0

Przypomnę tylko, że wczoraj Federer też odpadał:)

0

@VenoM i ten wąsik :D

0

@Kengo Jestem tego samego zdania. Pisałem kilka dni temu tutaj, że dziwi mnie taki krok Monchiego. Gościa, który robi kogoś z nikogo. Ale Suso? No chyba, że wskrzeszą go...

0

@Rompul Milika bym przytulił:)

0

@AssisMoreira to chyba mój:)

0

@takisobiektos to było z przymrużeniem oka, spokojnie kolego. Poważny komentarz dodałem linijkę nizej.

1

@Chwytliwy hmmm cos mi to przypomina;)

2

@amanter jesli mnie obrażasz to wypraszam sobie. Raz w roku to i kura... Arthur jak również Busi mieli idealna pilke na strzał z Valencia. Zagrali do Leo, i to niezbyt celnie. W Barcelonie „boją” się strzelać z dystansu i nie wmówisz mi ze tak nie jest.

0

@Uukasz_93 z Torino remis:) liczy się 90 minut:) widać ze z bukmacherka na bakier:)

A na poważnie to fakt, natomiast z brescia to nieporozumienie. To ile brescia zmarnowała to kryminał.

1

@KaJoFCB u nas przyzwolenie na strzały z dystansu ma Leo. Reszta nawet jak może to ma zakodowane „wycofać/szukac/podać do Leo, byle nie strzelac”. Niestety trwa to juz wiele lat.

0

@jaras121 wyleciał bramkarz, po czym był karny, wiec raczej nie ma mowy o pluciu czy biciu chłopca.

0

@jaras121 zakładam ze faul, ale co ja tam wiem :)

1

@MESSIah16 Co osoba to opinia. Dla mnie w kosza tylko MJ, w piłce tylko Ronaldinho.

0

@wikitor321 Dla wielu był i nie ma o czym mówić. Im dalej w las tym więcej "Messich". Moje czasy To MJ, później Kobe, następnie Lebron, za chwile to może być Gannis. Myślę, że co pokolenie to każdy ma swojego Messiego koszykówki. Kobe wybitną jednostka był, na pewno ponad przeciętność.

0

@Vxb93 tak

0

@ShowMe @cat_r37 Czyli właśnie to o czym mówię, że może będzie chciał trener dać na defensywnym DeJonga a Busiego trochę wyżej.

0

@ShowMe Wydaję mi się, że Setien coś już z tym robi. W wielu akcjach z Valencią, Busi był wyżej od De Jonga i czasami nawet od Arthura, ku memu zdziwieniu. Może to takie "podchody" właśnie pod ŚPD dla De Jonga?

0

@Hiacynk no to jestem skoro zapraszasz:)

0

@takisobiektos może, ale takiej padaki jak gra Milan to Inter długo nie zagra:)

0

@krzychu1526 Pragnę wtrącić, że do długiego weekendu 11listopada, poprzedniego roku, byłem również fanem " latte maciato" tudzież macchiato, gdyż lubię "damską kawkę" z mleczkiem. Jednakże Rzym zweryfikował moją sympatię do tej "kawy", gdyż okazało się że te właśnie latte macchiato to nic innego jak ciepłe spienione mleko, bez kawy :( tyle lat żyłem w niewiedzy:(

0

@takisobiektos Jak oglądałem ich "popisy" z Brescią to i bez Lukaku ich ogarną:)

0

@KacperVEB nie wiem czy to jego komentarz, ale był takowy.

1

@snake99 Maxi Lopez juz był u nas:)

1

@MrShakira zmień na "go", masz "bo":) i tak, chciałbym go tutaj:)

3

Jeśli już ktoś przyjdzie, to mam nadzieję, że będzie to zawodnik, który nie będzie szukał do porzygu Leo, tylko uderzy sam. To jak w meczu z Valencią spartolił Arthur i chyba Busi podając do Leo zamiast uderzając to jest jak dla mnie katastrofa.

0

@FC1899Barca W końcu się udało:) Może być gruba atrakcja:)

2

@PatrykBarcelona Jak również byłym kolegą Sergi Samperem. Z Vermalenem chyba się minęli.

0

@matirix20 I Sarabii który też tam ma liczby.

1

@monciaak kupowałem 2 dni przed meczem w kasie. Przeciwnik - Potężny Apeol. Mizerny mecz:) Wymęczone 1:0. Ale za to pierwszy rząd więc pamiątki są (zdjęcie w avatarze:)

0

@Triv44 Pewnie "mamy" tyle samo co Klopp, woli dać zmienników:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?