escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaziks A kto powiedział, że Hose go chcę?
0
@juliacicha Kamień z serca:) ja Ci powiem więcej... stawiam na końcu zdania kropkę! Ponoć "dzisiaj" to kropka nienawiści:D
1
Absolutnie nie wierzę, że Wiedźmin pokona "ma ktoś drugi odcinek drugiego sezonu Domu z papieru?":D
0
@juliacicha Tylko bez nerwów:) jestem zboczony jeśli chodzi o "błędy":) Sam na siebie się wkurzam, że nie używam już polskich znaków "bo tak szybciej się piszę":)
2
Jakoś tak mnie kłuje w oczy "oboje rozmawiali ...". Dwóch facetów, czemu nie "Obaj rozmawiali...'?
3
@Danny Gaucho cos w tym jest ... tu spust na Haalanda, a tam gdzieś po cichu chłopaczek z cienia w Liverpoolu. Nie tak dawno ochy i achy nad Jovicem... dzis goscia póki co nie ma, Rebic? Nie ma, o Hallerze mówiło się najmniej, a gosc miał double double w, nie oszukujmy się, nienajmocniejszym Eintrachcie. I co? Dzis Haller błyszczy z nich trzech najbardziej, a to tylko West Ham.
0
@fart bardzo:) jestem pod wrazeniem:)
1
@fart "... z Grekiem..." cwaniak:) Napisz nazwisko z głowy:)
1
@Lord_Vader "wspulnego" jaki ojciec taki syn:)
1
@Kengo Za poważnie się nie zrobi:) nie trzeba być jakimś wybitnym taktykiem/analitykiem by przewidzieć początek meczów zarówno Realu jak i Barcelony w 1 pierwszych połowach tego sezonu. My dno i zaczynamy grę w drugiej połowie, natomiast Real siedzi od pierwszej minuty i z czasem puchnie.
2
@xArabx jak dla mnie tak.
0
@Jordi10 auć...
0
No myślę, że miał podstawy, żeby zagwizdać. Raczej obiektywnie, zabrali karnego Realowi.
2
Najlepsze - 0 z tyłu. Najgorsze - 0 z przodu.
0
@Hiacynk Ale to czego nie wykorzystało Cagliari to wstyd.
0
@Hiacynk E tam genialny... Cagliari powinno zamknąć mecz dużo wcześniej, a tak dali sobie wbić dwie w doliczonym:)
0
@Hiacynk Nacho grał z Valencią. Ale raczej z konieczności.
1
@Rewolucja123 Wybacz ale jeszcze mnie aż tak nie pogięło, żeby oglądać ich mecze (śledzę wyniki od kilku lat, ale nie oglądam) :)
0
25 minuta AlSadd czerwona i po karnym 0:3. dramat.
0
Zawsze próbują:)
0
@Kompletny )0:2
0
@Kompletny Z Monterrey jeszcze powalczyli, ale wcześniejszy mecz z Hienghene (kimkolwiek są:D) strasznie mnie rozczarował.
0
@ViscaBarca123 Weź się tato:) Al Sadd!:)
0
@AmigoBlancos Al Saad:)
0 18:30 (wiem ciężko porównać to z Bundesligą) również na TVPsport mecz o finał między Flamengo a AlHilal. Flamengo zostawiło całą Brazylię mocno za plecami, wciągnęli ligę nosem. Natomiast w drużynie z Arabii mamy Sebastiana Giovinco (wychowanek Juventusu, ostatnie sezony w MLS) oraz byłego supersnajpera z Lyonu Gomisa:)
0
@draxidox inny poziom poczucia humoru. Dla mnie to dno i chamstwo, a dla Ciebie śmieszy żart. Nie moja bajka.
6
@neymarjr_143 Mam dystans i to duży, ale jak "niewdzięczniku jebany " jest śmieszne to ok, mogę nie mieć poczucia humoru.
0
@Bagsik88 odpuść stary. Napisałem swoje zdanie wyżej. Piłkarze dla mnie mają być zaangażowani i zasuwać na boisku, jeśli do tego dojdzie ładna dla oka gra to przełknę porażki.
2
@draxidox takie trochę dno :)
0
@Bagsik88 Napisałem o ładnej grze i zaangażowaniu. Pamiętam jak tułaliśmy się w połowie tabeli, więc do wbijania szpilek wybrałeś słaby adres:)
0
@Bagsik88 Ale ja nic nie pisałem od EV. @Skaramuczi zapytał o Pepa więc o nim napisałem. Ja nie wymagam tytułów. Pisałem wielokrotnie na tym forum, że nie oczekuję wyników. Oczekuję zaangażowania i walki, a nie przechodzenia obok meczu. Wolę przegrać 3:2 po ładnej grze i zaangażowaniu niż wygrywać jak Atletico.