escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Aaron10 pasowalby na kierowcę naszych ważnych osobistości:D
0
@Janiama ja wolę nic nie wygrywać przez pół roku „wdrażania” jego wizji, niż zacząć w przyszłym sezonie budowę. Oczywiście jego przyjście teraz nie znaczyłoby, że nic nie wygramy.
0
@marcin000019 cały dzień wczorajszy to 3/4 takich samych komentarzy. Dziś od rana to samo, No mam dość. Moge? Oczywiście moge nie wchodzić i nie czytac. Ale lubię tu wchodzić i czytać ciekawostki czy inne rzeczy. Dlatego tez musiałem wyrzygać swoją opinie.
0
Nie ukrywam, że rzygam już „Czawim”. „...Za szybko, za wolno, kolesiostwo, nie postawi się swoim kolegom, trawa była za krótka za mokra i mało zielona...”
Moim osobistym, prywatnym, małoznaczącym zdaniem, nie będzie gorzej niż z obecnym trenerem.
Do tego jeśli ktoś zna Xaviego tylko z Kataru, ewentualnie z końcówki jego kariery w Barcelonie, polecam przeczytać kilka wywiadów z nim. Jak on czyta piłkę, piłkarzy, jak zwraca uwagę na szczegóły ... właśnie to do mnie przemawia.
0
@Hiacynk transfer do Chelsea to fejk czy jest cos na rzeczy?
0
@Transu96 Vela to nie jest wynalazek. Bez żartów.
0
@marcin000019 Zlatan pol meczu przeczłapał. Cagrliari dzisiaj żenujące. No i Zlatan miał jednak lepszych partnerów niż Piątek tydzien tenu Suso.
0
@barcelonaLM zobaczymy:) bedzie ciekawy mecz:)
0
@Quanah_Parker zaczoł.
1
@Kamiloza91 co?:) pytanie nie jest czy, pytanie jest ile:)
4
Zlatan i Zlatan... jesli dobrze zauwazylem to Alena z asystą:)
0
@chroma93 O dziękuje :) ciekawe:) "kartofel"
1
@fart Co do Twojego nicku to można śmiało powiedzieć "fart". Zobaczcie, że krążek przed bramką zmienia tor obracania się. "wychodził" poza obręb bramki i za chwilę zaczął kręcić się w stronę bramki:) Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem:)
Natomiast gol zacny, nie ma co gdybać:) co w sumie robiłem:D
0
@MarioVeB! odpadł gracz który i tak grał dużo mniej, żeby nie powiedzieć wcale, w porównaniu z Keanem, który to z kolei też nie narobił minut:)
0
@MarioVeB! a to niby Tosun był problemem Keana?
0
@koksik2700 za żart wziąłem tylko fragment o Ernesto.
2
@Janiama Właśnie to pisałem wcześniej. Naprawdę fajnie się na nich patrzyło. Rozumiem, że Atleti nie zagrało jakiegoś wielkiego meczu, ale to co piszesz "...Pressing zespołu, aktywność wszystkich zawodników, wysoka gra i odbiory zarówno Busiego ale i też Umtitiego" było naprawdę fajne dla oka i przede wszystkim skuteczne.
3
@koksik2700 Pep w jakiej lidze nie był (Hiszpania, Niemcy, Anglia) bił wszystkie dotychczasowe rekordy punktowe i bramkowe. W związku z czym uważam to umniejszanie Pepowi "...ktory dostal taki team, ze nawet trener z ekstraklasy by z nimi wygrywal trofea" za wielce niestosowne.
4
@Homeopata8989 i Cagliari - Milan w sobotę:D
0
@bixmix Barcelona grała wczoraj naprawdę dobrze przez gagatela nie jedną połowę a 80 minut(!!), szkoda mi tego wysiłku. No ale...
1
@Jordi10 Felix miał dobre wejście z tego co kojarzę, ale powtórzę że drużyna Cholo to nie team dla takich ofensywnych grajków jak on czy Lemar.
0
@daniel32778 to była tak zwana lekcja „na macie”. Macie pilke i gracie. :)
0
@KmN nie chwal się. Tutaj nauczyciele to zło dla większości. Nic nie robią, zarabiają za duzo, „pracują” duzo mniej niż ci prawdziwi ludzie co tyrają po 40 i więcej godzin w tygodniu. Do tego maja od groma wolnego.
1
@IronSanHybrid nie umiesz się bawić. ;)
0
@amanter a co powiedział bo ja nie w temacie?
0
@Colon zapytał o poprawną formę wyrażania. Ja mam z kolei inne pytanie „z polskiego”. Jeśli ja obszedłem jezioro, to jezioro zostało przeze mnie ...?
0
@Colon obie poprawne.
0
@cracker czyli zwyzywali juz całą kadre Betisu? Czy to raczej tylko o niego chodzi?:)
0
@axegrinder oj nie mam pojecia gdzie szukac. Może @student97r pomoże?
0
Przeczytałem wlasnie tikitake o Alenii. Co maja do niego kibice Sevilli?