym jedzeniem w Rzymie. Ktoś cos?

0

@Colon Nie mów, że kolo Skórek i będzie dobrze:)

Kilka dni raptem, ale dziękuję:)

1

@Odesseiron Dziękuje.

0

@Colon takich informacji, nie chciałem ale dzięki.

0

@Chwytliwy Tez bedzie:)

0

LaRamblowicze...:) Co nietypowego, ale pięknego do zobaczenia. Co pysznego, cenowo dostępnego do zjedzenia. Destynacja Rzym.

0

@Danny Gaucho U nas sporo by jajek było:)

2

@Wichurek Ja rozumiem, że Leo to barcelońska świętość, natomiast nie ze wszystkim się zgodzę. A właściwie rzucę tu pewną tezę... Leo sam nie poprowadzi do wielkich triumfów, ale może też sam zaszkodzić. Nie wiem jak jest w drużynie, nikt z nas nie wie, ale mnie osobiście wkurza patrzenie jak Suarez jest ciągnięty za uszy przez to, że Leo jest jego ziomkiem.

0

@BarcaInfo nie wiem czy sie da z większym hukiem niż nie obronić takiego wyniku z pierwszego spotkania. Na dzis więcej goli nie strzelimy w jednym meczu niż wtedy z liverpoolem

0

Może on im zakazał strzelac ?

0

@PJ777 Od czasu przejecie drużyny przez EV niestety coraz mniej oglądam. Nigdy tak nie miałem, ale "styl" gry Barcelony przy tym trenerze mnie bardzo męczy.

0

@krzychu1526 Czemu zacierasz? Tam coś miedzy nimi nie teges?

0

@kenneth99 I myslisz ze znowu Griez bezproduktywny na lewej? Chyba wolałbym Griezmana na środku.

1

@Cvzx Uważam Moratę za lepszego zawodnika od Danilo:)

14

@highway Tak sobie myślę, że ten Danilo jakiś wybitny nie jest a zaliczył Real, City i Juve:) Nieźle:)

0

@4drian0 Wejdź na chat pod meczami na pewnym czeskim buku (kurde nie wiem czy można podawac nazwę) Jak wchodzi kurs 25 to mega radosc, jak nie wchodzi to na bank ustawka! Stary... tam to dopiero popcorn potrzebny!:)

1

@Tomek_TF A gdzie się spodziewałeś? Tym bardziej we wtorek?

0

@Pilka_jest_okragla A ja swoje zdanie na Twoje zdanie:)

4

@Pilka_jest_okragla Sam sobie odpowiedziałeś. "potrafią sypnąć groszem". Ani Ty, ani ja, ani tysiące użytkowników tej strony nie płaci złotówki. Skąd mają brać pieniądze redaktorzy? Dla niektórych tutaj moderatorów to zabawa a dla innych sposób na życie. Muszą gdzieś zarabiać. Jak Ty dasz X a ja dam 10X to raczej wezmą mnie, bez względu czy to hazard czy alkohol czy środek na konar, żeby zapłonął.

0

Dziwny ten Claudio Bravo w reprezentacji Argentyny do 23 lat:)

0

@chorhe12 Ponoć materace tylko w Madrycie:)

0

@gryfiT. Dla mnie tragedia. Szukałem wsparcia;)

0

Fati dzisiaj źle?

2

@Hushovt fajna ...;)

0

@4drian0 spoko:)

0

@4drian0 patrzę z ciekawosci. Juz 3 wpadły...

0

@4drian0 Absolutnie nie ma szans:)
W ostatniej kolejce padły 2 (jeden nietrafiony), Dzisiaj myślę, że ze 4:)
A jakbyś zagrał, że wszędzie będzie i podzielił na "bloki", hmm..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?